ADVtrOFFy 2017..The ADV story

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ας γράψω κι εγω δυο λέξεις για το Τροφυ ....
Ήταν Καυλα ....
Αυτο που θα μου έμεινε ποιο πολυ (εκτός απο των Κολο τις Δημήτρας στον καφε)
Φιλε...απο αλλο πλανητη λεμε...πηγαμε για καφε και κοντεψαμε να στησουμε σκηνες αποξω...μα τι κ...........αφες ηταν αυτος!!!:D:inlove::inlove::geek::p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Την μεγαλύτερη χαρά την πήραμε εμείς, που γνωρίσαμε ανθρώπους απο κοντά, απο μακριά, απο δίπλα, απο παντού και όλοι είχαν ένα χαμόγελο στο τέλος του σαββατόβραδου (ακριβώς όπως ανέφερε ο @forester) σαν να τους έδωσαν ένα δωμάτιο γεμάτο παιχνίδια!!!
Ετσι ακριβως οπως τα λεει ο φιλαρακος μου...:thanx:

Εχω απο την Κυριακη ενα χαμόγελο ως τ'αυτια και αυτο φαινεται.Αυτο που δεν φαινεται ειναι το μεγαλυτερο χαμογελο και ευτυχια που νοιωθω οταν διαβαζω-ακουω-λετε οτι Ο-Λ-Ο-Ι χαρηκατε τη βολτα μας...Ολα οσα μα οοοοσα κι αν εκανα κι ετρεξα, για να στηθει αυτο το ADVtrOFFy εχουν ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα και θετικο απολογισμο...η ηθικη ικανοποιηση μου ειναι απλα ΤΕΡΑΣΤΙΑ...σας ευχαριστω για την εμπιστοσυνη και για τη χαρα να ερθετε "σπιτι μου" και να φυγετε χαμογελαστοι(και αλωβητοι...).Αυτα ειναι για μενα "ολα τα λεφτα" στον μοτοσυκλετισμο και μεγαλοι λογοι για να καβαλαμε και να βολταρουμε.Εις το επανιδειν!:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μην μου βάζεις ιδέες ...
Βγαζουμε και νεο εδω...:cool:ηδη σκεφτομαι μεσα στο Καλοκαιρι μια αντιστοιχη 2ημερη ή 3ημερη χωματινη βολτα στα μερη μου...και να την θεσπισω καθε Χρονο ως συναπαντημα...ειδωμεν :thinking:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Βγαζουμε και νεο εδω...:cool:ηδη σκεφτομαι μεσα στο Καλοκαιρι μια αντιστοιχη 2ημερη ή 3ημερη χωματινη βολτα στα μερη μου...και να την θεσπισω καθε Χρονο ως συναπαντημα...ειδωμεν :thinking:
Δεν θελω είδωμεν ... καντο
Πάω να κλείσω εισητηρια
Χαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ετσι ακριβως οπως τα λεει ο φιλαρακος μου...:thanx:

Εχω απο την Κυριακη ενα χαμόγελο ως τ'αυτια και αυτο φαινεται.Αυτο που δεν φαινεται ειναι το μεγαλυτερο χαμογελο και ευτυχια που νοιωθω οταν διαβαζω-ακουω-λετε οτι Ο-Λ-Ο-Ι χαρηκατε τη βολτα μας...Ολα οσα μα οοοοσα κι αν εκανα κι ετρεξα, για να στηθει αυτο το ADVtrOFFy εχουν ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα και θετικο απολογισμο...η ηθικη ικανοποιηση μου ειναι απλα ΤΕΡΑΣΤΙΑ...σας ευχαριστω για την εμπιστοσυνη και για τη χαρα να ερθετε "σπιτι μου" και να φυγετε χαμογελαστοι(και αλωβητοι...).Αυτα ειναι για μενα "ολα τα λεφτα" στον μοτοσυκλετισμο και μεγαλοι λογοι για να καβαλαμε και να βολταρουμε.Εις το επανιδειν!:friendship:
φορτωσα....
ερχομαι να κερασω μπυρες...



































 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Για εμένα προσωπικά αυτό ήταν ένα troffy που το χαρακτηρίζουν κάποιες λέξεις που είπαν κάποιοι φίλοι μας πλέον!
ΣΟΠΟΤΑ=όταν πίνεις με φίλους που δεν ξερεις, δεν έχεις ξαναδεί και γελάς απο ευτυχία σαν να είσαι μια ζωή μαζί τους.
ΕΠΕΝΔΥΘΗΚΑΝ=τα λεφτά που έδωσε ο καθένας είτε πολλά είτε λίγα για να ζήσει απο κοντά λίγη απο την χαρά μας(μεγάλη μας τιμή για την εμπιστοσύνη).
3 ΕΠΟΧΩΝ=ξεκινήσαμε φθινόπωρο βρήκαμε την άνοιξη και τέλος πέσαμε σε βαρυχειμωνιά.:thanx:
 
Last edited by a moderator:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτο που θα μου έμεινε ποιο πολυ (εκτός απο των Κολο τις Δημήτρας στον καφε) ειναι η άνθρωποι που περασα μαζι τους αυτές τις μέρες .

Sent from my iPhone using Tapatalk
Φιλε...απο αλλο πλανητη λεμε...πηγαμε για καφε και κοντεψαμε να στησουμε σκηνες αποξω...μα τι κ...........αφες ηταν αυτος!!!:D:inlove::inlove::geek::p
Πάντως είχε κι ωραίο πρόσωπο!
Χάνει όμως τα πρωτεία του ΣΚ από την ψηλή την καστανή, στο καφέ της Κυριακής στην Πάτρα ;) Αλλού η τύπισα:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ε αυτήν λεω Δήμητρα την λένε ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Χμμμμ
Με μπερδέψατε...
Νόμιζα την άλλη στα Καλάβρυτα, κι εκείνη δυναμη ήταν:laugh::D
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
@achalatsis το εχεις καταλάβει οτι εχεις μείνει απο τους τελευταίους φωτογράφους!! Για κανονισε να δουμε το υλικό σου σιγά σιγά φιλτατε :D:stm:
ετοιμάζει υπερπαραγωγή αυτός ;)
Το έχω καταλάβει... :hungover:
Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι Παρασκευή μπαίνω καράβι για Κυκλάδες και καπάκι μόλις επιστρέψω πάω Μακεδονία να φάω και το υπόλοιπο anlas.
Όχι υπερπαραγωγή δεν ετοιμάζω, ούτε καν έχω προλάβει να δω τι τράβηξα :muted:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το έχω καταλάβει... :hungover:
Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι Παρασκευή μπαίνω καράβι για Κυκλάδες και καπάκι μόλις επιστρέψω πάω Μακεδονία να φάω και το υπόλοιπο anlas.
Όχι υπερπαραγωγή δεν ετοιμάζω, ούτε καν έχω προλάβει να δω τι τράβηξα :muted:
Βάλε καμία φωτό ρε αλητήριε και Αστα αυτά που ξερεις :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το έχω καταλάβει... :hungover:
Αυτό που δεν ξέρετε είναι ότι Παρασκευή μπαίνω καράβι για Κυκλάδες και καπάκι μόλις επιστρέψω πάω Μακεδονία να φάω και το υπόλοιπο anlas.
Όχι υπερπαραγωγή δεν ετοιμάζω, ούτε καν έχω προλάβει να δω τι τράβηξα :muted:
Xαλάλι σου τότε!
Φάτα τα λάστιχα και κάψε μπερζίνες νέο!!!!!

:friendship::friendship::friendship:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Με εντυπωσίασε πολύ η ιδέα των παιδιών την Κυριακή να κάνουμε και τον τουρισμό μας και να μάθουμε κάτι για τον τόπο που επισκεφτήκαμε,
αλλά ακόμα περισσότερο με εντυπωσίασε που ο Γκουστάβος ήταν δικό μας παιδί....























Α ρε Μαθοοοοοοο :fun
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Βγαζουμε και νεο εδω...:cool:ηδη σκεφτομαι μεσα στο Καλοκαιρι μια αντιστοιχη 2ημερη ή 3ημερη χωματινη βολτα στα μερη μου...και να την θεσπισω καθε Χρονο ως συναπαντημα...ειδωμεν :thinking:
Έπρεπε ΗΔΗ να το έχεις κάνει αυτό!!!
Μα ποτέ δεν είναι αργά!!!!!
ΕΤΗΣΙΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΝΤΒΕΝΤΣΟΥΡΑΔΩΝ by mAthosalas!
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σε 5ημερη μεγαλυτερη ωριμοτητα εχουν απο εμας οταν μας πιανει η μ...κια μας..... χαχαχαχαχαχα
Λογικό και φυσικό ρε φίλε. Αυτοί είναι έφηβοι. Ώριμοι , μεγάλα παιδια!
Εμείς παλιμπαιδίζουμε...., είμαστε μικρά παιδια ;)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δεν 'εχω δει κάτι, αλλά θα το ψάξω καλύτερα Κάρολε.
Η θέση της δεν επηρεάζει λες?
Σκέφτομαι ότι στο πλαί αντί για την κορυφή, θα έχω καλύτερο αποτέλεσμα όταν στρίβω το κεφάλι. Τώρα κάνει απότομη κίνηση και "ζαλίζει".... Ίσως στο πλάι να είναι λιγότερο έντονο το φαινόμενο. Μιλάω για το δεξιά-αριστερά, όχι για το τρέμουλο.
δεν νομιζω να επηρεάζει η θεση Θοδωρή,η λειτουργία που λέει ο Κάρολος ισως να ειναι.
Στα δικα μου αλλάζει η ποιότητα λήψης κ θελουν φτιαξιμο που κ που αλλα που θα μας πάει θα τα μάθουμε:ok:.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χμμμμ Με μπερδέψατε...
Νόμιζα ................την άλλη......... :laugh::D
Εναν κω...καφε ειδες κι εχασες τα λογια σου...:rolleyes:αυτα ειναι τα παραλειπομενα του ADVtrOFFy κυριοι...:alien:τι να πεις...:wacky:ADV σου λεει μετα και με εναν κω.....καφε χανεις τον προσανατολισμο σου...:oops::pετσι να μην ξεχνιομαστε...λελοι:p:D
 
Top Bottom