ADVtrOFFy Διαμονή

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Θωμά έχω κλείσει εγώ ένα δίκλινο, αν θες στείλε μου π.μ να τα πούμε. :)
Γενικά όποιος θέλει να μοιραστούμε ένα δίκλινο δωμάτιο στη Δάφνη που έχω :) κλείσει και προλάβει μπορεί να μου στείλει π.μ
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Χτύπημα κάτω από τη μέση ρε καργ.....!!
Πες τα, πες τα, μας εξετελεψε. :ag2:
Να προσέλθει ο δήμιος του φόρουμ, και να του ρίψει με ράβδον σιδηράν παρά μια τεσσαράκοντα προς γνώσιν συμμόρφωσίν και εκφοβισμόν πιθανών μιμητών.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Υπάρχει δωμάτιο διαθέσιμο στο χωριό Δάφνη, στον ξενώνα Δήμητρα για Παρασκεύη και Σάββατο.

Το είχα κλείσει για μένα, αλλά επειδή δε θα έρθω, να το εκμεταλλευτεί κάποιος σύντροχος.

Δεν είχαν ζητήσει προκαταβολή, οπότε μια αλλαγή στο όνομα της κράτησης αρκεί.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ μεχρι τις 18:00, αλλιώς θα πρέπει να πάρω τους ανθρώπους να ενημερώσω για την ακύρωση.

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχει δωμάτιο διαθέσιμο στο χωριό Δάφνη, στον ξενώνα Δήμητρα για Παρασκεύη και Σάββατο.

Το είχα κλείσει για μένα, αλλά επειδή δε θα έρθω, να το εκμεταλλευτεί κάποιος σύντροχος.

Δεν είχαν ζητήσει προκαταβολή, οπότε μια αλλαγή στο όνομα της κράτησης αρκεί.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ μεχρι τις 18:00, αλλιώς θα πρέπει να πάρω τους ανθρώπους να ενημερώσω για την ακύρωση.

Δεν έκατσε τελικά...?
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Υπάρχει δωμάτιο διαθέσιμο στο χωριό Δάφνη, στον ξενώνα Δήμητρα για Παρασκεύη και Σάββατο.

Το είχα κλείσει για μένα, αλλά επειδή δε θα έρθω, να το εκμεταλλευτεί κάποιος σύντροχος.

Δεν είχαν ζητήσει προκαταβολή, οπότε μια αλλαγή στο όνομα της κράτησης αρκεί.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ μεχρι τις 18:00, αλλιώς θα πρέπει να πάρω τους ανθρώπους να ενημερώσω για την ακύρωση.


Έκλεισε :)
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Υπάρχει ακόμα ένα δωμάτιο στην Δάφνη ξενώνας Δήμητρα. Είναι πληρωμένο για παρασκευή καί Σάββατο. Για όποιον ενδιαφέρεται με παίρνει τηλ. νά κανονίσουμε. 6976882492
 

Agelis

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Angelis
Μοτό
690 enduro R 12'
1090 adventure R 19'
Η ταβέρνα στη Δήμητρα "Το στέκι του μερακλή",είναι ενημερωμένη για το Τριήμερο, για όποιον επιθυμεί.
Διαθέτη επίσης και δωμάτια με το όνομα " Ερυκίνη",σε τιμή 50€ με πρωϊνό,για τους συμμετέχοντες
Βρέθηκα σήμερα εκεί για φαγητό.
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Υπάρχει ακόμα ένα δωμάτιο στην Δάφνη ξενώνας Δήμητρα. Είναι πληρωμένο για παρασκευή καί Σάββατο. Για όποιον ενδιαφέρεται με παίρνει τηλ. νά κανονίσουμε. 6976882492
Τό δωμάτιο έκλεισε, Ευχαριστώ!!
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Να ενημερωσω και γω, ότι υπάρχει ένα σπιτάκι στο Katsiras river suites διαθέσιμο για Παρασκεύη και Σάββατο.

Το χαμε κλείσει για 3άτομα αλλά τελικά θα ρθω μόνος, οπότε θα μείνω αλλού... αν το θέλουν καποιοι/ος ας με πάρει (alfa7 / Στελιος / 6983507747).

Υπόψη κοιμίζει 4 με 5 άτομα, είναι εξοπλισμένο πλήρως, ζητάει 150 (Π & Σ) και είναι στα 170μέτρα.... ( Γη και Ύδωρ Λάδωνας / Gaia and Hydro Ladonas to Katsiras river suites )

Δεν δωσαμε προκαταβολή, οπότε αρκεί η αλλαγή στο όνομα .

Αν υπάρχει ενδιαφέρον ας μιλήσουμε μεχρι τις 18:00, αλλιώς να το ακυρώσω...
 
Top Bottom