Advride και Ομαδικές αγορές για τα μέλη

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για ακομα μια φορα χανεται η ουσια τελικα θα γινει προσπαθεια για το σχολειο? Αν θελετε να τσακωθειτε βρεθειτε μια ημερα απο κοντα και και τσακωθειτε εμεις δεν φταιμε σε κατι...
Το λέω πιο πάνω ότι θα γίνει διερεύνηση με τα σχολεία.
Θα έχουμε νέα μέσα στην εβδομαδα
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Για ακομα μια φορα χανεται η ουσια τελικα θα γινει προσπαθεια για το σχολειο? Αν θελετε να τσακωθειτε βρεθειτε μια ημερα απο κοντα και και τσακωθειτε εμεις δεν φταιμε σε κατι...
Μεσα στο θεμα αναφερεται καθαρα οτι 2 μελη εχουν αναλαβει τη διερευνηση και σαφως χρειαζονται πανω απο μια μερα.
Η διαχειριση εξετελεσε το σκοπο της που ηταν η αφυπνιση πανω στο θεμα μαθηματα και η συλλογη των προθεσεων συμμετοχης κι ειναι πλεον ετοιμη να σας απολαυσει :)

adv phone
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κριμα για κάποιους.....Προβλήματα σχέσεων πάντα θα υπάρχουν...Εδώ είμαστε για να τα αντιμετωπιζουμε
Ωπα...Είναι αλλιώς να τα αντιμετωπίζει και να τα λυνει κάποιος τα οποια προβληματα κι αλλιώς να τα κουκουλωνει,να τα αφηνει στην τυχη τους και να προσποιουμαστε κιολας ότι όλα καλά ενώ κατ'ουσία οτι υπήρξε και υπάρχει απλά δεν αλλαξε...Ετσι δεν ειναι;

Και από όλο αυτό,ο μόνος που βγήκε κ είπε τα πράγματα ως έχουν, κατά την άποψή του,είναι ο Στεργιος, που δυστυχώς εμεινε "σταγόνα στον ωκεανό"....έμεινε μόνος του κ όλοι οι άλλοι να δαγκώνονται,να αναρωτιούνται ή να αδιαφορούν!
Τα υπόλοιπα,μενει μία ασάφεια,υπαινιγμοι,προσβολες κ κατηγοριες και συνέχεια προς την κατεύθυνση "αντιμετώπισης" και σε σωστή βάση καμμια.Γιατι αλήθεια;Τι φοβόσαστε;

Κ εν τέλει αν δεν θέλετε δημόσια...σβηστε τα όλα απο δω μεσα και βρείτε τα ποιος κ τι... μεταξύ σας.ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ ΟΜΩΣ!!!Και αλλάζει σελίδα συνεχίζοντας χωρίς γκρίνιες κ κουβέντες.Αυτα που ακούστηκαν και γραφτηκαν δημόσια κ επί προσωπικου παραμένουν ακεραια και μάλιστα αναπάντητα.Και βαραίνουν ένα κλίμα εδώ μέσα...και σφυραμε ότι δεν τρέχει τίποτα,ολοι είναι ταχα σωστοί κανενας λάθος τιποτα δεν εγινε παμε παρακατω κωλοτουμπα στην κωλοτουμπα αλλά ...μεντολες!Με την πρωτη "ευκαιρια" θα αρχισουν παλι να βγαινουν στη φορα τα σωψυχα του καθενος...και παλι μια απο τα ιδια.Και ολοι θα προσποιουμαστε οτι ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα.Ως συνηθως στο Σταν που ζουμε...Γιατι;Αυτο ειναι ΚΑΙ το ADVride τελικα;...

Συνεχίζω να υποστηρίζω ότι κακώς που έγινε όλο αυτό δημόσια,μονο καλό δεν κάνει στο ADVride,τουλαχιστο μέσα από τα δικά μου ματια,αλλα βασιζόμενος στην κουβέντα του Στέργίου "αδυνατούμε πλεον να τα βρούμε μόνοι μας"συνοδευομενο απο οσα ακομα εγραψε για διχονοιες και κατηγοριες...............περίμενα να δω συνέχεια ή διάψευση,να μπουν τα πραγματα στη θεση τους...Οχι για την τηλεθέαση αλλά για την ουσία, να μπει ο καθένας στη θέση του και οι σωστοί και οι λαθος!Δεν παίζει μέση λύση ρε σεις και δεν είναι ή ενδεδειγμένη αν θέλεις έναν υγιή χώρο να ανασαινεις μαζί με άλλους με ίδιο τεμπο και ενδιαφεροντα.
Περιμενα και τους υπόλοιπους συνδιαχειριστες να πάρουν ξεκάθαρη θέση και να πουν τα πράγματα με τ' Όνομά τους.Ομως δεν...!

Με ξενιζουν αυτά...όχι γιατί δεν τα έχω ξαναδεί αλλά γιατί όπως αρκετοί είπαν ήδη αλλά κ πολύ περισσότεροι σκέφτηκαν σιωπηλά χωρις να μιλησουν... μιλάμε για το ADVride...αν τελικά το θέλουμε σε σωστές και διαφορετικές από ότι έχουμε συνηθίσει βάσεις.
Όμως...ένα πρόβλημα το αντιμετωπίσουμε...δεν το διαιωνιζουμε ούτε το κουκουλωνουμε,ουτε σφυραμε αδιαφορα και ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι και καλα....Το λύνουμε και ο καθένας ας αναλάβει το μερίδιο ευθύνης του.Κοστη και συνέπειες πάντα υπάρχουν σε όσα λέγονται. Ας μην γίνει το Φόρουμ...άλλο ενα Φόρουμ.Αλλιως τα ξεραμε ως χθες...κι ετσι θελουμε να συνεχισει.
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Έχω ένα WR250F του 2003, το οποίο το έχω σε πάρα πολύ καλή φυσική κατάσταση - παρά τα βροντίδια που έχει υποστεί - αλλά σε ακινησία τα τελευταία 6 χρόνια. Κάποια ατυχήματα και χειρουργία με έχουν "αναγκάσει" να το βλέπω στο γκαράζ και να αναπολώ λάσπες - ιδρώτα - μονοπάτια - ανηφόρες και γκρέμια .... Διαβάζοντας την αρχική ανάρτηση ξύπνησε το μικρόβιο της λάσπης μέσα μου και σχεδόν είχα αποφασίσει ότι είναι μιά καλή ευκαιρία να πλύνω μπότες - θώρακα - μπουφάν (αν μου κάνει ακόμα) και να ξαναστήσω το εντουράκι μου για νέες εξορμήσεις ... Επίσης το βρήκα σαν πολύ καλή αφορμή να ξεσκονιστούν ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ - ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ οι όποιες γνώσεις μου που αφορούν χώμα αλλά και να μάθω ΣΙΓΟΥΡΑ νέα πράγματα που αγνοώ παντελώς ... Και ωωωπ !!! να ο φίλος μου ο Μέρφυ ...
Έχετε καταλάβει ίσως από διάφορα γραφόμενά μου ότι σε αυτήν την καμπή της ηλικία μου έχω αναθεωρήσει πολλά πράγματα για ανθρώπους - συμπεριφορές και οτιδήποτε περιστρέφεται γύρω από αυτά ... Παρακολουθώντας διάφορα forum δεξιά και αριστερά συνήθως την έκανα σύντομα και διακριτικά με αιτία πάντα τα όσα διάβαζα ή διαδραματίζονταν εκεί μέσα ... και όλα είχαν να κάνουν με ανθρώπινες συμπεριφορές που με ενοχλούσαν.

Στην συνείδησή μου και πάντα σύμφωνα με την δική μου νοοτροπία, το forum του Advride ξεχωρίζει μακράν από τα υπόλοιπα, σε πολλά θέματα που έχουν να κάνουν με την μέτρηση στο καντάρι της ποιότητας. Και αυτό ακριβώς πρέπει να διαφυλαχθεί τόσο από τα μέλη όσο και από τους διαχειριστές ... Δύο κλικ πίσω όταν προκύπτει το οποιοδήποτε θέμα και από τον έναν και από τον άλλο, ειδικά όταν πρόκειται για το δημόσιο συμφέρον του forum, δεν είναι κακό. Μάλλον είναι σοφά επιβαλλόμενο.

Δεν θα ακολουθήσω τα χωμάτινα μαθήματα - αν και πραγματικά θα ήθελα - μέχρι να διαπιστώσω ότι βρίσκομαι στο σωστό μέρος για να ξεδιπλώνω σκέψεις - συναισθήματα και εμπειρίες. Ότι δεν βρίσκομαι σε ένα μέρος χωρισμένο σε βόρειους και νότιους, ανατολικούς και δυτικούς ... Ναι, την πλάκα σχετικά με τα καλαμάκια - τα σουβλάκια τις αλοιφές κτλ. την σηκώνω, μου αρέσει και την επιδιώκω ... έως εκεί όμως.

Ό,τι γράφω δεν είναι μομφή σε κανέναν προσωπικά αλλά μόνο για το κλίμα που - κακώς - έχει δημιουργηθεί. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν και πολύ περισσότερο με ανθρώπους που δεν έχω συναντήσει ποτέ στην ζωή μου.
Όμως η ζωή μέχρι τώρα, μου έχει μάθει - ίσως με τον πιό σκληρό τρόπο - ότι μπορείς να πεις οτιδήποτε σε ενοχλεί, ό,τι και αν είναι αυτό, αλλά με τέτοιο τρόπο που να είναι θετικά παραγωγικός.

Η ιδέα του maniac ήταν και εξακολουθεί να είναι εύστοχη και παραγωγική .... και αξίζει υποστήριξης από όσους θέλουν να την ακολουθήσουν και όχι μόνο.

Ίσως να γράφω τις συνήθης μαλακίες μου ... ίσως και να λέω φωνακτά σκέψεις πολλών που διαβάζουν ότι και εγώ. Θα δείξει ...
Ρίξτε μια βόλτα όμως τι γίνετε στα τριγύρω forum και αποφύγετε κακοτοπιές.

Ό,τι έγραψα πιό πάνω ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ χωρίς την παραμικρή διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν και για τίποτα.

Μόνο φιλικά ... Βρασίδας.

Υ.Γ. ... παρεμπιπτόντως ... ήπια καφέ με τη Σουμέλα ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω ένα WR250F του 2003, το οποίο το έχω σε πάρα πολύ καλή φυσική κατάσταση - παρά τα βροντίδια που έχει υποστεί - αλλά σε ακινησία τα τελευταία 6 χρόνια. Κάποια ατυχήματα και χειρουργία με έχουν "αναγκάσει" να το βλέπω στο γκαράζ και να αναπολώ λάσπες - ιδρώτα - μονοπάτια - ανηφόρες και γκρέμια .... Διαβάζοντας την αρχική ανάρτηση ξύπνησε το μικρόβιο της λάσπης μέσα μου και σχεδόν είχα αποφασίσει ότι είναι μιά καλή ευκαιρία να πλύνω μπότες - θώρακα - μπουφάν (αν μου κάνει ακόμα) και να ξαναστήσω το εντουράκι μου για νέες εξορμήσεις ... Επίσης το βρήκα σαν πολύ καλή αφορμή να ξεσκονιστούν ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ - ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ οι όποιες γνώσεις μου που αφορούν χώμα αλλά και να μάθω ΣΙΓΟΥΡΑ νέα πράγματα που αγνοώ παντελώς ... Και ωωωπ !!! να ο φίλος μου ο Μέρφυ ...
Έχετε καταλάβει ίσως από διάφορα γραφόμενά μου ότι σε αυτήν την καμπή της ηλικία μου έχω αναθεωρήσει πολλά πράγματα για ανθρώπους - συμπεριφορές και οτιδήποτε περιστρέφεται γύρω από αυτά ... Παρακολουθώντας διάφορα forum δεξιά και αριστερά συνήθως την έκανα σύντομα και διακριτικά με αιτία πάντα τα όσα διάβαζα ή διαδραματίζονταν εκεί μέσα ... και όλα είχαν να κάνουν με ανθρώπινες συμπεριφορές που με ενοχλούσαν.

Στην συνείδησή μου και πάντα σύμφωνα με την δική μου νοοτροπία, το forum του Advride ξεχωρίζει μακράν από τα υπόλοιπα, σε πολλά θέματα που έχουν να κάνουν με την μέτρηση στο καντάρι της ποιότητας. Και αυτό ακριβώς πρέπει να διαφυλαχθεί τόσο από τα μέλη όσο και από τους διαχειριστές ... Δύο κλικ πίσω όταν προκύπτει το οποιοδήποτε θέμα και από τον έναν και από τον άλλο, ειδικά όταν πρόκειται για το δημόσιο συμφέρον του forum, δεν είναι κακό. Μάλλον είναι σοφά επιβαλλόμενο.

Δεν θα ακολουθήσω τα χωμάτινα μαθήματα - αν και πραγματικά θα ήθελα - μέχρι να διαπιστώσω ότι βρίσκομαι στο σωστό μέρος για να ξεδιπλώνω σκέψεις - συναισθήματα και εμπειρίες. Ότι δεν βρίσκομαι σε ένα μέρος χωρισμένο σε βόρειους και νότιους, ανατολικούς και δυτικούς ... Ναι, την πλάκα σχετικά με τα καλαμάκια - τα σουβλάκια τις αλοιφές κτλ. την σηκώνω, μου αρέσει και την επιδιώκω ... έως εκεί όμως.

Ό,τι γράφω δεν είναι μομφή σε κανέναν προσωπικά αλλά μόνο στο κλίμα που - κακώς - έχει δημιουργηθεί. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν και πολύ περισσότερο με ανθρώπους που δεν έχω συναντήσει ποτέ στην ζωή μου.
Όμως η ζωή μέχρι τώρα, μου έχει μάθει - ίσως με τον πιό σκληρό τρόπο - ότι μπορείς να πεις οτιδήποτε σε ενοχλεί, ό,τι και αν είναι αυτό, αλλά με τέτοιο τρόπο που να είναι θετικά παραγωγικός.

Η ιδέα του maniac ήταν και εξακολουθεί να είναι εύστοχη και παραγωγική .... και αξίζει υποστήριξης από όσους θέλουν να την ακολουθήσουν και όχι μόνο.

Ίσως να γράφω τις συνήθης μαλακίες μου ... ίσως και να λέω φωνακτά σκέψεις πολλών που διαβάζουν ότι και εγώ. Θα δείξει ...
Ρίξτε μια βόλτα όμως τι γίνετε στα τριγύρω forum και αποφύγετε κακοτοπιές.

Ό,τι έγραψα πιό πάνω ΕΊΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ χωρίς την παραμικρή διάθεση αντιπαράθεσης με κανέναν και για τίποτα.

Μόνο φιλικά ... Βρασίδας.

Υ.Γ. ... παρεμπιπτόντως ... ήπια καφέ με τη Σουμέλα ...
Μία μικρή διόρθωση, όσον αφορά την ιδέα του maniac....
Σε αρκετές συναντήσεις και εντουραδες, πολλοί φίλοι ζήτησαν να κοιτάξουμε το θέμα με τα μαθήματα ασφαλούς οδήγησης.
Ιδιως νέα παιδιά, αλλά και μεγαλύτεροι σε ηλικία φίλοι, που ανακάλυψαν την μοτοσυκλέτα σε μεγάλη ηλικια.
Δεν ήταν λοιπόν ιδέα μου...αλλά επιθυμία σας.


P.s.....ξεσκονισε τον χωματινο εξοπλισμό σου
Έρχονται λασπωματα:)
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Μία μικρή διόρθωση, όσον αφορά την ιδέα του maniac....
Σε αρκετές συναντήσεις και εντουραδες, πολλοί φίλοι ζήτησαν να κοιτάξουμε το θέμα με τα μαθήματα ασφαλούς οδήγησης.
Ιδιως νέα παιδιά, αλλά και μεγαλύτεροι σε ηλικία φίλοι, που ανακάλυψαν την μοτοσυκλέτα σε μεγάλη ηλικια.
Δεν ήταν λοιπόν ιδέα μου; αλλά επιθυμία σας.

Κατανοητόν ... το έγραψα έτσι διότι από εδώ το είδα για πρώτη φορά, από ανάρτηση δική σου. :ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Απο χθές διαβάζω,διαβάζω,διαβάζω και αυτό το θέμα που έχει προκύψει με χαλάει αφάνταστα.
Ούτε οι σχολές ασφαλούς οδήγησης είναι κακό να γίνονται,ούτε η δημοσιοποίηση π.χ τιμοκαταλόγων καταλυμάτων προς ενημέρωση των μελών-ενδιαφερομένων είναι επίσης κακό.
Το χειρότερο όλων είναι η έλειψη συννενόησης - συμπάθειας ??? μεταξύ της διαχειριστικής ομάδας και ιδιαίτερα οταν αυτό φαίνεται δημοσίως.
Αφήστε τις αντιπάθειες κατά μέρος Βόρειοι και Νότιοι και ΒΡΕΙΤΕ ΤΑ για το καλό ολονών.
Είναι κρίμα να χαλάσει απο τέτοιες μικρότητες όλο αυτό το αξιοπρεπέστατο-ποιοτικό παρεάκι.
Η μοτοσυκλέτα είναι "εισητήριο" όπου και να βρεθείς με αυτή στον κόσμο.
Δεν πρέπει να αφήσουμε να γίνει αφορμή για διχασμό.
Με εκτίμηση προς όλους.:)
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Μεγάλη είναι θα τα βρούν αν τα έχουν χάσει τελικά..:thinking:..πάμε παρακάτω αρκετά πάμε πάμε..:welcome:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
είχα κάνει level 1 χωμάτινο με παλιότερο φόρουμ επειδή σαν φόρουμ είχε μια "α" δυναμική και είχε πετύχει πολλή καλή τιμή, την οποία δυναμική αν μαζευτούμε απλά 20-30 άτομα δεν θα την έχουμε...

το να πάρει κάποιος διαχειριστής (για να έχει και την δυναμική του φόρουμ) όλες τις σχολές και να τις ενημερώσει ότι υπάρχουν πολλοί ενδιαφερόμενοι, δώστε μας -στην κατάλληλη ενότητα- προσφορές, οπότε ΟΛΟΙ θα δούμε ποιός προσφέρει, τι και μετά να κανονίσουμε τα μαθήματα, δεν νομίζω ότι είναι κάτι μεμπτό....εκτός φυσικά αν υπάρχει η μύγα-καχυποψία, οπότε εκεί είναι άλλο θέμα ... (βέβαια, όταν μας παρέχουν τα αυτοκόλλητα δωρεάν και μιλάμε για ΠΟΛΛΑ αυτοκόλλητα, εκεί δεν έχουμε την μύγα, ούτε είμαστε καχύποπτοι...)

μπορεί τελικά να μη πατήσω ποτέ χώμα (αν και όλο και σε κάποιο επόμενο trONy θα συμμετέχω) αλλά καραγουστάρω να συμμετέχω σε τέτοια εκδήλωση ενός πραγματικά ADVENTURE RIDE μοτοφόρουμ




για όλα τα υπόλοιπα, δε νομίζω ότι αν πω πραγματικά τη γνώμη μου θα αλλάξει κάτι στη λειτουργία του φόρουμ και επειδή ο γραπτός λόγος πίσω από οθόνη εύκολα παρεξηγείται...δεν θα πω τπτ
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Με αρέσεις Νικόλα γιατί έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο αλλά ακόμα μαθαίνεις!

Όσο για τα υπόλοιπα, σας τα έλεγα εγώ εκείνο το Χειμώνα στην Σαρτη, οπου όλα ξεκίνησαν σε εκείνο το μπαρ με τις αράχνες και τον τρομπετιστα -μπάρμαν -ιδιοκτήτη , κάντε ότι θέλετε αλλά μην φτάσετε εδώ... από τότε πολλά έχουν αλλάξει... κρίμα...



Ελα ρε φιλε μεστειλες τώρα...:woot:
Αυτός ο καραφλος,ιδιοκτήτης μπαρ στη Σάρτη,είναι ακόμη καραφλος,ιδιοκτήτης μπαρ στη Σάρτη???:Dτο '94 γύριζα χαλκιδικη με το Τενερέ,και στη Σάρτη τα ποτακια τα επινα στο μπαράκι του.....:hungry:.Να μη με επριζε και με τον Παοκ καθε βραδυ,θα ηταν καλύτερα:).Τελος πάντων καλά να ειναι,αν είναι αυτος;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Που πηγε το τελευταιο ποστ που ειχα στο Τοπικ;....Μπορει να με ενημερωσει κανενας;:UH:
Κάποιος έσβησε πολλά ποστ....που δεν του άρεσαν.
Πάντως δεν ήμουν εγώ...
Ελπίζω να έχει το θάρρος να το πει, γιατί ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωρίζει.
Το 1 είναι ότι έχει το θάρρος να ζητήσει συγνώμη.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κάποιος έσβησε πολλά ποστ....που δεν του άρεσαν.
Πάντως δεν ήμουν εγώ...
Ελπίζω να έχει το θάρρος να το πει, γιατί ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωρίζει.
Το 1 είναι ότι έχει το θάρρος να ζητήσει συγνώμη.
Ναι μολις εκανα ενα review και ειδα οτι οντως λειπουν ολα τα ποστ.................................:geek:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τουλάχιστον αυτός που σβήνει τα ποστ θα μπορούσε να ενημερώσει προηγουμένως εαν ενοχλείται απο τα γραφόμενα...:mad:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τουλάχιστον αυτός που σβήνει τα ποστ θα μπορούσε να ενημερώσει προηγουμένως εαν ενοχλείται απο τα γραφόμενα...:mad:
Είναι από τις ελάχιστες φορές τα 2.5 χρόνια λειτουργίας μας, που κάποιος από την διαχειρηση σβήνει ποστ που δεν προσεβαλαν κανέναν, παρά ήταν λόγια ψυχής και αγάπης προς το advride.
Αισθάνομαι οτι εχω την υποχρέωση να ζητήσω συγνώμη από όλους σας, που τον έβαλα στην αρχική ομάδα διαχείρισης. :oops:
Περιμένω υπομονετικά να δω τι άλλο θα γινει;
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ωπα.....
Eιναι κατι που δεν μας εχει ξανασυμβει και αναμενουμε εξηγησεις.
Ελπιζω τα ποστ να βρισκονται σε διαδικασια αναδιαταξης και ενταξης σε νεο thread με τον καταλληλο τιτλο.
Αλλα δυστυχως ή ευτυχως ο χρονος προσβασης στο θεμα δεν ειναι ιδιος για ολους μας,οποτε υπομονη!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom