ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτό είναι νήμα να το πιεις μονορούφι απ'την αρχή μέχρι τέλος χωρίς ανάσα,ειδικά πολλές φωτογραφίες είναι .. :eek:.
Μπράβο σε όσους συμμετείχαν αλλά και στα παιδιά που το οργάνωσαν,απ'τα γραφόμενα σας φαίνεται ξεκάθαρα πως περάσατε :ok:.
Περαστικά στον συνονόματο και να'χει γρήγορη επιστροφή στους δρόμους(ασφάλτινους και μη).
Δεν μπόρεσα να έρθω αλλά ελπίζω να τα πούμε στις επόμενες,τα βουνά μας περιμένουν :friendship:
 

Wtower

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XT1200Z
Αυτό είναι νήμα να το πιεις μονορούφι απ'την αρχή μέχρι τέλος χωρίς ανάσα,ειδικά πολλές φωτογραφίες είναι .. :eek:.
Μπράβο σε όσους συμμετείχαν αλλά και στα παιδιά που το οργάνωσαν,απ'τα γραφόμενα σας φαίνεται ξεκάθαρα πως περάσατε :ok:.
Περαστικά στον συνονόματο και να'χει γρήγορη επιστροφή στους δρόμους(ασφάλτινους και μη).
Δεν μπόρεσα να έρθω αλλά ελπίζω να τα πούμε στις επόμενες,τα βουνά μας περιμένουν :friendship:
Ναι θα συμφωνήσω, και σε ευχαριστώ Λευκάδιε!

Αλήθεια παιδιά, κάποιος στην αρχή είχε στηθεί και έπαιρνε φωτογραφίες από όλους τους διερχόμενους και νομίζω και εμένα σε πολύ σέξυ πόζα πριν γκρεμοτσακιστώ με την ίδια χάρη. Αν δεν ζητάω πολλά θα με ενδιέφερε αυτή η φωτό!
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Εγω θα καλωσορίσω το φιλαράκι και δάσκαλό μου με μια φωτογραφία... Παρών επίσης και ο @Vvag για μάρτυρας...!

Eμ επ και με τετοιον δασκαλο...:disgust:Περαστικα σου παντωs και οπωs λεει η κορη μου ,αυτα ειναι γαλονια.(οχι μπυραs αλλα μανικιου):biker2:
Τεσπα,εγω εδω θα ΤΟ γραψω.:pc:γιατι η εκδηλωση τηs Ελατηs ηταν απλωs μια πρωτη επαφη και σαν την βρωμα ΔΕΝ εχει.
Λεμε συχνα οτι ξερουμε τον εναν ,κανουμε παρεα με τον αλλον ,μπυραρουμε με τουs τριτουs ,αλλα μπουρδεs.:UH:
EΦΤΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ μου ΣΤΟ trOFFy για να καταλαβω οτι τελικα ΔΕΝ ξερουμε κανεναν και τιποτα και μαλλον θα αναθεωρησω το --ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον και η γυναικα μελλον --στο ---ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον ,η γυναικα μελλον και ο ΑΝΔΡΑΣ ναναι ΑDVrider!--:thinking:

Mαρεσει να προκαλω ,με την καλη και κακια εννοια ,προσωπα και καταστασειs ,αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ξαφνιαστικα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ απο το τριημερο για ΤΑ ΠΑΝΤΑ(ναι ,εγω ειδα και τα γνωστα αρκουδακια μεσα στο δασοs)
Toν Ηλια τον γνωριζω,ετσι νομιζα τουλαχιστον ,πολλα χρονια ,αλλα τωρα γνωρισα ΤΟΝ ΗΛΙΑ .Μη το παρει σαν χαιδεμα :),αλλα μεδωσε την ευκαιρια με το ενδιαφερον του για ολη την οργανωση ,για μια αλλη οπτικη του χωματοs .
Πασχαλη,Θανο και ολοι οσοι τρεξανε για την συγκεντρωση :hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig:
Τωρα το ποσο χαρηκα το βραδυ την φωτια με τα παιδια τριγυρω--και να μη φωναζεται πατερα ,ενταξει:waiting:--μονο εγω το ξερω και αs απειχα απο την Καντινα.



Δεν ποσταρω αλλεs φωτο για να μη νοιωσουν ασχημα καποιοι:pointu:

Γιωργαρα περαστικα και αν δεν οδηγησαμε λιγο χωμα ,για μενα ενα μεγαλο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ:devilish:Σαν γνησιοs οικοδομοs ,εχω φαει πολυ χωμα αμμο και πετρεs στην ζωη μου και το σπουδαιοτερο ειναι οι παρεα.
Μπραβο σε ολουs του συμμετεχοντεs με την αριστη συμπεριφορα ΜΑΣ:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
μπραβο ρε μαγκες !!!!!!!:ok: περασατε τελεια! και οι φωτο δεν παιζονται!:photo:

ελπιζω στο επομενο να ειμαι μεσα!!!!!!!!!!!!!:)
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Αφού θαυμάσαμε τις καταπληκτικές φωτό από τους προηγούμενους φίλους είπα να βάλω και εγώ τις δικές μου τραβηγμένες βέβαια με πιο ταπεινή φωτογραφική μηχανή και αναλόγου αποτελέσματος!
Απολαύστε υπεύθυνα,:)


Πέρασμα από Εμπεσό πρός Λίμνη Κρεμαστών


Ντίνο το GPS λέει ότι πάμε καλά:yew:


Στο βάθος Άγραφα!



The three Stooges!



Oι Ξαδέλφες της Δικιάς μου!





Οι πρώτες σταγόνες Λάσπης:hungry:












Έχω και μπαλκόνι με θέα λέμε...








Me and my Monkey!:UH:

 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin




Κατολισθήσεις και Φωτογραφήσεις!!!









Λάσπη και Άργιλος in the mix!



Και κλείνω με τη Βλάχα που μας άφησε μια γλυκιά ανάμνηση μονάχα!:rolleyes::D



Και εις άλλα με υγεία,βενζίνη και τακούνια!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450




Κατολισθήσεις και Φωτογραφήσεις!!!









Λάσπη και Άργιλος in the mix!



Και κλείνω με τη Βλάχα που μας άφησε μια γλυκιά ανάμνηση μονάχα!:rolleyes::D



Και εις άλλα με υγεία,βενζίνη και τακούνια!
Να 'μαστε καλά να ιδωθούμε στη Μαμαλή...:friendship:
 
Top Bottom