Advride και Ομαδικές αγορές για τα μέλη

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Η άτυχη στιγμή του Κώστα.. Θες και τα γράφεις φίλε paschalis? Απο την μία εμποδίζεις μία κίνηση κάποιου να βοηθήσει και δεν είναι οτι την εμποδίζεις μόνο γιατί είναι λάθος σαν κίνηση κατά των κανόνων αλλά γιατί μένουν (και πολύ κακώς μάλιστα) υπονοούμενα περί '' ευνόητων λόγων '' όπου δεν επιτρέπεται να έρθετε σε επαφή με εμπόρους.. Τελικά βλέπω οτι πιο πολύ τροφή έχει για μερικούς το πληκτρολόγιο και λιγότερο το βουνό και η λάσπη.. Ο Κώστας και ο όποιος Κώστας με ιδιότητα ή χωρίς θέλησε να τρέξει για να βρεθούν περισσότερα άτομα στα βουνά και πάνω απο όλα με ασφάλεια. Δεν μπορώ να δεχτώ λοιπόν το ότι ήταν μια άτυχη στιγμή του Κώστα αλλά μία άτυχη στιγμή για τα μέλη της λίστας που άρχισες να εναντιώνεσαι.. Ξαναλέω για να πάνε στα βουνά κάτι που για σένα με την όση σου αναφορά σε αυτά που δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητη θα έπρεπε να την βλέπεις και να χειροκροτάς αλλά... Η άτυχη στιγμή του Κώστα τυχερή εν τέλει για όλο το Advride γιατί αν ήταν άλλος μετά τον πόλεμο αυτό δεν θα υπήρχε λίστα!!

Σωστά!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
.... αλλιώς ας το πιστολιάσουμε και ας οργώνουμε τα βουνά μονοι μας ο καθενας σαν λυκοι...

..μου θύμισε κάτι που μου είπε κάποιος στις πηγές γκουρας στο ανθηρο το καλοκαίρι ..."Μόνος"? ..μόνος λέω..." Λύκος?...λύκος"...
Χαχαχα
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
..μου θύμισε κάτι που μου είπε κάποιος στις πηγές γκουρας στο ανθηρο το καλοκαίρι ..."Μόνος"? ..μόνος λέω..." Λύκος?...λύκος"...
Χαχαχα
Χαχαχαχα.. ετσι μπορει να ξεκινησει μια πραγματικη φιλια...και ο λυκος να κανει αγελη και να το φχαριστιεται περισσοτερο...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαχαχαχα.. ετσι μπορει να ξεκινησει μια πραγματικη φιλια...και ο λυκος να κανει αγελη και να το φχαριστιεται περισσοτερο...
Ένας φίλος από τα παλια.....μου είχε πει
Πρόσεχε γιατι πολλές φορές ο λύκος γυρνάει και δαγκώνει τον άλλο λυκο!;)
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Χαχαχαχα ρε πασχαλη ημαρτον... εχω διαβασει τοσες σελιδες και γελαω... μετεφερες τα ποστ.. οκ.. οι υπολοιποι σε εβγαλαν στο καρφι.. οκ.. και μετα λες οτι το εκανε αλλος??? Χαχαχα καλα στις φωτο φαινεσαι 45-50 χρονων, γιατι κανεις σαν 17?? Ιχνος αυτοσεβασμου?? Εγω ετσι και μου συνεβαινε αυτο δεν θα ειχα τρυπα να κρυφτω... θα ντρεπομουν...
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Χαχαχαχα ρε πασχαλη ημαρτον... εχω διαβασει τοσες σελιδες και γελαω... μετεφερες τα ποστ.. οκ.. οι υπολοιποι σε εβγαλαν στο καρφι.. οκ.. και μετα λες οτι το εκανε αλλος??? Χαχαχα καλα στις φωτο φαινεσαι 45-50 χρονων, γιατι κανεις σαν 17?? Ιχνος αυτοσεβασμου?? Εγω ετσι και μου συνεβαινε αυτο δεν θα ειχα τρυπα να κρυφτω... θα ντρεπομουν...
Νομίζω φίλε μου δεν διάβασες καλά.
Πιο πάνω εξηγώ πώς έγινε η μεταφορά. Δυστυχώς στο σύστημα δεν φαίνεται η "πρώτη" μετακίνηση που πήγε στις "μεταφορές" αλλά η τελευταία που έκανε ο Πασχάλης.
Όπως αναφέρω .......πιο πάνω......τα post εκτός θέματος θα μεταφερθούν σε αφανή σελίδα. Κι έτσι έγινε από τον υπογράφοντα.
Για του λόγου το αληθές και της πρόθεσης μου ποστάρω το χθεσινό μου μήνυμα στα σελίδα της ομάδας διαχείρισης.

Ο Πασχάλης το "καλό" που έκανε και κατ' εμέ ΛΆΘΟΣ είναι να δημιουργήσει το θέμα αυτό και να εμφανιστούν πάλι σε κοινή θέα.

AfricafoN
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Αφήστε τα πράγματα να συμβούν. Εάν κάποιος αποσκοπεί σε οποιοδήποτε προσωπικό όφελος αργά ή γρήγορα θα φανεί.
Τα μαθήματα να συνεχιστούν με όποιον (διαχειριστή ή απλό μέλος) τα ξεκίνησε-σει σε οποιαδήποτε πόλη.
Το ποιόν των ανθρώπων γράφει και πίσω και μπροστά από το πληκτρολόγιο.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Νομίζω φίλε μου δεν διάβασες καλά.
Πιο πάνω εξηγώ πώς έγινε η μεταφορά. Δυστυχώς στο σύστημα δεν φαίνεται η "πρώτη" μετακίνηση που πήγε στις "μεταφορές" αλλά η τελευταία που έκανε ο Πασχάλης.
Όπως αναφέρω .......πιο πάνω......τα post εκτός θέματος θα μεταφερθούν σε αφανή σελίδα. Κι έτσι έγινε από τον υπογράφοντα.
Για του λόγου το αληθές και της πρόθεσης μου ποστάρω το χθεσινό μου μήνυμα στα σελίδα της ομάδας διαχείρισης.

Ο Πασχάλης το "καλό" που έκανε και κατ' εμέ ΛΆΘΟΣ είναι να δημιουργήσει το θέμα αυτό και να εμφανιστούν πάλι σε κοινή θέα.

AfricafoN
Ειχα δεσμευτει να το κανω εγω Λιακο με φωτο βεβαια, αλλα δε θα το αφηνα ετσι. Ο λογος ειναι ενας και μονο: να ανακαλεσει ο Πασχαλης τις υβρεις και τα υπονοουμενα εναντιον μου και οπως προεκυψε, κι εναντιον του Κωστα. Ασχετα με το τελευταιο, θα επεμενα μονο για μενα ετσι κι αλλιως.
Αν το καταλαβει εχει καλως, αν οχι και παλι καλως. Αλλα δε θα ψαχνει κανεις τον υπαιτιο του κακου κλιματος στο φορουμ τον τελευταιο καιρο. Και αναφερομαι στον καιρο απο 15/9 που εγινε το θεμα με "τη χαλαροτητα του μπροστινου" κι αρχισε η εναντιον μου επιθεση.
Αυτα για το "καλως εχει " των πραγματων και για να ειναι ολα ξεκαθαρα απ την πλευρα μου.
Τα αμιγως διαχειριστικα τα αφηνω στους 7. Δε με απασχολουν καθολου!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Διαβασα τα περισσοτερα απο αυτα που γραφτηκαν.Τις τελευταιες κανα δυο σελιδες τις περασα στα γρηγορα γιατι δεν ηθελα να πεσουνε καποιοι,ακομη περισσοτερο ,στα ματια μου.Κυριοι διαχειριστες,ιδιοκτητες,μετοχοι κλπ,η μανα μου με εμαθε να μετραω μεχρι το δεκα πριν πλακωθω,εσας δεν σας το εμαθε κανενας?Και μιλαω σχεδον για το συνολο των διαχειριστων.

Αναρωτιεσται γιατι χωριστηκε το φορουμ σε Νοτιους και Βορειους.Πατε καλα?Εσεις το προκαλεσατε και το προκαλειται ακομη και αυτη τη στιγμη.Βγαζετε τα αδυτα του φορουμ στην επιφανεια σαν να μην τρεχει τιποτε και απο πανω θελετε να παρουμε θεση.Σε τι να παρουμε θεση?Στο ποσο μεγαλη ειναι η μαλακια που κανατε?

Μην προσπαθειτε με τον εναν η αλλο να μας ενταξετε καπου.Εμεις δεν νοιωθουμε Βορειοι η Νοτιοι.Εμεις μια χαρα την βρισκουμε την ακρη μας στους δρομους,χωρις να κοιταμε τις πινακιδες του αλλου,εσεις εχετε θεμα και προσπαθειτε να το μεταφερετε σε εμας.Μην το κανετε γιατι ο μεγαλος χαμενος θα ειναι το advride και κανεις αλλος.

Μιλατε για προμηθειες και αφηνετε και υπονοουμενα.Αυτο με προσβαλει προσωπικα.Προσφατα στα ασφαλτινα 5 ηρθα σε επαφη με επαγγελματια για να κανονισω τα της διανυκτερευσεις και του φαγητου.Η μονη μου απολαβη ητανε χαμενος χρονος και η αγωνια να πανε ολα καλα.Το ιδιο πιστευω οτι κανουνε ολοι εδω μεσα,ητε ειναι διαχειριστες,ητε μελη.Βαζουνε πλατη για να παμε ολοι παρακατω.Μην προσπαθειτε να βαλετε τον σπορο της αμφιβολιας η της καχυποψιας αναμεσα μας,δεν θα κουναει κανεις το δαχτυλακι του με το φοβο οτι θα κατηγορηθει.Θα σπειρετε ανεμους και θα θερισετε θυελλες.

Παντου υπαρχουνε διαφορες,το κακο ειναι οτι μονο εδω βγαινουνε φορα παρτιδα.Βρειτε τα μεταξυ σας στο παρασκηνιο,αλλα και να μην τα βρειτε μην βγαινετε να το διαλαλειτε δεξια και αριστερα.Κανετε κακο,το οποιο απο ενα σημειο και μετα δεν θα μπορει να διορθωθει.

Υπαρχουνε μελη που παιρνουνε θεση υπερ του ενος η του αλλου.Γιατι κυριοι ειναι δικη μας δουλεια το ποιος εχει δικιο η αδικο?Γνωριζουμε ολο το παρασκηνιο ετσι ωστε να βγαλουμε σωστα συμπερασματα?Επιτρεψτε μου αλλα παιρνωντας θεση υπερ του ενος η του αλλου,βαθαινουμε το χασμα.Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τους πιεσουμε να σοβαρευτουνε.

Κυριοι σοβαρευτειτε.Θεωρω οτι ολοι σας,λιγο πολυ,κανετε οτι καλυτερο μπορειτε.Δεν πιστευω οτι καποιος το κανει γιατι εχει καποιο οικονομικο η αλλο ωφελος.Μην ριχνετε λαδι στην φωτια και το κυριοτερο μην κανετε ακομη μια φορα τα κορακια χαρουμενα.

Τελειωστε το εδω και τωρα.Δεν χρειαζεται να παει παρακατω.


ΥΓ Ελπιζω να γινει κατανοητο το υφος σου και να μην αποκτησω εχθρους απο το πουθενα.:friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τωρα κατάφερα να τα διαβάσω ολα απο την αρχή και πολυ προσεκτικά !!

Απο οτι καταλαβα το προβλημα ειναι οτι το θέμα αυτο το άνοιξε διαχειριστής του φόρουμ και αυτο δεν επιτρέπεται βάση του καταστατικού !! Δεκτον θα πω απο την πλευρά μου αφου ειναι ετσι , και μπαίνω εγω μπροστά αν το προβλημα ειναι αυτο και μιλάω με όλες τις σχολές που κάνουν την εκπαίδευση στο χωμα περνω τιμες τις γράφω ανοιχτά και όλοι μαζι οι ενδοαφερομενοι αποφασίζουμε που θα παμε!!
Βεβαια θεωρώ πως θα έπρεπε να εμπιστεύεστε απολύτως τον Κωστα που πήρε την πρωτοβουλία και το σκέφτηκε αυτο εφόσον τον γνωρίζεται τόσα χρονια ! Θεωρώ πως όλη αυτη η κόντρα προέρχεται απο μεταξύ σας θέματα του παρελθόντος ! Εγω σαν 3ος και απέξω αυτο μξυ βγάζει η όλη αυτη αντιπαράθεση !
Αλλα συμφωνώ και παλι οτι εφόσον αυτο δεν επιτρεπόταν απο το καταστατικό δεν έπρεπε να το ανεβάσει ! Εγω πάντως οσο τον ξερω και πλεον τον θεωρω φιλο μου θεωρώ πως θα έπρεπε να τον αφήσετε να προχωρήσει αυτο που ξεκίνησε και να τον εμπιστευτείτε ! Γτ τον ξέρετε πολυ καλυτερα απο εμενα και απο το καθε μέλος εδω μεσα και σιγουρα ξέρετε οτι αυτο δεν το εκανε με πονηρό η κακό σκοπο αλλα με καλο !! Άσχετα με το τι λεει ενα χαρτί ( καταστατικό ) ο καθένας βγάζει χρήματα απο τη δουλειά του και οχι απο αυτά που υπονοεί ο καθένας εδω μεσα!!
Εγω το ξαναλέω μπαίνω μπροστά αν συμφωνείται και προχωράω το ολο θέμα !! Ο Κώστας ο Στεργιος ο Θοδωρής ειναι φιλοι μου καλοι που τους γνώρισα μεσα απο αυτο εδω το φόρουμ ! Τους Σαλονικιους δεν ειχα την τύχη να σας γνωρισω (ακομα τουλαχιςτον ) θεωρω πως δεν εχετε να χωρίσετε κατι το φόρουμ ειναι για να ανταλλάσουμε απόψεις να περνούμε πληροφορίες για ταξίδια και μα βολταρουμε όλοι μαζι ! Οποτε αφήστε τα δυο στρατόπεδα που εχουν δημιουργηθεί αφήστε τα ολα πισω και προχωρήστε μπροστά !! Παμε μπροστά οχι πισω και σας το λεει ένας ανθρωπος αυτη τη στιγμή που τον τελευταίο χρόνο εχει περασει πολλα προβληματα αλλα παει μπροστά γιατι μονο ετσι πρεπει γατί αυτί ειναι το σωστο !!
Αυτά τα λίγα απο εμενα !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Ο διαχωρισμός αυτός είναι απαράδεκτος και ιδιαίτερα όταν συμβαίνει σε έναν χώρο που θεωρητικα, αλλά και πρακτικά μέχρι τώρα, ενώνει κάτω από την ανάγκη να ξεφύγουμε από όσα καθημερινά μας κατατρεχουν απασχολούμενοι με το κοινό μας πάθος. Για εμένα προσωπικά, που το Adveride αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μου και είναι το πρώτο Φόρουμ που σιχτιριζω που δεν μπορώ να ακολουθήσω σε δραστηριότητα του, αποτελεί λόγο να σταματήσει να υπάρχει. Θέλω να πιστεύω ότι τέτοιος διαχωρισμός Δεν θα επικουρείται και Δεν θα επικροτειται από κανέναν.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αγαπητοι προλαλλησαντες και 3, εχετε απολυτα δικιο.
Θα ηθελα να διαβασετε το τελευταιο μου ποστ που λεω σαφως τι συμβαινει. Δεν αναφερομαι στα διαχειριστκα που βγηκαν στη φορα. Αναφερομαι σε συγκεκριμενα πραγματα και προσωπο, που ενδιαφερουν ολους. Οχι μονο τους διαχ/στες.
@Pan(dvs), αυτο που εχω δει να ζητανε ο στεργιος κι ο κωστας ειναι να παρει θεση ο οισδηποτε στο συγκεκριμενο θεμα: την επιθεση πασχαλη εναντιον του κωστα. Αυτο μονο.
Τα λοιπα περι βορειων και νοτιων απλως δεν υφιστανται! Τυχαινει ομως ο πασχαλης που δημιουργησε το θεμα και το αλλο απο το σεπτεμβριο που λεω στο τελευταιο ποστ μου , να ειναι απ τη θεσ/κη. Κι ο αλεξ που τον υποστηριζει και -νομιζει- οτι τον καλυψε και στο αλλο θεμα "της χαλαροτητας μπροστινου", οπου ο πασχαλης επιτεθηκε εναντιον μου, μενει κι αυτος εκει. Τυχαιο η οχι δεν εχει σημασια. Σε καμια περιπτωση δεν εγινε το θεμα βορειοι και νοτιοι. Ακομα κι αν ο ενας εξ αυτων εμενε στην κρητη, ακριβως το ιδιο ειναι.
Εχω ζητησει κι απο τον αλεξ να ξεκαθαρισει τη θεση του σ εκεινο το θεμα εδω και πολλες μερες. Αλλα τιποτα. Θα επανελθω κι εκει.
Παμτως βορειοι νοτιοι, απλως ξεχαστε το. Δεν υπαρχει!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω έγραψα ανοιχτά αυτά που ένιωςα με ολα αυτά που διαβαςα χωρις να εχω μιλήσει με κανέναν πραγματικά !! Αφήστε λιγο στην ακρη χαρτιά και καταστατικά και δειτε την ουσία του θέματος και αυτού του ποστ που ξεκίνησε ο maniac !! Την πραγματική του ουσία του να μαζέψει άτομα και να παρει μια καλη τιμη για ομαδικά μαθήματα στο χωμα !!! Εγω μεσα απο αυτο εδω το φόρουμ γνώρισα πολλα άτομα και έκανα φιλους καλούς !! Αυτο μου άρεσε πρώτα απο ολα και μετα ολα τα αλλα!! Αλλα αν θελετε οι διαχειρηστες να πατε βάση καταστατικού και "νόμων " ξαναλέω εγω οτι μπαίνω μπροστά σαν ενα μέλος να τελειώσω αυτο που ξεκίνησε ο Κώστας !! Ελπιζω να με εμπιστεύεστε και να συμφωνείτε ! Οποτε περιμενω τις απόψεις όλων σας



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
......
Παμτως βορειοι νοτιοι, απλως ξεχαστε το. Δεν υπαρχει!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λυπαμαι που θα διαφωνησω μαζι σου αλλα υπαρχει.Διαφορες καταστασεις μας κανουνε σιγα σιγα να παιρνουμε θεση η οποια συνηθως ειναι επιρεαζεται απο τις παρεες μας στις βολτες η τα καφεδακια.

Στο χερι μας ειναι να το αλλαξουμε αυτο.
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Διαβασα τα περισσοτερα απο αυτα που γραφτηκαν.Τις τελευταιες κανα δυο σελιδες τις περασα στα γρηγορα γιατι δεν ηθελα να πεσουνε καποιοι,ακομη περισσοτερο ,στα ματια μου.Κυριοι διαχειριστες,ιδιοκτητες,μετοχοι κλπ,η μανα μου με εμαθε να μετραω μεχρι το δεκα πριν πλακωθω,εσας δεν σας το εμαθε κανενας?Και μιλαω σχεδον για το συνολο των διαχειριστων.

Αναρωτιεσται γιατι χωριστηκε το φορουμ σε Νοτιους και Βορειους.Πατε καλα?Εσεις το προκαλεσατε και το προκαλειται ακομη και αυτη τη στιγμη.Βγαζετε τα αδυτα του φορουμ στην επιφανεια σαν να μην τρεχει τιποτε και απο πανω θελετε να παρουμε θεση.Σε τι να παρουμε θεση?Στο ποσο μεγαλη ειναι η μαλακια που κανατε?

Μην προσπαθειτε με τον εναν η αλλο να μας ενταξετε καπου.Εμεις δεν νοιωθουμε Βορειοι η Νοτιοι.Εμεις μια χαρα την βρισκουμε την ακρη μας στους δρομους,χωρις να κοιταμε τις πινακιδες του αλλου,εσεις εχετε θεμα και προσπαθειτε να το μεταφερετε σε εμας.Μην το κανετε γιατι ο μεγαλος χαμενος θα ειναι το advride και κανεις αλλος.

Μιλατε για προμηθειες και αφηνετε και υπονοουμενα.Αυτο με προσβαλει προσωπικα.Προσφατα στα ασφαλτινα 5 ηρθα σε επαφη με επαγγελματια για να κανονισω τα της διανυκτερευσεις και του φαγητου.Η μονη μου απολαβη ητανε χαμενος χρονος και η αγωνια να πανε ολα καλα.Το ιδιο πιστευω οτι κανουνε ολοι εδω μεσα,ητε ειναι διαχειριστες,ητε μελη.Βαζουνε πλατη για να παμε ολοι παρακατω.Μην προσπαθειτε να βαλετε τον σπορο της αμφιβολιας η της καχυποψιας αναμεσα μας,δεν θα κουναει κανεις το δαχτυλακι του με το φοβο οτι θα κατηγορηθει.Θα σπειρετε ανεμους και θα θερισετε θυελλες.

Παντου υπαρχουνε διαφορες,το κακο ειναι οτι μονο εδω βγαινουνε φορα παρτιδα.Βρειτε τα μεταξυ σας στο παρασκηνιο,αλλα και να μην τα βρειτε μην βγαινετε να το διαλαλειτε δεξια και αριστερα.Κανετε κακο,το οποιο απο ενα σημειο και μετα δεν θα μπορει να διορθωθει.

Υπαρχουνε μελη που παιρνουνε θεση υπερ του ενος η του αλλου.Γιατι κυριοι ειναι δικη μας δουλεια το ποιος εχει δικιο η αδικο?Γνωριζουμε ολο το παρασκηνιο ετσι ωστε να βγαλουμε σωστα συμπερασματα?Επιτρεψτε μου αλλα παιρνωντας θεση υπερ του ενος η του αλλου,βαθαινουμε το χασμα.Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να τους πιεσουμε να σοβαρευτουνε.

Κυριοι σοβαρευτειτε.Θεωρω οτι ολοι σας,λιγο πολυ,κανετε οτι καλυτερο μπορειτε.Δεν πιστευω οτι καποιος το κανει γιατι εχει καποιο οικονομικο η αλλο ωφελος.Μην ριχνετε λαδι στην φωτια και το κυριοτερο μην κανετε ακομη μια φορα τα κορακια χαρουμενα.

Τελειωστε το εδω και τωρα.Δεν χρειαζεται να παει παρακατω.


ΥΓ Ελπιζω να γινει κατανοητο το υφος σου και να μην αποκτησω εχθρους απο το πουθενα.:friendship:
Τωρα κατάφερα να τα διαβάσω ολα απο την αρχή και πολυ προσεκτικά !!

Απο οτι καταλαβα το προβλημα ειναι οτι το θέμα αυτο το άνοιξε διαχειριστής του φόρουμ και αυτο δεν επιτρέπεται βάση του καταστατικού !! Δεκτον θα πω απο την πλευρά μου αφου ειναι ετσι , και μπαίνω εγω μπροστά αν το προβλημα ειναι αυτο και μιλάω με όλες τις σχολές που κάνουν την εκπαίδευση στο χωμα περνω τιμες τις γράφω ανοιχτά και όλοι μαζι οι ενδοαφερομενοι αποφασίζουμε που θα παμε!!
Βεβαια θεωρώ πως θα έπρεπε να εμπιστεύεστε απολύτως τον Κωστα που πήρε την πρωτοβουλία και το σκέφτηκε αυτο εφόσον τον γνωρίζεται τόσα χρονια ! Θεωρώ πως όλη αυτη η κόντρα προέρχεται απο μεταξύ σας θέματα του παρελθόντος ! Εγω σαν 3ος και απέξω αυτο μξυ βγάζει η όλη αυτη αντιπαράθεση !
Αλλα συμφωνώ και παλι οτι εφόσον αυτο δεν επιτρεπόταν απο το καταστατικό δεν έπρεπε να το ανεβάσει ! Εγω πάντως οσο τον ξερω και πλεον τον θεωρω φιλο μου θεωρώ πως θα έπρεπε να τον αφήσετε να προχωρήσει αυτο που ξεκίνησε και να τον εμπιστευτείτε ! Γτ τον ξέρετε πολυ καλυτερα απο εμενα και απο το καθε μέλος εδω μεσα και σιγουρα ξέρετε οτι αυτο δεν το εκανε με πονηρό η κακό σκοπο αλλα με καλο !! Άσχετα με το τι λεει ενα χαρτί ( καταστατικό ) ο καθένας βγάζει χρήματα απο τη δουλειά του και οχι απο αυτά που υπονοεί ο καθένας εδω μεσα!!
Εγω το ξαναλέω μπαίνω μπροστά αν συμφωνείται και προχωράω το ολο θέμα !! Ο Κώστας ο Στεργιος ο Θοδωρής ειναι φιλοι μου καλοι που τους γνώρισα μεσα απο αυτο εδω το φόρουμ ! Τους Σαλονικιους δεν ειχα την τύχη να σας γνωρισω (ακομα τουλαχιςτον ) θεωρω πως δεν εχετε να χωρίσετε κατι το φόρουμ ειναι για να ανταλλάσουμε απόψεις να περνούμε πληροφορίες για ταξίδια και μα βολταρουμε όλοι μαζι ! Οποτε αφήστε τα δυο στρατόπεδα που εχουν δημιουργηθεί αφήστε τα ολα πισω και προχωρήστε μπροστά !! Παμε μπροστά οχι πισω και σας το λεει ένας ανθρωπος αυτη τη στιγμή που τον τελευταίο χρόνο εχει περασει πολλα προβληματα αλλα παει μπροστά γιατι μονο ετσι πρεπει γατί αυτί ειναι το σωστο !!
Αυτά τα λίγα απο εμενα !


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ο μοτοσυκλετισμος Ενώνει ανθρώπους από όλο τον κόσμο. Κι εμείς ως γνήσιοι έλληνες συνεχίζουμε τον ίδιο χαβά για πολλά χρόνια.
Βόρειοι και νότιοι :( :( :(

kostas
Ο διαχωρισμός αυτός είναι απαράδεκτος και ιδιαίτερα όταν συμβαίνει σε έναν χώρο που θεωρητικα, αλλά και πρακτικά μέχρι τώρα, ενώνει κάτω από την ανάγκη να ξεφύγουμε από όσα καθημερινά μας κατατρεχουν απασχολούμενοι με το κοινό μας πάθος. Για εμένα προσωπικά, που το Adveride αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μου και είναι το πρώτο Φόρουμ που σιχτιριζω που δεν μπορώ να ακολουθήσω σε δραστηριότητα του, αποτελεί λόγο να σταματήσει να υπάρχει. Θέλω να πιστεύω ότι τέτοιος διαχωρισμός Δεν θα επικουρείται και Δεν θα επικροτειται από κανέναν.

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
1000+ λαικ :ok:
 

giamil

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
R1200GS ADV ΄07 (Blackie)
Σορρυ αλλα εγω νομιζω οτι ο φιλτατος Πασχαλης απλα παιζει με την νοημοσυνη ολων μας ριχνοντας φυτιλιες απ το πουθενα για να δημιουργησει θεμα κ κλιμα αρνητικο λες κ ετσι θα παρει εκδικηση για οτι λεγεται κ γινεται μεταξυ διαχειρηστων πισω απ την κοινη θεα του φορουμ...κ μετα στο τελος να μας λεει ολα καλα κ εχει δρομολογηθει το θεμα...
Βρε Πασχαλη..το τι κλιμα εχετε πισω απ την οθονη του φορουμ οι διαχειρηστες δεν θα πρεπε να το μεταφερεις μπροστα αν αγαπας αυτον τον χωρο γιατι εν γνωση σου του κανεις κακο...κ ποσο μαλλον να προσπαθεις να βγαλεις απωθημενα σου για τον Κωστα η τον Στεργιο δημιουργοντας θεμα απ το τιποτα...παιζοντας τον Δον Κιχωτη να προστατεψεις τα μελη απ τον Κωστα κ καθε Κωστα μην βγαλει χρημα οπως υπονοησες (εκτος κ αν το κανεις γιατι φοβασαι μηπως μεινεις απ εξω στην μοιρασια:p:p:p)....δηλ δεν ειμαστε ολοι μεγαλοι ανθρωποι να εχουμε κριση για το αν θα ανεχτουμε κατι τετοιο?η μηπως πρεπει να τα βλεπουμε ολα τοσο καχυποπτα κ αν μπει κ κανενας επαγγελματιας να κανει καμια προσφορα να τον περασουμε ιερα εξεταση με τον ορο της αληθειας για να δουμε αν πρωτυτερα εχει κανονισει κατι με καποιον διαχειριστη?ελεος ρε φιλε! κ εδω που τα λεμε ποιος επαγγλεματιας θα μπει κιολας να κανει προσφορα με το κλιμα που εχεις δημιουργησει?

Φιλικα κ με πληρη εμπιστοσυνη στο ατομο του Κωστα για τις καλες προθεσεις του πισω απ αυτο που πηγε να δωσει εναυσμα να ξεκινησει....κ πιστευω οτι δεν θα ταν η πρωτη φορα που θα εκανε την αρχη κ θα αφηνε σε αλλους την ολοκληρωση του ακριβως ωστε να μην μπορει να υπαρξει καμια υπονοια γι ολα αυτα που βγηκες κ βροντοφωναξες απ το 1ο σου ποστ...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom