ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μόνο αυτές τις φωτογραφίες τραβήξατε ωρέ παλλικάρια;;;
Χρηστο καλημερα το φουρνακι μπουκωσε απο το πολυ υλικο,καντε λιγη υπομονη.

Ασε που αν ποσταρουν και οι 60+ συμμετεχοντες


θα ξαναπαιξει το Ηλια.. ριχτο!!!

adv phone
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Ενα εχω να πω.......φαγκαρντε κ λαλαλαλα.........εευχαριστουμε τους τρεχοντες για ολα που ηταν τελεια
Ρε Γιώργη, ρίξε μια μετάφραση!
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Και τι δεν είχε αυτό το τριήμερο!!!

Περάσαμε όμορφα γελάσαμε και λασπωθήκαμε όσο έπαιρνε!!!

Ένα μεγάλο μπράβο και ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλους ανεξαρτήτως ειδικότητας, συμμετέχοντες, μάγειρες και φωτογράφους!!!

Να μαστε γεροί να ξανανταμόσουμε σύντομα!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Απο το πρωι ενα πραγμα σκεφτομαι...

Ξερει κανενας καμμια αλλη καντινα σε κανενα βουνο?

Γιατι ερχεται παλι Σαββατοκυριακο!!!

adv phone













Σε λέει κάτι?
Αμα σε λέει, σφύρα ;)
Έχουμε κι άλλες......
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Καλημέρααααα!!!
Επειδή η επιστροφή στη βάση έγινε πολύ αργά το βράδυ δεν υπήρχε κουράγιο για διαδίκτυο!
Συγχαρητήρια στους ανθρώπους που διοργανώσανε το τριήμερο,χάρηκα που με την πρώτη βόλτα μαζί σας επιβεβαιώθηκε ο ορισμός της φράσης "πάω χώμα" και για να μην ξεχνάμε και τους αφανείς ήρωες ένα μεγάλο ευχαριστώ στη γυναίκα που ανέχτηκε τους δύο μικρούς διαόλους που έχω στο σπίτι:yew:.
Πάντα τέτοια και ακόμα καλύτερα και πιο ΛΕΡΩΜΕΝΑ!:friendship:

 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Μπράβο ρε μάγκες!!! Super όπως πάντα.....εύχομαι να μπορείτε όλοι να συμμετάσχετε κάθε χρόνο, στον θεσμό πλέον που λέγεται advtroffy:ok::ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Απο το πρωι ενα πραγμα σκεφτομαι...

Ξερει κανενας καμμια αλλη καντινα σε κανενα βουνο?

Γιατι ερχεται παλι Σαββατοκυριακο!!!

adv phone
Πασχάλη ξέρω ενα ταβερνάκι στη λιμνη Πλαστήρα απόμερο,πάνω στο δρόμο και απο την απεναντι πλευρα έχει άπλετο χώρο.....λογικά θα πρέπει να το ξέρετε......αν θες ανεβάζω 3 φωτό να τον δεις αλλά να μην χαλάσω το νήμα εδώ....να σου στείλω πμ ?
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πασχάλη ξέρω ενα ταβερνάκι στη λιμνη Πλαστήρα απόμερο,πάνω στο δρόμο και απο την απεναντι πλευρα έχει άπλετο χώρο.....λογικά θα πρέπει να το ξέρετε......αν θες ανεβάζω 3 φωτό να τον δεις αλλά να μην χαλάσω το νήμα εδώ....να σου στείλω πμ ?
Ολες οι καντινες με χωρο για αντισκηνα ξηγημενο καντινιερη και δυνατο ψυγειο αλλα και βολτες καθε ειδους τριγυρω λεω να φιλοξενηθουν στο αντιστοιχο thread με τιτλο ....Αθανατες Ελληνικες Καντινες.
Θα το ετοιμασω το μεσημερι με πρωτη αυτη της Βλαχας και οποιες προτασεις απο σενα το Θοδωρη και οποιων αλλων ψηνονται για "βρωμικο".


spam off.
Παμε παλι καντινα Βλαχας. :cool:

adv phone
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Εγώ ένα έχω να πω: Πέρασα ΤΕΛΕΙΑ!! Ένα γεμάτο διήμερο με καλή παρέα και φόντο την ελληνική φύση στα καλύτερα χρώματά της! Αξίζει ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους έτρεξαν, κουράστηκαν και αγχώθηκαν για να ζήσουμε όλοι τόσο έντονα την απίστευτη αυτή εμπειρία!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

chria

Μέλος
Το πρώτο μου TROFFY. Φανταζόμουν τις ομορφιές, τα παιδιά που θα γνωρίσω τον ύπνο κάτω απ τα έλατα, αλλά τελικά αυτό που εζησα δε μπορώ σίγουρα να το περιγράψω και ούτε μπορούσα να φανταστώ πριν. Τέτοια μυρωδιά απ τα έλατα, γκρεμοί που να σου κόβουν την ανάσα. Κρύο το πρωί που να το γουστάρεις που υπάρχει. Συναισθήματα μοναδικά. Γεμισμα ψυχικών μπαταριών... Και του χρόνου μάγκες να 'μαστε γεροί στο trOFFu 2017...






Τελικά το Explorer γ... ει και στο χώμα. Το γουσταρω τρελά κάθε μέρα και κάθε στιγμή περισσότερο




Το άρωμα των ελατων το έχω ακόμα στη μύτη μου... Τρέλα λέμε!!!


Το καραγουστάρω!!!!!


Μάνο περιμένω πως και πως να ξαναφάω τις πανσετούλες σου φιλαράκι!!! Να σαι πάντα γερός και σωστός!!!


Δυστυχώς η ώρα της αναχώρησης έφτασε στην ωρα της... Αγγλίδα, αλλά άσχημη... Όχι σαν τη μηχανούλα μου :)


Πασχάλη την δεύτερη έβαλα τελικά που χαμογελας!!!


Τελικά το karoo στρίβει μια χαρά !!! Απο θόρυβο όμως airbus το μπ@@ρδελο... Δεν παλευεται!!!



1440.7km 21:22 ώρες στο τιμόνι. Απίστευτες στιγμες!!!


Αντε ρε Τίγρη ξανά καθαρός και πολιτισμενος


Χαμογελάει κι αυτός ή ιδέα μου ειναι ρε παιδιά?

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom