AdvONride 2017.....the road story!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βάζω κι εγώ κάτι βιδεάκια, χωρίς επεξεργασία, κόψε/ράψε.... Βασικά κόψιμο θέλουν αλλά στερούμαι προγράμματος :D








 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου, απαντες που ετρεξαν για να περασουμε τελεια!!!
(δεν σας ταγκαρω γιατι ειστε ηδη απο 10 φορες ο καθενας)
Χαρηκα που ξαναβρεθηκα με γνωστα χαμογελα οπως επισης που γνωρισα καιουργια ;)
Για μας ηταν μια φοβερη περιπετεια, ξεκινησαμε πεμπτη βραδυ απο Ηρακλειο, Παρασκευη συναντηθηκαμε στις αφιδνες με @geez996 @gakis1 @achalatsis , οι 2 που αναφερω παραπανω ειναι τρομεροι πλοηγοι... εχω μεινει αναυδος!!!! δεν εχω λογια να τους ευχαριστησω που χαθηκαμε γυρω στις 35 φορες κι οταν τελικα πηγεναμε σωστα το κοντινοτερο βενζιναδικο ηταν 40 χιλιομετρα πισω και επρεπε να ξαναγυρισουμε....
Πραγματικα τα θυμαμαι και κλαιω!!!!!!

Απροοπτο σαββατου, χανουμε μια gopro5 σε ενα γκρεμο στο Βουργαρελι οπου ηταν και ο λογος που δεν ακολουθησαμε την βολτα του σαββατου ολη,αλλα μεχρι την μεση, οχι μονο για να παμε να βρουμε την καμερα, αλλα γιατι απλουστατα την Παρασκευη οι πλοηγαρες μας εκαναν τη βολτα του Σαββατου αναποδα!!!!! τρομερο????? χαχαχαχαχαχα

Τα μερη ολα απιστευτα, φοβερες και πανεμορφες ολες οι διαδρομες-τα τοπια-οι λιμνες-ποταμοι-οι ανθρωποι-ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ!!!!!!!
Με το καλο στην επομενη, μολις βρω χρονο θα ξεκινησω να φορτωνω φωτογραφιες ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και μερικά βιντεάκια .............
Παρεμπιπτόντως εγώ τα βαριέμαι αυτά και δεν τα έχω δει ολόκληρα. :UH:
]
Αν θελεις να σου πω τι γινεται στο τελος , αφου δεν τα ειδες ολα.....:waiting:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Για μας ηταν μια φοβερη περιπετεια, ξεκινησαμε πεμπτη βραδυ απο Ηρακλειο, Παρασκευη συναντηθηκαμε στις αφιδνες με @geez996 @gakis1 @achalatsis , οι 2 που αναφερω παραπανω ειναι τρομεροι πλοηγοι... εχω μεινει αναυδος!!!! δεν εχω λογια να τους ευχαριστησω που χαθηκαμε γυρω στις 35 φορες κι οταν τελικα πηγεναμε σωστα το κοντινοτερο βενζιναδικο ηταν 40 χιλιομετρα πισω και επρεπε να ξαναγυρισουμε....
Έτσι, να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Εγώ μόνο την αρχή του Σαββάτου έκανα σαλάτα :p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Έτσι, να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Εγώ μόνο την αρχή του Σαββάτου έκανα σαλάτα :p

Δεν καταλαβαινω... adve ηθελε ο ανρΘρωπας.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
@achalatsis
Πρέπει να είμαι ο μοναδικός που έχω καταφέρει έστω και λίγο να σε πιάνω με την action camera. :D:D:D:D

Υπαρχει και η τροχαια....
Βγαλαμε κατι αναμνηστικες αλλα δεν εχουν γραφτει στο φορουμ.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Θα σας πηραν τις πινακιδες αλητες :laugh::laugh::laugh:
Οχι ρε... τα διπλωματα παρ ολιγον

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Παρασκευη,μετα το θερμο ανεβαινοντας για Ελατη

Ημερα παρασκευη και εδω,λιγα χιλιομετρα πριν το βουργαρελι(δεν θυμαμαι που ακριβως)


Ο καιρος το πρωι στην Ελατη ηταν καπως ετσι,


Ακολουθουν διαφορες φωτογραφιες απο τοπια στη βολτα του σαββατου, δυστυχως ημουν τοσο απορροφημενος απο την ομορφια και τις μυρωδιες που δεν σταματησα πουθενα να βγαλω καποιον αλλο φωτογραφια, ξεχαστηκα!
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Συν ένα τελευταίο της πρώτης μέρας.

Και τα χωμάτινα κομμάτια της Κυριακής

Θα προσθέσω και από Δευτέρα ένα τελευταίο ασφάλτινο της Κυριακής (αυτό που ξεκινήσαμε).
Παιχνίδι: Πόσες φορές μπορούσε ο @achalatsis να με προσπεράσει στο πρώτο βίντεο.??:rolleyes::rage::cautious:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
το υλικο ειναι πολυ κ ισως περιμενω αδικα να τελιωσει ωστε να σχολιασω...αλλα βασικα τι να πω..?:UH:
εδω μιλαμε για μια υπερπαραγωγη,ενα εκδρομικο 3ημερο που θα ζηλευαν κ οι καλυτεροι τουριστικοι πρακτορες σε ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΜΕΡΗ της Ελλλαδαρας μας.
δυστηχως λογω υποχρεωσεων δεν ημουν εκει αλλα για να μιλουν ολοι περι αρτιας οργανωσης ετσι κ παραπανω θα 'ναι!!:yew:

συγχαρητηρια λοιπον σε οσους κοπιασαν,ετρεξαν οργανωσαν αλλα κ σε ολους οσους ελαβαν μερος κ εφεραν πισω αυτο το υπεροχο φωτογραφικο -κ οχι μονο- υλικο!!
:friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Top Bottom