Advride και Ομαδικές αγορές για τα μέλη

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εσυ μη χασεις...κατευθειαν να πιαστεις να καμεις γνωριμιες με αγορια...α να χαθεις λελο:p:inlove:
Αγορια.....βαριά κουβέντα για έναν λελο.:mooning::mooning::mooning::mooning:
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Αρχικά εύχομαι και εγω με την σειρά μου ολα να στρώσουν και να συνεχίσει δυναμικά αυτή η κατάσταση εδώ.

Η οποίες διαμάχες - διαφωνίες ειναι καλο που συμβαίνουν, αν ολα ήταν οκ και κουνούσαν όλοι το κεφάλι στις ιδέες κάποιου θα ήταν χειρότερο για μένα προσωπικά.


Βασικά απ οτι είδατε τα μέλη ειναι 1500 περίπου και θέση δεν πήραν ούτε 100 (βάζω πολυ περισσότερο μην πέσω εξω).

Βρείτε τι λείπει στην συνταγή ξαναπάρετε το απ την αρχή, να συνεχίσει αρμονικά και φιλικά η κατάσταση εδώ.

Υ. Γ. Το χω απωθημένο αυτο το σχολείο και αν κάτσει θα κατέβω ακομα και Αθήνα για το level 1 ώστε μετα στην Θεσσαλονίκη να κανω το 2 με τα παιδιά γιατι πιο πάνω δεν παίζει να γίνει.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αρχικά εύχομαι και εγω με την σειρά μου ολα να στρώσουν και να συνεχίσει δυναμικά αυτή η κατάσταση εδώ.

Η οποίες διαμάχες - διαφωνίες ειναι καλο που συμβαίνουν, αν ολα ήταν οκ και κουνούσαν όλοι το κεφάλι στις ιδέες κάποιου θα ήταν χειρότερο για μένα προσωπικά.


Βασικά απ οτι είδατε τα μέλη ειναι 1500 περίπου και θέση δεν πήραν ούτε 100 (βάζω πολυ περισσότερο μην πέσω εξω).

Βρείτε τι λείπει στην συνταγή ξαναπάρετε το απ την αρχή, να συνεχίσει αρμονικά και φιλικά η κατάσταση εδώ.

Υ. Γ. Το χω απωθημένο αυτο το σχολείο και αν κάτσει θα κατέβω ακομα και Αθήνα για το level 1 ώστε μετα στην Θεσσαλονίκη να κανω το 2 με τα παιδιά γιατι πιο πάνω δεν παίζει να γίνει.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Γιατί δεν παιζει να γίνει;
Υπάρχει εκπαιδευτικό διήμερο στις σχολές....που πραγματικα γίνεσαι πολύ καλύτερος!
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Γιατί δεν παιζει να γίνει;
Υπάρχει εκπαιδευτικό διήμερο στις σχολές....που πραγματικα γίνεσαι πολύ καλύτερος!
Πιο πάνω απο Θεσσαλονίκη εννοώ Κωστα :)

Αν κάτσει να κανω το 1 Αθήνα και μετα το 2 Θεσσαλονίκη.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πιο πάνω απο Θεσσαλονίκη εννοώ Κωστα :)

Αν κάτσει να κανω το 1 Αθήνα και μετα το 2 Θεσσαλονίκη.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Μακαρι να τα καταφέρεις.
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Bλεπω με μεγαλη χαρα και ικανοποιηση ενα μεγαλο αριθμο αναβατων να θελει να συμμετασχει σε σχολεια χωματινης οδηγησης.
Το advride εχει αλλωστε προνοησει απο την αρχη της λειτουργιας του κι εχει εξασφαλισει ειδικο χωρο για τις σχολες που αναλαμβανουν τη διενεργεια αυτων.
http://www.advride.gr/fotoadv/Εκπαίδευση.65/
Στο χωρο αυτο καθε Σχολη που πιθανον ενδιαφερεται να κοινοποιησει λεπτομερειες για τα μαθηματα για το περιεχομενο τους για την τιμολογιακη της πολιτικη
και γενικοτερα να προσελκυσει με καθε τροπο τους αναβατες που συμμετεχουν στο forum, εχει απο την διαχειριστικη ομαδα το ελευθερο να το πραξει.
Μεσα στο σχετικο thread της καθε Σχολης θα μπορειτε να μαθετε με καθε λεπτομερεια σε ποιο επιπεδο μαθηματων σας επιτρεπεται να συμμετασχετε,μεθοδολογια εκπαιδευσης,μεγιστο αριθμο συμμετοχων, ημερομηνιες, κοστη, αναγκες σε εξοπλισμο και ελαστικα και πολλα πολλα ακομα που ειναι μεν λεπτομερειες αλλα ειναι και αυτα που κανουν τη διαφορa.
Ειμαι σιγουρος πως οι επαγγελματιες εχουν πληρη εικονα του τι συμβαινει αυτη τη στιγμη μεσα στο παρον αλλα και σε ολο το forum γενικοτερα, η εποχη ειναι η πλεον καταλληλη για να μας προσεγγισουν,καλη τους επιτυχια:)


p.s.
Να προλαβω μια βασικη απορια σας λεγοντας αναγκαστικα και εδω πως η επταμελης διαχειριστικη ομαδα του advride
εχει ως μοναδικη της ασχολια την εξασφαλιση της απροσκοπτης λειτουργιας του forum σε τεχνικο αλλα και νομικο επιπεδο.
Πουθενα σε αυτα της τα καθηκοντα τα οποια εχουν συμφωνηθει και περιγραφει με καθε λεπτομερεια στο συμφωνητικο ιδρυσης του ιστοτοπου (μια σχετικα αχαρη αλλα απαραιτητη διαδικασια) δεν εντασσεται για απολυτως ευνοητους λογους η επικοινωνια με εμπορους κ επαγγελματιες του χωρου της μοτοσυκλετας για την εξασφαλιση οποιασδηποτε
''ευνοικης'' μεταχειρισης προς τα μελη και τη διενεργεια ομαδικων αγορων προιοντων ή υπηρεσιων.
Θα πρεπει να καταλαβουμε ολοι οτι τα παραπανω φυλλασονται ως ''κορη οφθαλμου'' απο ολους μας, και τους σχεδον 1500 που το φεραμε εδω που το φεραμε,αν θελουμε να το κρατησουμε ''οπως αγαπαμε να το βλεπουμε'' σε βαθος χρονων.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.
Διοργανωση trOFFy 2016-----> ΑΨΟΓΗ
Διοργανωση Ασφαλτινα 2016-----> ΑΨΟΓΗ (Απο οτι εχω διαβασει και εχω ακουσει διοτι δεν συμμετειχα)
Συγχαρητηρια για τα παραπανω Πασχαλη διοτι εσυ ησουν η "κεφαλή" πισω απο ολα αυτα.

Πες μου ομως ενα λογο να ξεκινας παλι δημοσια "ιντριγκα" για κατι το οποιο φαινεται μεγαλο και δυνατο αλλα δεν εχει διοργανωτη εσενα. Εαν εχεις την οποιαδηποτε υπόνοια δηλωνεις συμμετοχη, κατεβαινεις Αθηνα και εξυπνος εισαι να βγαλεις τα συμπερασματα σου. Και μετα κανεις συζητηση με τους υπολοιπους "χωρις εμας".

Πες μου ενα λογο ως ιδρυτικο μελος να δωσεις λαβη να νιωθουν μελη τα οποια δεν σας ξέρουν ή σας ξερουν λιγο οτι το advRide ισως να γινει ενα απο τα "πολλα" που κυκλοφορουν.

Οσο δεν εισαι διατεθημενος να αντιληφθείς τον παλμο γυρω σου και να δωσεις χωρο και σε υπολοιπα ατομα ειναι θεμα χρονου να ξαναγινει η επομενη διαμαχη.


ΥΓ Σε μαθημα στην Αθηνα δεν μπορω να παω λογω κοστους.
Οτιδηποτε γινει στη Βορεια Ελλαδα θα ειμαι ο πρωτος που θα δηλωσει συμμετοχη.

Αυτα τα λιγα.... με πολυ αγαπη για το πιο πετυχημένο advRide forum !!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Διοργανωση trOFFy 2016-----> ΑΨΟΓΗ
Διοργανωση Ασφαλτινα 2016-----> ΑΨΟΓΗ (Απο οτι εχω διαβασει και εχω ακουσει διοτι δεν συμμετειχα)
Συγχαρητηρια για τα παραπανω Πασχαλη διοτι εσυ ησουν η "κεφαλή" πισω απο ολα αυτα.

Πες μου ομως ενα λογο να ξεκινας παλι δημοσια "ιντριγκα" για κατι το οποιο φαινεται μεγαλο και δυνατο αλλα δεν εχει διοργανωτη εσενα. Εαν εχεις την οποιαδηποτε υπόνοια δηλωνεις συμμετοχη, κατεβαινεις Αθηνα και εξυπνος εισαι να βγαλεις τα συμπερασματα σου. Και μετα κανεις συζητηση με τους υπολοιπους "χωρις εμας".

Πες μου ενα λογο ως ιδρυτικο μελος να δωσεις λαβη να νιωθουν μελη τα οποια δεν σας ξέρουν ή σας ξερουν λιγο οτι το advRide ισως να γινει ενα απο τα "πολλα" που κυκλοφορουν.

Οσο δεν εισαι διατεθημενος να αντιληφθείς τον παλμο γυρω σου και να δωσεις χωρο και σε υπολοιπα ατομα ειναι θεμα χρονου να ξαναγινει η επομενη διαμαχη.


ΥΓ Σε μαθημα στην Αθηνα δεν μπορω να παω λογω κοστους.
Οτιδηποτε γινει στη Βορεια Ελλαδα θα ειμαι ο πρωτος που θα δηλωσει συμμετοχη.

Αυτα τα λιγα.... με πολυ αγαπη για το πιο πετυχημένο advRide forum !!!
Εχω βαρεθει να απανταω χωρις παραθεσεις ειδικα οταν δεν υπαρχουν.Ιντριγκα? κλικες? βορειοι νοτιοι? και μεντολες να μαζευτει ο λαος στην αρενα.
H δημοσια εκθεση των διαχειριστων ξεκινα με την αυθαιρετη ανακοινωση επαφης με επαγγελματια κ κατ επεκταση διαπραγματευση και επιτευξη καλυτερης τιμης.Θα σας το γραψω διακοσιες φορες οτι αυτο απαγορευεται απο το συμφωνητικο. ιδρυσης του ιστοτοπου?
Ειναι λαθος το συμφωνητικο?Ανοιγεις κουβεντα διαχειριστων κ το αλλαζεις.Δεν τους παρακαμπτεις.Αυτο,με τη βοηθεια του ιδιου του Κωστα,ξεπεραστηκε σχεδον αμεσως.

Παμε παρακατω?
Συγκρινεται απο μεριδα συντροχων η κοινοποιηση τιμων ενος καμπινγκ με την παραπανω διαδικασια.
Αν εσεις δεν αντιλαμβανεστε την διαφορα το αντλαμβανεται για εσας η διαχειριση.
Διαφωνειτε με αυτη διαχειριση??

Δικαιωμα σας και κραξτε ελευθερα,αλλα αυτη ειναι που το εφερε εδω και θα το παει ευθεια εκει οπου κοιταει,μακρια απο τα "αλλα" ενεργα κ νεκρα μικρα κ μεγαλα.
Οι ομαδικες απο τα μελη ξεκινησαν απο τις σχαρες των ΚΤΜ κι ελπιζω να φτασουν μεχρι και σε ολοκληρα τα ΚΤΜ.
Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.

Αυτα Γιωργη κι ευχαριστω εκ μερους αυτων που τα εστησαν για Τroffy και Ασφαλτινα.

advphone
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Εχω βαρεθει να απανταω χωρις παραθεσεις ειδικα οταν δεν υπαρχουν.Ιντριγκα? κλικες? βορειοι νοτιοι? και μεντολες να μαζευτει ο λαος στην αρενα.

Αμα δεν μπορεις να αντιληφθεις το κλιμα που εχει δημιουργηθει το μονο που κανεις ειναι να κοροιδευεις τον εαυτο σου. Πραγμα που δεν το πιστευω....


H δημοσια εκθεση των διαχειριστων ξεκινα με την αυθαιρετη ανακοινωση επαφης με επαγγελματια κ κατ επεκταση διαπραγματευση και επιτευξη καλυτερης τιμης.Θα σας το γραψω διακοσιες φορες οτι αυτο απαγορευεται απο το συμφωνητικο. ιδρυσης του ιστοτοπου?
Ειναι λαθος το συμφωνητικο?Ανοιγεις κουβεντα διαχειριστων κ το αλλαζεις.Δεν τους παρακαμπτεις.Αυτο,με τη βοηθεια του ιδιου του Κωστα,ξεπεραστηκε σχεδον αμεσως.

Αφου ξεπεραστηκε αμμεσως για πιο λογο δημιουργηθηκε το παρον thread??

Παμε παρακατω?
Συγκρινεται απο μεριδα συντροχων η κοινοποιηση τιμων ενος καμπινγκ με την παραπανω διαδικασια.
Αν εσεις δεν αντιλαμβανεστε την διαφορα το αντλαμβανεται για εσας η διαχειριση.
Διαφωνειτε με αυτη διαχειριση??

Νομιζω οτιδηποτε κανει καλο στη τσεπη μας, μας βρισκει συμφωνους.

Δικαιωμα σας και κραξτε ελευθερα,αλλα αυτη ειναι που το εφερε εδω και θα το παει ευθεια εκει οπου κοιταει,μακρια απο τα "αλλα" ενεργα κ νεκρα μικρα κ μεγαλα.

Η δημοσια εκθεση των πραγματων συνεπαγεται κριτικη, την οποια εαν την καταλαβεις μπορεις να την εκμεταλλευτεις και να γινεις καλυτερος και εσυ κ ολοι μας. Εαν δεν την καταλαβεις το θεωρεις ακομα ενα κραξιμο κ συνεχιζεις....

Οι ομαδικες απο τα μελη ξεκινησαν απο τις σχαρες των ΚΤΜ κι ελπιζω να φτασουν μεχρι και σε ολοκληρα τα ΚΤΜ.
Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.

Αυτα Γιωργη κι ευχαριστω εκ μερους αυτων που τα εστησαν για Τroffy και Ασφαλτινα.

Σταματα να βλεπεις γυρω σου "εχθρους" και να χαιρεσαι με οτιδηποτε κανει αυτο το ιστοτοπο πιο μεγαλο και πιο ομορφο.... εστω κ αν δεν ξεκιναει απο εσενα !!!
 

tzigis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα /Συβοτα Θεσπρωτίας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F650gs twin
P200
Avon 300
Πετάχτηκε κ ή αντροχωρίστρα...:UH:μη κ δει χαρά κανας άλλος...αμέσως εμοτικον κ υπονοούμενα...:wacky:
Έχω αγάπη για όλους μην σπρώχνεστε και έχουμε άλλες διαμάχες τώρα !!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εχω βαρεθει...Ιδου η Ροδος ιδου κ το πηδημα.
αμα ΣΕ λεω εγω καλα το πας...:Dσε κοβω για κολλητο με τους λελους στο τελος...συνεχισε και βλεπω να παρακαμπτεις τη Ροδο κι εσυ...:pεπιδημια επεσε...εκεινη η αχλαδια δεν θα μεινει αχλαδι γι αχλαδι απο το κουνημα...τι γινετε ρε πστη μου...μετα το συμφωνο συμβιωσης του ΤσιπρΜΑΝ πολυ αλλαζει η Ελλαδα...φιλελευθερος λαός τελικα...:pointu:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Έχω αγάπη για όλους μην σπρώχνεστε και έχουμε άλλες διαμάχες τώρα !!
Ισχυει η κοινοκτημοσυνη σ αυτα :)
Νο χαρντ φιλινγκς..... :p

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom