ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Παρόλο που ήταν 2ήμερο, η τζούρα χωμάτινων βακτηριδίων ήταν πραγματικά γενναία!

Μόλις ξεφορτώθηκα την μπίχλα και το κορμί πονάει ακόμη! Παίδες... τι ναπω;
Κινδυνεύοντας να πω τα τετριμμένα, θα πω πως ήταν ένα υπέροχο trOFFy, αντάξιο μιας ADV παρέας σαν του ADVride!
Μια παρέα που κοιμάται στα βουνά κι όταν γυρνάει σπίτι βρωμάει και ζέχνει!
Μια παρέα που μπορεί να γράψει 100 σκληρά χωμάτινα ή ατελείωτα ασφάλτινα χιλιόμετρα μόνο και μόνο για να θαυμάσει το μεγαλείο της ελληνικής φύσης και να γεμίσει τα στήθια του οξυγόνο!
Μιας παρέας που μπορεί να επιδείξει εργατικότητα και αλληλεγγυή, παρόλο τον μεγάλο αριθμό συμμετεχόντων!

Δεν ξέρω ποιο να ξεχωρίσω και ποιους να ευχαριστήσω. Δεν θα το κάνω για να μην τυχόν ξεχάσω κανέναν, οπότε...
...Οργανωτές, Μαγείρους, Ψήστες, Κιθαρίστες, αλλά και όλους τους υπολοίπους σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για το δυνατό κι υπέροχο διήμερο που μου χαρίσατε!
ΥΠΕΡ -χάρηκα για όλους όσους γνωρισα κι από κοντά, χωρίς την οθόνη να βρίσκεται ανάμεσά μας!
Όπως επίσης χάρηκα που είδα αγαπημένα πρόσωπα που είχα πολύ καιρό να δω!

ΔΩΣΤΕ ΦΩΤΟΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΛΑΟ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Back to base. ........
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες που ήταν....... και διοργανωτές.
Καλή ανάρρωση απο την "άτυχη στιγμή" στο Γιώργο.
Καλή ξεκούραση.......όχι για πολύ σε όλους τους.....trOFFy's !!













AfricafoN
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε αφηστε τα "ευχαριστω για το Οσκαρ το πατεΛα και τη μανα μου και το γαμπρο μου και την γειτονισσα τη μιΛφιτσα κλπ μπλα μπλα":p και βαλτε καμμια φωτο(βλ.ΗΛΙΑΣ...;))να γουσταρουμε κι εμεις που δεν ημασταν...Αντεεεεεεεεε:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Aπο τη μια εχω υποσχεθει να περιμενω τους υπολοιπους 60!! και βαλε συνδιοργανωτες να πουν και να δειξουν.
Απο την αλλη μου τρωει το πληκτρολογιο τα δακτυλα κι ενας σερβερ αρνειται να σερβιρει την εικονα.
Τα ματια κλεινουν και μολις θυμαμαι τα πρωινα κελαηδισματα ξαναανοιγουν..
Το διημερο στη Βλαχα με τους συμφορουμιτες ηταν ενα ονειρο ετων κι ελαχε να συμβει με τις καλυτερες συνθηκες και με την καλυτερη παρεα.
Η Αθανατη Πινδος εχτισε νεες φιλιες εδωσε με τον μοναδικο της τροπο νεα βιωματα σε ολους μας και φροντισε να ζησουμε
και μια πραγματικα off road ημερα πανω στα συννεφα σε μονοπατια ζωγραφισμενα στο χερι απο Θενο και Ηλια.

Εικονες απο τη μεταβαση και το πρωτο βραδυ .....ερχονται οσονουπω!
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Άντε Πασχάλη και λοιποί advriders περιμένω το “οσονούπω” γιατί μπορεί εγώ να μην μπορέσω ποτέ να συμμετάσχω …ο Malco δεν πρόκειται να με πάρει στο χώμα (εννοείται δεν γίνεται)…και εγώ να τρέχω ξοπίσω σας με τα πόδια ….( το αποκλείω χαχαχαχα :D:D:D ) . Οπότε αρκούμαι να σας διαβάζω, να ταξιδεύω με τις φωτογραφίες σας ,να βλέπω τις καλά κρυμμένες ομορφιές της πατρίδας μας και να φαντάζομαι τις τρελαμάρες που κάνατε και το πόσο ωραία περάσατε…….Έτσι ξεγελιέμαι και περνάω και εγώ καλά μαζί σας ….!!!!! :yew:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ρε αφηστε τα "ευχαριστω για το Οσκαρ το πατεΛα και τη μανα μου και το γαμπρο μου και την γεοτονισσα τη μιφιτσα κλπ μπλ μπλα":p και βαλτε καμμια φωτο(βλ.ΗΛΙΑΣ...;))να γουσταρουμε κι εμεις που δεν ημασταν...Αντεεεεεεεεε:friendship:
......μόνο για σένα.....

AfricafoN
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
Στην βαση και εγω.
Πρωτα ενα ευχαριστω στον φιλο Θενο για την ξεναγηση στα λημερια του και στους ιδιοκτητες της καντινας για την εμπιστοσυνη που μας εδειξαν.
Και ενα ευγε σε ολους τους συμμετεχοντες, ιδιως σε αυτους που πηραν το βαπτισμα του πυρος στο χωμα επαξια (το νου σας το χωμα ειναι εθιστικο:D).
Περαστικα και στο παλικαρι που χτυπησε.
Στις επομενες. :friendship:

:)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 13.
Επιτελους ξεκιναει με 32 κιλα σε ...t shirt στον σακο!

Παρακαμψη διοδιων Μαλγαρων απο χωμα.
ADVtrOFFy απο το πρωτο χλμ!




Η ζεστη ειναι αρκετη οποτε την κανουμε μεσω Αγ.Δημητριου για Ελασσονα.



Ολη την ωρα ετοιμο για σαχλαμαρες το παλληκαρι!
Πενταημερηηηη...




Εξω απο τη Φαρκαδονα.



 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Όλα ήταν τέλεια!
Συγχαρητήρια σε όλους όσους οργάνωσαν, πλοήγησαν, σκούπισαν, συμβούλεψαν, μαγείρεψαν, τραγούδησαν και συμμετείχαν σε αυτό το γεμάτο τριήμερο!:ok:
Χαρήκα πολύ που είδα παλιούς και γνώρισα νέους:)
Με πονάνε όλα:wacky:
 
Top Bottom