ADVride Gallery

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλορίζικο Θανάση!!!
Καλά θα ήταν Γιάννη... ;)
Μόνο ενα test ride έγινε...
Χρωστάω review στο σχετικό θέμα...:)
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Αξία ανεκτίμητη ... να σκάς στο νεροφάγωμα , να χάνεις το πίσω φρένο , ανεβάζοντας ταχύτητα γιατί πάτησες δεξι λεβιέ και να γλυτώνεις τα πουρνάρια και τις γρατζουνιές τελευταία στιγμή


 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
To παραπάνω scramblerακι έγινε η αφορμή να ξαναμπλέξω με το χώμα μετά από 15ετή διακοπή λόγω τραυματισμού . Και διάλεξα κάτι χαλαρό και εύκολο. Αγορά το 2018 , mod 2006 , με τα λάστιχα της μαμάς και 6 ώρες λειτουργίας

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
To παραπάνω scramblerακι έγινε η αφορμή να ξαναμπλέξω με το χώμα μετά από 15ετή διακοπή λόγω τραυματισμού . Και διάλεξα κάτι χαλαρό και εύκολο. Αγορά το 2018 , mod 2006 , με τα λάστιχα της μαμάς και 6 ώρες λειτουργίας

Πολύ ωραίο σε κίτρινο το 55Β (αν και νομίζω πως μόνο σε κίτρινο βγαίνει). Σήκωσε μόνο τον κουβά για να περνάς πιο εύκολα από τα σαθρά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αξία ανεκτίμητη ... να σκάς στο νεροφάγωμα , να χάνεις το πίσω φρένο , ανεβάζοντας ταχύτητα γιατί πάτησες δεξι λεβιέ και να γλυτώνεις τα πουρνάρια και τις γρατζουνιές τελευταία στιγμή


Είναι μικρό μηχανάκι για το μπόι σου....το βολευεσαι?
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Και που να με δεις με αυτό :p
50αρακι Ducati 2t 1970. 310 κομμάτια φτιάχτηκαν από αυτή την αρπαχτή των Ιταλών, ζήτημα να έχουν μείνει καμιά 10αρια. Πουλιόταν στο ΜΙΝΙΟΝ !!! με γραμμάτια , έχω την διαφήμιση της εποχής.
Σε τέτοια μηχανάκια δεν κοιτάς την βολή σου , απλά τα οδηγάς όπως μπορείς και μπαίνεις στην χρονοκάψουλα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και που να με δεις με αυτό :p
50αρακι Ducati 2t 1970. 310 κομμάτια φτιάχτηκαν από αυτή την αρπαχτή των Ιταλών, ζήτημα να έχουν μείνει καμιά 10αρια. Πουλιόταν στο ΜΙΝΙΟΝ !!! με γραμμάτια , έχω την διαφήμιση της εποχής.
Σε τέτοια μηχανάκια δεν κοιτάς την βολή σου , απλά τα οδηγάς όπως μπορείς και μπαίνεις στην χρονοκάψουλα
Ok....να μην αναρωτιέσαι τότε γιατί χάνεις τα ποδοφρενα και φλερτάρεις με τα βάτα :p

Πέρα από την πλάκα το χώμα θέλει σωστό σεταρισμα πάνω σου, γιατί στην λεπτομέρεια γίνονται οι στραβες..

Τα συλλεκτικά μην τα ταλαιπωρείς στο χώμα....καφέ να τρελαίνονται τα πιτσιρίκια
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Που να πας αυτά τα απροσάρμοστα για καφέ σύντροφε;
Ταινία με Μιχαλόπουλο , Ψάλτη και τον αχώνευτο "με θυμάσαι ρε μπιπ" θα γυρίσουμε;



Όταν έρθεις από τα μέρη μου , ειδοποίησε μια εβδομάδα πριν , να ετοιμάσω 2 μηχανάκια ,oldies but goldies, για να θυμηθείς πως είναι το φρενάρισμα με ταμπούρα ( δεν λέω αν έχεις περάσει ποτάμι και έχουν βραχεί , μην το κάνουμε εντελώς hard core.

edit Βάλε ήχο για το video
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
Στον μανιακ για ταμπουρο ρε φίλε??
Γιατί αγαπώ Γκάντι??
Το σφύριγμα πριν και μετά το ποτάμι....αξία ανεκτίμητη





Σικέ !!!
Μιλάμε για μπρος πίσω ταμπούρα , να έχουν πάρει μπόσικα κιθάρα με κέντρο και να γίνονται κυριολεκτικά πλευστά ταμπούρα
Αλήθεια το τρίξιμο πριν γιατί; μυρίζεται το νερό από πριν ; σαν τα άλογα ένα πράμα ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σικέ !!!
Μιλάμε για μπρος πίσω ταμπούρα , να έχουν πάρει μπόσικα κιθάρα με κέντρο και να γίνονται κυριολεκτικά πλευστά ταμπούρα
Αλήθεια το τρίξιμο πριν γιατί; μυρίζεται το νερό από πριν ; σαν τα άλογα ένα πράμα ;
Γιατί τα φερμουιτ είναι αφτερ μάρκετ ...θέλει σοιτσιρο για να μην ταιριάζει, παναθεμα το
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σκιές και χρώματα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom