ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
και αν δεν οδηγησαμε λιγο χωμα ,για μενα ενα μεγαλο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ:devilish:Σαν γνησιοs οικοδομοs ,εχω φαει πολυ χωμα αμμο και πετρεs στην ζωη μου και το σπουδαιοτερο ειναι οι παρεα.

Τα είπες όλα Μάστορα. :friendship:

Κατά τα λοιπά, εγώ στα 'λεγα καιρό τώρα.
Καλά τα κλιπ-όν, αλλά σαν τα OFF-ον, δεν έχει.... :D:D:D
 

sotosvfr

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Sotos
Μοτό
vfr800 vtec
Ευχαριστώ ρε παιδιά! Ναι, κανονικό παράσημο... Κοίτα, ήταν άδοξο με την έννοια ότι εφταιγα 100% εγώ, είχα ξεθαρρέψει και πήγαινα πιο γρήγορα από ότι έπρεπε, υποτίμησα σε εκείνο το σημείο το πόσο λάσπη είχε και είχα αρκετή ταχύτητα. Με την πτώση μου με πλάκωσε το μηχανάκι και μου γύρισε το πόδι.

Όλα καλά, θα το αφήσουμε πίσω και θα πάμε παρακάτω. Πάθημα μάθημα.
Γιώργο περαστικά φίλε. Ο αστράγαλος ήταν το τελευταίο που δώσαμε σημασία,διότι δεν σε ενοχλούσε και πολύ από ότι θυμάμαι. Έκανε την έκπληξη:waiting:.Φίλε έχεις περάσει και πιο δύσκολα, αυτό δεν είναι τίποτα,λίγο υπομονή και θα ξαναβολτάρουμε!!!:yew:
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Ναι..ναι... είναι γεγονός....'κεί σα'παν ' που πήγατε ανακαλύψατε το Matsou Pitsou της Ελλάδας ....:D:D:D



matsou-pitsou
Δυστυχως Marion, πρόκειται για το φράγμα του Αχελλωου ποταμού. Απο την άλλη πλευρά το ποτάμι ήταν σχεδόν ξερό...:cry:...:punch:
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Δυστυχως Marion, πρόκειται για το φράγμα του Αχελλωου ποταμού. Απο την άλλη πλευρά το ποτάμι ήταν σχεδόν ξερό...:cry:...:punch:
Κρίμα :( :( :( .......Άσε με Αλέξανδρε να οργιάζει η φαντασία μου...:wacky: :D :p :D
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Και ένα βινδεο από μενα.....
Ωραίο βιντεάκι ρε Πάνο! Μας θύμησες τι τρομερά όμορφες διαδρομές είχε το trOFFy το φετινό!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Άντε, τελειώσατε να πω πόσο ζηλεύω ή να περιμένω λίγο ακόμα;;; :)
Μπράβο σε όλους! Ευελπιστώ του χρόνου να είμαστε παρέα, έστω και με δανεικό μηχανάκι!
 

Φίδι

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Yamaha tenere660xtz 2010
Eμ επ και με τετοιον δασκαλο...:disgust:Περαστικα σου παντωs και οπωs λεει η κορη μου ,αυτα ειναι γαλονια.(οχι μπυραs αλλα μανικιου):biker2:
Τεσπα,εγω εδω θα ΤΟ γραψω.:pc:γιατι η εκδηλωση τηs Ελατηs ηταν απλωs μια πρωτη επαφη και σαν την βρωμα ΔΕΝ εχει.
Λεμε συχνα οτι ξερουμε τον εναν ,κανουμε παρεα με τον αλλον ,μπυραρουμε με τουs τριτουs ,αλλα μπουρδεs.:UH:
EΦΤΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ μου ΣΤΟ trOFFy για να καταλαβω οτι τελικα ΔΕΝ ξερουμε κανεναν και τιποτα και μαλλον θα αναθεωρησω το --ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον και η γυναικα μελλον --στο ---ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον ,η γυναικα μελλον και ο ΑΝΔΡΑΣ ναναι ΑDVrider!--:thinking:

Mαρεσει να προκαλω ,με την καλη και κακια εννοια ,προσωπα και καταστασειs ,αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ξαφνιαστικα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ απο το τριημερο για ΤΑ ΠΑΝΤΑ(ναι ,εγω ειδα και τα γνωστα αρκουδακια μεσα στο δασοs)
Toν Ηλια τον γνωριζω,ετσι νομιζα τουλαχιστον ,πολλα χρονια ,αλλα τωρα γνωρισα ΤΟΝ ΗΛΙΑ .Μη το παρει σαν χαιδεμα :),αλλα μεδωσε την ευκαιρια με το ενδιαφερον του για ολη την οργανωση ,για μια αλλη οπτικη του χωματοs .
Πασχαλη,Θανο και ολοι οσοι τρεξανε για την συγκεντρωση :hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig:
Τωρα το ποσο χαρηκα το βραδυ την φωτια με τα παιδια τριγυρω--και να μη φωναζεται πατερα ,ενταξει:waiting:--μονο εγω το ξερω και αs απειχα απο την Καντινα.



Δεν ποσταρω αλλεs φωτο για να μη νοιωσουν ασχημα καποιοι:pointu:

Γιωργαρα περαστικα και αν δεν οδηγησαμε λιγο χωμα ,για μενα ενα μεγαλο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ:devilish:Σαν γνησιοs οικοδομοs ,εχω φαει πολυ χωμα αμμο και πετρεs στην ζωη μου και το σπουδαιοτερο ειναι οι παρεα.
Μπραβο σε ολουs του συμμετεχοντεs με την αριστη συμπεριφορα ΜΑΣ:friend:
Πατέραααααα.... Τύποι σαν και εσένα, για μενα είναι πρότυπα, να είσαι γερός (και όχι γέρος ) και να ξανα ανταμωσουμε γύρω απο κάποια τεραστια φωτιά με πολύ λικερ μαστίχας... Respect καλε μου φίλε!!!

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Πατέραααααα.... Τύποι σαν και εσένα, για μενα είναι πρότυπα, να είσαι γερός (και όχι γέρος ) και να ξανα ανταμωσουμε γύρω απο κάποια τεραστια φωτιά με πολύ λικερ μαστίχας... Respect καλε μου φίλε!!!

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Oτι και μα λεs ,καυστηρα ΚΑΤΟΥΡΑΜΙ εγω ΔΕΝ συντηρω!:yew:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παρασκευη απογευμα χτυπαει το τηλεφωνο και ειναι ο @Παναγιώτης Κ.
Βρισκοταν αρκετα χλμ νοτιοτερα στο Καρπενησι οπου και η εκκινηση του 36ωρου.
Και η σκεψη του ηταν να ενημερωσει πως η διαδρομη τους συναντιεται το μεσημερι του Σαββατου
με την δικη μας trONy σχεδιαση,καπου στον Μπαρο αλλα με αναποδη φορά.
Κι ηθελε να επιστησει την προσοχη σε εμας μιας και οι 36ωροι στο κυνηγι του χρονου ε...πανε μια ταχυτητα επανω.
Ενα εχω να πω, ο οργανωμενος μοτοσυκλετισμος στην Ελλαδα εχοντας τετοιους ανθρωπους στο τιμονι μπορει να παει μονο μπροστά.

 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μπραβο στα παιδιά που τρέξανε για την οργανωση !!!!
Μπραβο σε αυτους που πήγαν !!!!!
Μπραβο σε ολους σας
 
Top Bottom