ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Είναι δύο, τρεις εκδηλώσεις του φόρουμ που δεν χάνονται γιατί θα χάσετε. Και ίσως αυτές είναι που κάνουν αυτό το φόρουμ να διαφέρει από τα άλλα. Οι φώτο το αποδεικνύουν.
Το χώ πει, το ξαναλέω και θα το ξαναπώ.
Είμαι πολύ τυχερός που σας γνώρισα.
:ok::ok:
 

GregoryGS

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
R1200GS Adv
Περιμένω πως και πως το βίντεο από το drone.
@GregoryGS ψήνεται;
Νομίζω ότι η φωτογραφική ομάδα του φόρουμ έχει ξεφύγει!!! Φυσικά είχε τοπία και φάτσες για έμπνευση... Καταπληκτικά καρέ από όλους!!! Δυστυχώς εξαιτίας ακραίων καιρικών συνθηκών (αέρα και πρωινής θερμοκρασίας) από εναέρια δεν έχουμε και πολλά. :( Παρόλα αυτά όσοι θυμούνται την υπομονή της εποχής των φίλμ ας περιμένουμε να δούμε τι θα δούμε!!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Είναι δύο, τρεις εκδηλώσεις του φόρουμ που δεν χάνονται γιατί θα χάσετε. Και ίσως αυτές είναι που κάνουν αυτό το φόρουμ να διαφέρει από τα άλλα. Οι φώτο το αποδεικνύουν.
Το χώ πει, το ξαναλέω και θα το ξαναπώ.
Είμαι πολύ τυχερός που σας γνώρισα.
:ok::ok:
οταν τετοιες σκληρες εποχες εχεις 60φευγα συμμετοχες σε μια τετοια μοτο-συναντηση τοτε ξερεις οτι εισαι στην σωστη συντροφια!:friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Νομίζω ότι η φωτογραφική ομάδα του φόρουμ έχει ξεφύγει!!! Φυσικά είχε τοπία και φάτσες για έμπνευση... Καταπληκτικά καρέ από όλους!!! Δυστυχώς εξαιτίας ακραίων καιρικών συνθηκών (αέρα και πρωινής θερμοκρασίας) από εναέρια δεν έχουμε και πολλά. :( Παρόλα αυτά όσοι θυμούνται την υπομονή της εποχής των φίλμ ας περιμένουμε να δούμε τι θα δούμε!!!
Για να ειναι πιο γλυκια η αναμονη!

http://www.advride.gr/threads/filming-on-the-road.5422/
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Μερικες σκορπιες και απο μενα.....

Αλητης τετιμποις παλιοχαρακτηρας...


σκηνες και μηχανες ατακτως ερριμμενα....


Το πιο ομορφο μηχανακι απο ολα....


το πιο ομορφο μηχανακι μαζι με το δευτερο πιο ομορφο μηχανακι απο ολα.....




@lempoi Φωτο ετοιμη για το προεκλογικο φυλλαδιο σε εχω....





Να μην ξεχναμε οτι ειναι και ασφαλτινο.....


Μπαρος...


Καλαρρυτες...


Καλαρρυτες...


Καταρρακτης Αρτας...


Βενζιναδικο στο Βουργαρελι και οχι Βουλγαρελι αξεστοι παλιοκοντρακηδες.... :p:p:p


Το γνωστο φραγμα αναμεσα Βουργαρελι και Τρικαλα...




Να μαστε γεροι να ξαναβρεθουμε.... ;)
 

zulu

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΝΤΕΛΗ
Όνομα
ΜΑΚΗΣ
Μοτό
Vstrom 650
Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα τους διαχειριστές της ιστοσελίδας , για την αποδοχή καθότι νέο μέλος , (πράγμα που έπρεπε να είχα κάνει από την προηγούμενη εβδομάδα , άλλα έτρεχα να ετοιμάσω εμένα και τη Ντόλη για την βόλτα) και κατόπιν να συγχαρώ τους διοργανωτές για την άψογη διοργάνωση του ADVtrOFFy 2016.
Ήταν ένα απίθανο τριήμερο που ελπίζω να έχει και συνέχεια .Φωτογραφίες δεν θα ανεβάσω εδώ για να μην κουράζω το κόσμο ,αν κάποιος φίλος θέλει να δει μπορεί να μεταβεί στο λογαριασμό μου στο φατσοβιβλίο έχω ανεβάσει αρκετές ( λογαριασμός fb Ζήρος Μάκης) . Στο επανιδείν
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Καλά...οι φωτό του Αλέξανδρου κ του Βαγγέλη είναι ...θαύμα κ χάρμα οφθαλμών.
Θα τολμήσω να πω οτι ,δεν έχουν απλά πιάσει τις στιγμές ,αλλά τις έχουν ομορφύνει κιόλας !!!

Ευχαριστούμε για το οφθαλμόλουτρο που μας προσφέρετε παίδες. :friendship:
 

zirox

Μέλος
Όνομα
stelios
καλά καλά του χρόνου θα τα πούμε που θα σκάσω με τη πάπια για σας με τα ΚΤΜ λέω :D
ότι και να πω λίγο είναι απλά συγχαρητήρια σε όσους ασχολήθηκαν για αυτό το εκπληκτικό πσκ
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Με "γονατισατε" με τις φωτο και ακομα σκουπιζω τα σαλια μου απο την "λυσσα" που δεν ηρθα,μπραβο σε ολους σας :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα τους διαχειριστές της ιστοσελίδας , για την αποδοχή καθότι νέο μέλος , (πράγμα που έπρεπε να είχα κάνει από την προηγούμενη εβδομάδα , άλλα έτρεχα να ετοιμάσω εμένα και τη Ντόλη για την βόλτα) και κατόπιν να συγχαρώ τους διοργανωτές για την άψογη διοργάνωση του ADVtrOFFy 2016.
Ήταν ένα απίθανο τριήμερο που ελπίζω να έχει και συνέχεια .Φωτογραφίες δεν θα ανεβάσω εδώ για να μην κουράζω το κόσμο ,αν κάποιος φίλος θέλει να δει μπορεί να μεταβεί στο λογαριασμό μου στο φατσοβιβλίο έχω ανεβάσει αρκετές ( λογαριασμός fb Ζήρος Μάκης) . Στο επανιδείν
Χτυπα αλυπητα με φωτο κι εσυ ;)
Δεν κουραζεις καποιον... εδω μεσα γεννηθηκαμε ξεκουραστοι:D
 

gefr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος Φραγκόπουλος
Μοτό
Πάντα υπάρχει αιτία
Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα τους διαχειριστές της ιστοσελίδας , για την αποδοχή καθότι νέο μέλος , (πράγμα που έπρεπε να είχα κάνει από την προηγούμενη εβδομάδα , άλλα έτρεχα να ετοιμάσω εμένα και τη Ντόλη για την βόλτα) και κατόπιν να συγχαρώ τους διοργανωτές για την άψογη διοργάνωση του ADVtrOFFy 2016.
Ήταν ένα απίθανο τριήμερο που ελπίζω να έχει και συνέχεια .Φωτογραφίες δεν θα ανεβάσω εδώ για να μην κουράζω το κόσμο ,αν κάποιος φίλος θέλει να δει μπορεί να μεταβεί στο λογαριασμό μου στο φατσοβιβλίο έχω ανεβάσει αρκετές ( λογαριασμός fb Ζήρος Μάκης) . Στο επανιδείν
Κούρασέ μας, γι αυτό είμαστε εδώ, να κλέψουμε μερικές εικόνες από αυτές που είδατε και ζήσατε.
 
Top Bottom