ADVtrOFFy 2017..The ADV story

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αντικειμενικα πολυ ομορφη φωτογραφια..... Μου θυμιζει τις διαφημιστικες racing αφισες της δεκαετιας του '90. Ο φωτογραφος ηταν εκει την σωστη στιγμη, την ωρα που ο αναβατης εκανε τα κολπα του.. :stm: :friendship:
Καλά μην τα παραλές....
Με το Σπύρο για "θέμα", αρκεί να υπάρχει φωτογράφος! Πάντα έτσι πάει ;)


:yew::drt:
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Παντελονι κ αδιαβροχο βρεθηκε ο ιδιοκτητης και τα στελνω αυριο...Αν καποιος ψαχνει την κουκουλα για SHOEI ας το πει.
δικια μου ειναι βρε η κουκουλα στο ειχα πει στο τηλ !!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
δικια μου ειναι βρε η κουκουλα στο ειχα πει στο τηλ !!!!
Που μυαλο ρε Γιωργη...:rolleyes:τεσπα την εβαλα στο πακετο τού Δυμητρη @dtz για Αθηνα(ειπαμε οτι λειπει ειναι δικα του εεε @sugariasgeorge :D )μιληστε να την παραλαβεις.:inlove:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κι επειδη τρωγοντας ADVνοιγει η..ορεξη και βλεπω να ειμαστε φαγανά παιδια εδω μεσα......:cool::D
Αρχες Σεπτεμβρη...κάτι ψηνεται...αν μυρισει τριγυρω...κατι καλο θα βγει...:Watching:...μεινετε συντονισμενοι...:happy:


 
Τελευταία επεξεργασία:

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Κι επειδη τρωγοντας ADVνοιγει η..ορεξη και βλεπω να ειμαστε φαγανά παιδια εδω μεσα......:cool::D
Αρχες Σεπτεμβρη...κάτι ψηνεται...αν μυρισει τριγυρω...κατι καλο θα βγει...:Watching:...μεινετε συντονισμενοι...:happy:
Θα έχουμε και χρυσαφί χρώμα απο το καλοκαίρι.. Οτι πρέπει :sn::brs:
 
Last edited by a moderator:

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Last edited by a moderator:

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Σαν σήμερα ξεκίνησε το φετινό ADVtrOFFy στο Παναχαϊκό. Δεν πιστεύω ότι πέρασε κι όλας μια βδομάδα. Θέλω μόνο να πω πως ήταν παρα παρα παρα πολύ όμορφα όλα και αυτό το είδα εκει πάνω στο καταφυγίο μα κι εδώ μέσα από τα γραφόμενα όλων σας!!! Χάρηκα για όλες τις νέες γνωριμίες που έκανα κι ελπίζω να ξαναδώ πολλούς αν όχι όλους κι όλες σας ξανά σε κάποια μοτοσυναντηση-βόλτα του φόρουμ μας!!!!Και τέλος να σας ευχαριστήσω κι εγώ προσωπικά σαν Ανδρέας, μα κι ως μέλος της Μιναροπαρεας μας εδώ χάμου, για τη συμμετοχή σας στο φετινό ΤΡΟΦΦΥ!!!!! Πάντα τέτοια κύριοι και κυριες να έχουμε υγεία και να βολτάρουμε όσο γίνεται και μπορούμε!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...Θέλω μόνο να πω πως ήταν παρα παρα παρα πολύ όμορφα όλα...Χάρηκα για όλες τις νέες γνωριμίες που έκανα κι ελπίζω να ξαναδώ όλους κι όλες σας !!!!!!
Σαν να μιλας με γριφους γεροσιτιστή...για ξηγησου...:D:inlove::inlove:
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
Σαν να μιλας με γριφους γεροσιτιστή...για ξηγησου...:D:inlove::inlove:
Ααααα όλα κι όλα δάσκαλε Μαθουσαλα.....
Εσύ ο ίδιο μου έμαθες τον κανόνα του βουνού. Το ξέχασες μήπως;;;;;
Να σου το θυμησω...
Μαθος: Εξαποδό ΚΟΥΤΑΚΙΑ,να θυμάσαι πάντα τον κανόνα του βουνού.
Κουτ.:Και ποιος είναι αυτός Ω μεγάλε και πάνσοφε Μαθουσάλα;;;;
Μαθος:ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ,ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟ
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Κι επειδη τρωγοντας ADVνοιγει η..ορεξη και βλεπω να ειμαστε φαγανά παιδια εδω μεσα......:cool::D
Αρχες Σεπτεμβρη...κάτι ψηνεται...αν μυρισει τριγυρω...κατι καλο θα βγει...:Watching:...μεινετε συντονισμενοι...:happy:
Μεσααα λεμεεε!
 
Last edited by a moderator:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε ΟΛΟΥΣ,στους διοργανωτές και special στο φίλο Μάθο,σε ΟΛΟΥΣ τους συμμετέχοντες.Διαβάζοντας,ακούγοντας και βλέποντας φωτό πήρα χαρά απτη χαρά σας και γελάω σαν να ήμουν κιεγώ εκει στα όμορφα ψηλά βουνά του Παναχαικού.Πάντα τέτοια!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ΚΤΜ....χωρις να μας κοψοχολιασει, μέχρι τώρα σε βόλτες δεν έχει γίνει :p
Εδώ κόπηκε ένας ιμάντες και ο σάκος μέσα στη ζάντα
Ευτυχώς δεν είχαμε τίποτα σοβαρό



advphone
 
Top Bottom