Advride και Ομαδικές αγορές για τα μέλη

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
H απαντηση και συγνωμη για την παρεμβαση ειναι ναι.Καποιος μπορει να το πει.Οπως επισης καποιος μπορει να πει οτι υπαρχει προμηθεια απο καθε αναρτηση που κανει καποιος επαγγελματιας στην ενοτητα Εμποροι-Επαγγελματιες γιατι μπορει να το θεωρησει διαφημιση.Αυτο ομως ειναι στην κριση του καθενος και ας μην υπαρχουν αποδειξεις για αυτο.
Πολυ ωραια τοποθέτηση ξεκάθαρη και ακριβείς
Ειναι μια χαώδεις κατάσταση που αν την προτάξεις φέρνεις τα συστήματά σε απραξία και μαρασμό και ετσι αυτοι που την χρησιμοποιούν εχουν μαλλον αυτο τον σκοπό
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Οχι χρηστο και να με συμπαθας δεν μπορούμε να βρούμε λύση μόνοι μας στο παρασκήνιο
Ειμαστε πλεον δυο ομάδες οι πανω και οι κάτω
Και σταματα να με μπερδευεις...εγω που είμαι από τη Μυτιληνη που ανηκω τελικα?στους πανω η στους κατω?:thinking:
ξερεις ποσο καιρο μου πηρε να καταλαβω από που είμαι,απο τη Μυτιληνη η από τη Λεσβο?
φωτιες μου αναψες βραδιατικα:banghead:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Οι χώροι κλείνουν από την αδιαφορία αλλά και τη δυσαρέσκεια των μελών.

Συνήθως δε (στη συντριπτική τους πλειοψηφία) το 2ο (η δυσαρέσκεια δλδ) προηγείται και φέρνει την αδιαφορία.


Φιλικά πάντα
για να πας μπροστα πρεπει να εισαι έτοιμος να εχεις και φθορές
Κανενα συστημα δεν εξελίχθηκε χωρις απώλειες
Να μην φοβόμαστε την αντιπαλότητα να φοβόμαστε τον δογματισμό και την έλλειψη επιχειρημάτων
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και σταματα να με μπερδευεις...εγω που είμαι από τη Μυτιληνη που ανηκω τελικα?στους πανω η στους κατω?:thinking:
ξερεις ποσο καιρο μου πηρε να καταλαβω από που είμαι,απο τη Μυτιληνη η από τη Λεσβο?
φωτιες μου αναψες βραδιατικα:banghead:
εννοω την διαχειρηστικη ομαδα και μονο
Και δεν ειναι κακο που εχουμε διαφορετικές φιλοσοφίες κακο ειναι πως φρενάρουμε η μια την άλλη ομαδα ασχέτως αν ειναι σωστά αυτα που προσπαθούμε να κανουμε για το καλο του φόρουμ
Και ολα αυτα εχουν εναν φταίχτη !!!!
Αυτον που πηρε ολους μας τηλεφωνο και μας ένωσε κάνοντας μας συνδιαχειριστές παρα τις διαμαρτυρίες μου οτι πρεπει να μπει ενας επικεφαλής !!!!
Και ποιος ειναι αυτος ;;;
Ο μανιακ !!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τεσπα !!!
Συμφωνώ και εγω να σβηστούν ολα αυτα που δεν άπτονται του θεματος
Και να παρει καποιο καλο παιδι τους επαγγελματίες να παρει τιμές να διαλέξει την καλύτερη ,να μην παρει προμήθεια και να μας το ανακοινώσει ώστε να φορμαριστουν οι ημερομηνίες τα γκρουπ κλπ
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ρε παιδια ενας διαχειριστης να σβησει τα περιττα!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ρε παιδια ενας διαχειριστης να σβησει τα περιττα!!!
Εγω την τελευταια φορα που το έκανα κόντεψε να πέσει ολο το φόρουμ κάτω ανεπανόρθωτα
Και μου εχουν κόψει την πρόσβαση στα κουμπια !!!
Και καλα κάνανε!!!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Εγω την τελευταια φορα που το έκανα κόντεψε να πέσει ολο το φόρουμ κάτω ανεπανόρθωτα
Και μου εχουν κόψει την πρόσβαση στα κουμπια !!!
Και καλα κάνανε!!!
:laugh::laugh::laugh:
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Δεν γνωρίζω απο κανόνες των forum ούτε και τους διάβασα ποτέ κατά την εγγραφή μου..! Συμπεριφέρομαι εδω μέσα όπως και στον πραγματικό συνάνθρωπο μου! Ο απαράβατος κανόνας του κάθε μέλους- διαχειριστή- πείτε τον όπως θέλετε για μένα είναι ο σεβασμός προς οτιδήποτε..! Είτε αυτό είναι thread, είτε είναι post, είτε είναι πρόσωπο ..... Δεν έχω συμμετάσχει ποτέ σε αντιπαράθεση σε παλαιότερα forum ή εδώ μέσα, τώρα όμως νοιώθω την ανάγκη να το κάνω.. Γιατί; Ειλικρινά δεν ξέρω! Ξέρω όμως ότι μου αρέσει το advride όπως είναι.. όπως τρέχει.. όπως έχει πει κάποιος πάει από μόνο του(στον αυτόματο), από αυτό που είναι.. Να πω κι εγώ σαν μέλος την άποψη μου και με προέτρεψε το πουλί Phoenix με το κάλεζμα του προς όλους εμάς και του ρίχνω κάθε δίκιο..! Αρχικά δεν συμφωνώ να καθαριστεί ότι έχει γραφτεί..! Λέμε και ξελέμε;; Ότι δεν θέλουμε να υπάρχει δεν το λέμε, δεν το γράφουμε και βασικά δεν το σκεφτόμαστε καν! Το θέμα σίγουρα χάλασε αλλά φτιάξτε ένα άλλο καινούριο και κάντε το πάλι όπως και αυτό στην αρχή.! Δεν συμφωνώ να μην κανονίζει κάποιος απο πάνω τιμές καλύτερες.. γιατί οχι; θα χάσω σε τι; Κι αν χάσω θα ειναι όσο θα χάσω κι αν θα το κανονίσει κάποιο μέλος.. Καί;; Διαβάζουμε τι γράφουμε;; Τι κατηγορούμε;; Τον εαυτό μας που δεν μπορεί να εμπιστευτεί κανέναν και παντα όλα πρέπει να τα βλέπουμε καχύποπτα;; Επίσης ξεχωρίζετε τους επαγγελματίες του χώρου (της μοτοσυκλέτας φαντάζομαι) από τους επαγγελματίες του τουρισμού π.χ.. Γιατί; Περισσότερο ενδιαφέρον έχει εδώ μέσα ο επαγγελματίας του χώρου και λιγότερο ο οποιοσδήποτε άλλος!! Δεν φτάνει που κάποιος θα τρέξει, θα πληρώσει τηλ. Θα κάψει βενζίνη, θα σπαταλήσει χρόνο, θα πρέπει να μας ενδιαφέρει αν θα ειναι απο τους πάνω ή τους κατω..! Ξέρετε τι βλέπω; Οδηγούμε όλοι μοτοσυκλέτες και είμαστε άλλοι περισσότερο και αλλοι λιγότερο στους δρόμους με πολλούς παράγοντες να μας επηρεάζουν και να κινδυνεύουμε κάθε λεπτό πάνω στη σέλα μας και πολλές φορές έχουμε κληθεί όλοι να πάρουμε μια απόφαση άμεση αστραπιαία γιατί κάποιος μας έκλεισε ή γιατί κάτω είδαμε λάδια ή μια στροφή ήταν περισσότερο κλειστή και αποφασίζουμε.. Άμεσα!Και γλιτώνουμε στο δέκατο του δευτερολέπτου και τώρα τι;; Ψαχνόμαστε με τι;; Διαβάστε και αποφασίστε! Ειμαι υπέρ της προσπάθειας του maniac και οποιουδήποτε άλλου θελήσει να ασχοληθεί με ό,τι κυρίως του χώρου είναι προς όφελος μου!!
Το φιλικά είναι αυτονόητο και δεν κολλάει αλλά μου αρέσει όταν το διαβάζω απο άλλους οπότε το έγραψα κι εγώ!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Γιατι τοση πρεμουρα με την κουβεντα προς τις σχολες απο διαχειριστη???
Γιατι τοση αναφυλαξια με την αναθεση αυτης της διαδικασιας σε απλα μελη???
Κι εδω τωρα στο τελευταιο σε ρωτανε 1500.
Συγγνωμη για την παρεμβαση..διαβαζοντας ολο το θεμα να πω τη γνωμη μου κι εγω σαν απλο μελος που μπηκα εδω,γνωρισα ατομα και γουσταρω την ολη φαση!προσωπικα δε σε ξερω αλλα σ εκτιμαω απο το προφιλ που δειχνεις εδω μεσα..Απλα θεωρω οτι δεν ειναι σωστο(ειδικα σαν διαχειριστης) χωρις να εχει δοθει αφορμη να κατηγορεις καποιον ΔΗΜΟΣΙΑ για κατι τοσο βαρυ!Υπαρχουν ενα σωρο μελη που χωρις να εχουν ιδεα, μπορει να επηρεαστουν απο τα λεγομενα σου και αυτο ειναι αδικο και προσβλητικο για τον κωστα! Προσωπικα εχω γνωρισει τον Κωστα,εχω καταλαβει τι ανθρωπος ειναι και δεν πιστευω σε καμια περιπτωση οτι θα εκμεταλευοταν κατι τετοιο. Απο κει και περα υπηρξε απο μελος ερωτηση σχετικα με μαθηματα και πηρε την πρωτοβουλια να δει το ενδιαφερον που υπαρχει ωστε να οργανωθει κατι τοσο ενδιαφερον.Απο κει και περα το κομματι της διερευνησης το εδωσε σ εσενα και οπως προειπε ο γατος κανεις δε δεσμευεται χωρις να καθοριστει το οικονομικο κομματι..Επισης προφανως ειναι παραλογο να περιμενουμε να ερθουν οι σχολες σε μας απο τη στιγμη που υπαρχει τοση απηχηση απο μερους μας..Τελος για να γινει κατι, καποιος πρεπει να παρει μια πρωτοβουλια και τι καλυτερο απο διαχειρισες,οι οποιοι εχουν εμπειρια σε θεματα διαχειρισης και οργανωσης.Ακομα σαν διαχειριστες εχετε δει φορουμ να ναυαγουν απο λαθος χειρισμους, εχετε γεννησει κατι με μερακι το οποιο ειναι δικο σας και δεν θελω να πιστευω οτι κανεις απο σας μπορει να το βλεπει σαν οικονομικο οφελος και να εκμεταλευεται καταστασεις.Αυτα τα λεω σαν μελος που δεν γνωριζει τιποτα απο τα εσωτερικα του φορουμ και τι αντιπαραθεσεις μπορουν να υπαρχουν μεταξυ σας.Τα λεω επειδη εσεις λογω της θεσης σας ειστε πιο επιφανεις στο φορουμ και θα πρεπει να δινετε το καλο παραδειγμα σ εμας ωστε να διατηρουμε το ομορφο και παρεειστικο κλιμα..

Τελειως φιλικα...
:)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θα πρεπει ολοι να κατανοησουμε οτι οι διαχειριστες ειμαστε εδω για να βλεπουμε τον ''αυτοματο πιλοτο'' να τρεχει το αγαπημενο μας advride
και το ασυμβιβαστο του διαχειριστη με του εκπροσωπου της κοινοτητας σε ομαδικες αγορες ειναι ο θεμελιος λιθος της υπαρξης του.
Δεν ειναι δυνατον να μπερδευετε-ουμε τη δημοσιοποιηση του τιμοκαταλογου ενος camping ή ενος ορειβατικου καταφυγιου
με την ομαδικη αγορα προιοντων ή υπηρεσιων με σκοπο την καλυτερη τιμη.
(Διοτι αυτο περιεχεται στο αρχικο περι Σχολων ADV,post)

Με την ευκαιρία......
θα ανοίξουμε ένα θέμα για μάθημα και αν υπάρχουν οι συμμετοχές που πρέπει,
θα κάνουμε ένα μάθημα σαν advride σε πολύ καλή τιμή.
Έχω μιλήσει με το rideit και τον Τάκη Μανιάτ
η.

Σαφως και πρεπει να περιμενουμε εδω με τις προθεσεις συμμετοχης στον αερα να συμβει αυτο που λεει ο Κωστας
και ελπιζοντας βεβαια να ειναι ολες οι Σχολες παρουσες αναγνωριζοντας μας ως δυναμικη στο χωρο του adv.
Θα πρεπει να το κανουμε μονο και μονο απο τον εγωισμο του αγοραστη,αλλα αν τα -ηδη δυο- ενδιαφερομενοα μελη
θελουν να το τρεξουν απο δω προς τις Σχολες δεν υπαρχει κανενα προβλημα,το αντιθετο μαλιστα.

Προφανώς θα κάνει προσφορά η σχολή, αλλά κάποιος πρέπει να κανονίσει τις λεπτομέρειες.
Εδω φαίνεται ότι πολλοί ενδιαφέρονται να κάνουν το μάθημα και αυτό διερευνουμε.

Το σημαντικοτερο βεβαια ειναι να δουμε και να αξιολογησουμε οπως ξαναειπα συνθηκες, προγραμματα, μεθοδολογιες κλπ λεπτομερειες
διοτι δεν ειναι και πολυ σοφο να συμπεριφερθουμε σε αυτην την αγορα γνωσης κι εμπειριας οπως στην αγορα ενος π.χ. ρολου χαρτιου κουζινας.





Απλα θεωρω οτι δεν ειναι σωστο(ειδικα σαν διαχειριστης) χωρις να εχει δοθει αφορμη
να κατηγορεις καποιον ΔΗΜΟΣΙΑ για κατι τοσο βαρυ!

Τελειως φιλικα...
:)
Δεν ειναι καθολου σωστο να μετατρεπεις μια απορια που δεν ειναι μονο δικη μου σε δημοσια κατηγορια,
ελπιζω να ξαναδιαβασεις τι εγραψα, να το αντιληφθεις και να τσουγκρισουμε την μπυρα μας παρα το οτι ειναι πρωι.

:friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Συντροχοι δεδομενου οτι τα πραγματα με τα μαθηματα εχουν παρει το δρομο τους (να ειναι καλα οι δυο πρωτοποροι)
κρατηστε την εμπειρια της επαφης με τη διαχειριση εκ των εσω κι επιτρεψτε μου τωρα να ασχοληθω
με αυτο που αγαπαω περισσοτερο απο ολα εδω μεσα, τον ελαιοχρωματισμο δηλαδη της αγαπημενης μας σελιδας:)

http://www.advride.gr/threads/Βόρειος-Όλυμπος-30-09_02-10-16-the-advride-way-mountain-story.5920/
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Επιτέλους να πιούμε καφέ... :waiting:..!!...Καλημέρα στην ωραία μοτοπαρέα μας ..:welcome:..Μια καινούρια ημέρα εκεί έξω ...:ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημέρες!!!!!

Φυσικά και δε θα σβηστεί το παραμικρό, κι αν σβηστεί κάτι, το επεναφέρω αμέσως !
Αυτό είναι δέσμευση!



Καλο θα ηταν να διαγραφτουν τα περιττα ποστ της διαφωνιας και να μεινουν μονο η λιστα με επιθυμιες συμμετοχης,γιατι υπαρχουν πολλοι κακεντρεχεις καφροι εκει εξω
Τεσπα !!!
Συμφωνώ και εγω να σβηστούν ολα αυτα που δεν άπτονται του θεματος
Και να παρει καποιο καλο παιδι τους επαγγελματίες να παρει τιμές να διαλέξει την καλύτερη ,να μην παρει προμήθεια και να μας το ανακοινώσει ώστε να φορμαριστουν οι ημερομηνίες τα γκρουπ κλπ
Ρε παιδια ενας διαχειριστης να σβησει τα περιττα!!!
Εγω την τελευταια φορα που το έκανα κόντεψε να πέσει ολο το φόρουμ κάτω ανεπανόρθωτα
Και μου εχουν κόψει την πρόσβαση στα κουμπια !!!
Και καλα κάνανε!!!


Eδώ η κουβέντα έχει γίνει παραγωγική κι ο ένας που βλάπτει εμφανώς το φόρουμ έχει γίνει αντιληπτός. Υπάρχει κι ο σύμμαχος που προσπαθεί να μαζέψει τα αμάζευτα, αλλά ένα -ένα....Θα φτάσουμε κι εκεί όταν έρθει η ώρα.
Σαφώς κάποια πράγματα είναι η αφορμή (όπως εδώ η διευθέτηση ενός απλού θέματος που λέγεται συμμετοχή σε σχολείο ασφαλούς οδήγησης), αλλά οι αιτίες είναι άλλες. Κι επειδή υπάρχουν οι αιτίες εδώ και αρκετο καιρό, υπήρξαν κι άλλες αφορμές -πρόσφατα μάλιστα- που χωρίς λόγο έγινε πάλι κουβέντα ατέρμονη και σβήστηκαν ποστ στο τέλος (έτσι φαίνεται-έτσι νομίζουν όσοι τα έσβησαν) που φυσικά υπάρχουν και τα έχω. Έτσι νομίζουν όσοι διαβάζουν στιγμιαία ότι όλα είναι μια χαρά. Όσοι όμως έχουν παρακολουθήσει αυτά τα θέματα, καταλαβαίνουν ότι υπάρχει θέμα!!!!
Σε 3 ή 4 ερωτήσεις μου προς συγκεκριμένα άτομα (τον έναν που φταίει και το σύμμαχο) δεν έχω λάβει απαντήσεις ευθείς και ειλικρινείς. Υπεκφυγές, ή καθόλου απάντηση! Οι ερωτήσεις έγιναν και σ αυτό το θέμα και σε 2 ακόμα.
Καλημέρα σ όλους !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρες!!!!!

Φυσικά και δε θα σβηστεί το παραμικρό, κι αν σβηστεί κάτι, το επεναφέρω αμέσως !
Αυτό είναι δέσμευση!













Eδώ η κουβέντα έχει γίνει παραγωγική κι ο ένας που βλάπτει εμφανώς το φόρουμ έχει γίνει αντιληπτός. Υπάρχει κι ο σύμμαχος που προσπαθεί να μαζέψει τα αμάζευτα, αλλά ένα -ένα....Θα φτάσουμε κι εκεί όταν έρθει η ώρα.
Σαφώς κάποια πράγματα είναι η αφορμή (όπως εδώ η διευθέτηση ενός απλού θέματος που λέγεται συμμετοχή σε σχολείο ασφαλούς οδήγησης), αλλά οι αιτίες είναι άλλες. Κι επειδή υπάρχουν οι αιτίες εδώ και αρκετο καιρό, υπήρξαν κι άλλες αφορμές -πρόσφατα μάλιστα- που χωρίς λόγο έγινε πάλι κουβέντα ατέρμονη και σβήστηκαν ποστ στο τέλος (έτσι φαίνεται-έτσι νομίζουν όσοι τα έσβησαν) που φυσικά υπάρχουν και τα έχω. Έτσι νομίζουν όσοι διαβάζουν στιγμιαία ότι όλα είναι μια χαρά. Όσοι όμως έχουν παρακολουθήσει αυτά τα θέματα, καταλαβαίνουν ότι υπάρχει θέμα!!!!
Σε 3 ή 4 ερωτήσεις μου προς συγκεκριμένα άτομα (τον έναν που φταίει και το σύμμαχο) δεν έχω λάβει απαντήσεις ευθείς και ειλικρινείς. Υπεκφυγές, ή καθόλου απάντηση! Οι ερωτήσεις έγιναν και σ αυτό το θέμα και σε 2 ακόμα.
Καλημέρα σ όλους !
Εδώ δεν σβήνουμε τίποτα....δεν έχουμε να φοβηθουμε ή να κρυφτουμε από κανέναν.

Πάμε παρακάτω είπαμε....:)
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Ερε κάτι σεντόνια...... Ιδροκωπησα αλλά τα διάβασα....!!!!!


Στάλθηκε από το C6802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Επειδή ο μέσος όρος ηλικίας ειναι πολύ χαμηλός
Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή για να τον ανεβάσουμε λίγο.
Με αρέσεις Νικόλα γιατί έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο αλλά ακόμα μαθαίνεις!

Όσο για τα υπόλοιπα, σας τα έλεγα εγώ εκείνο το Χειμώνα στην Σαρτη, οπου όλα ξεκίνησαν σε εκείνο το μπαρ με τις αράχνες και τον τρομπετιστα -μπάρμαν -ιδιοκτήτη , κάντε ότι θέλετε αλλά μην φτάσετε εδώ... από τότε πολλά έχουν αλλάξει... κρίμα...



 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με αρέσεις Νικόλα γιατί έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο αλλά ακόμα μαθαίνεις!

Όσο για τα υπόλοιπα, σας τα έλεγα εγώ εκείνο το Χειμώνα στην Σαρτη, οπου όλα ξεκίνησαν σε εκείνο το μπαρ με τις αράχνες και τον τρομπετιστα -μπάρμαν -ιδιοκτήτη , κάντε ότι θέλετε αλλά μην φτάσετε εδώ... από τότε πολλά έχουν αλλάξει... κρίμα...



Κριμα για κάποιους.....αλλά όχι για το advride.
Νομίζω ότι ο χώρος είναι όπως τον φαντάζομαστε τότε και ακόμα καλύτερος.
Προβλήματα σχέσεων πάντα θα υπάρχουν φίλε.....και στα καλύτερα σπίτια.
Εδώ είμαστε για να τα αντιμετωπιζουμε
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Το κρίμα το είπα για το κλίμα αυτό που έχει δημιουργηθεί, φυσικά και είναι πολύ καλός ο χώρος με νέο αίμα και πορεία.
Τα μαθήματα καλό είναι να γίνουν καθώς το ζητάει τόσος κόσμος και φυσικά καλό είναι να πετύχετε και την καλύτερη δυνατή έκπτωση, εμπιστοσύνη φυσικά και υπάρχει διότι αν ήταν έτσι τότε θα έπρεπε να είμαστε καχυποπτοι για το οτιδηποτε. Δικαιώματα πάντως δεν έχει δώσει κανένας ώστε να κατηγορηθεί για κάτι τέτοιο, ίσα ίσα...
Δηλαδή αν εγώ πχ οργάνωσω μια βόλτα και πιάσω έναν ξενοδοχο πχ και του πω, θα έρθουμε 20 μηχανάκια κάνε μας κάτι καλύτερο θα υπάρξουν υπονειες ότι θα βγάλω κιόλας; Μην τρελαθούμε...
Αν ήταν έτσι τότε και τα μέρη που προτείνουμε ότι θα κάτσουμε για καφέ σε κάποια βόλτα θα έπρεπε να είμαστε καχυποπτοι για αυτόν που το πρότεινε μήπως και πήρε τηλ τον καφετζη και του είπε θα σου φέρω τόσους αλλά θα μου κεράσεις εμένα τον καφέ :D
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Για ακομα μια φορα χανεται η ουσια τελικα θα γινει προσπαθεια για το σχολειο? Αν θελετε να τσακωθειτε βρεθειτε μια ημερα απο κοντα και και τσακωθειτε εμεις δεν φταιμε σε κατι...
 
Top Bottom