ADVtrOFFy 2017..The ADV story

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Εγω δεν εχω και πολλες φωτο ουτε βιντεο να φαινεται το γαλαζιο γκρουπ. Τιμη μου να συμμετεχω αναμεσα σε 50+ νοματαιους. Νομιζω οτι το troffy στα βουνα της Αχαιας εδειξε τα διαφορετικα προσωπα του.
Ευγε σε ολους που ηρθαν!!!


Φωτο απο την καμερα που ειχα μαζι μου.







 
Τελευταία επεξεργασία:

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Δυστυχως, με το να εισαι πλοηγος, ξεχνας φωτο και βιντεα με αλλους πρωταγωνιστες στο καδρο :D

Eδω εχω ενα playlist στο καναλι μου στο utube, με ολα τα βιντεο που τραβηξα, χωρις μονταζ. Ειναι σε 720p τραβηγμενα, οποτε αλλαξτε την αναλυση εαν δεν την εχετε μονιμη για HD βιντεο στο utube.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLA8uVxmyULfyXZVa2132pHO-vzQ3FGIJk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε ΟΛΟΥΣ,στους διοργανωτές και special στο φίλο Μάθο,σε ΟΛΟΥΣ τους συμμετέχοντες.Διαβάζοντας,ακούγοντας και βλέποντας φωτό πήρα χαρά απτη χαρά σας και γελάω σαν να ήμουν κιεγώ εκει στα όμορφα ψηλά βουνά του Παναχαικού.Πάντα τέτοια!
Μπορει να μην ηρθες,που επρεπε να ερθεις αλλά τουλαχιστο εστειλες το μηχανακι σου...και σε καλα χερια και με παιδι εγγυηση...Στην επομενη τα λεμε απο κοντα Μιλτο:)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ήξερα σε τι χέρια θα πήγαινε γιαυτό τόδωσα και δεν το μετανιώνω(για την ώρα:ha)νομίζω δέσαμε με το Γιάννη για τα καλά και τους εύχομαι πολλά πολλά απροβλημάτιστα χλμ.
Οπωσδίποτε;)θάρθω με adv...690:p
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Βρηκα και εγω λιγο χρονο επιτελους.
Λοιπον.Περασα φανταστικα ,οταν ακουσα για 50+ μοτο ειχα ενδοιασμους ως προς το αποτελεσμα (μειωμενη διασκεδαση λογω συνεχομενων στασεων),ΟΜΩΣ ΟΧΙ, τα παιδια απτην Πατρα εχαν την τελεια λυση>>>>>>>>GROUPS.
Απ οτι καταλαβα ΟΛΟΙ το ευχαριστηθηκαμε,ειχαμε πραγματικα απ ολα αυτοι που ηρθαν ξερουν,οι υπολοιποι...καλα να παθουν:D
Παραθετω ενα βιντεο ,ειναι το πρωτο μου ,το you tube μου ζηταγε αλλαγες τυπου αρχειου και καθε φορα επεφτε η ποιοτητα (που θα παει θα τα μαθω)

αναμενω την επομενη συναντηση μας.

 
Last edited by a moderator:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πραγματικα απορησα με σενα στο βουνο!!!:rolleyes::rolleyes:Και δε χαθηκες :Watching:και ησουν πισω απο αλλους:cautious:...μυστηρια πραματα...:D:cool:
Γι αυτό δε χάθηκε ;)
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Εδω στην ναξο την δευτερη μερα ξεκινησε 1 ωρα μετα (εχασε τα κλειδια του) και χωρις να ξερει την διαδρομη μας βρηκε... απ τις ροδιες... :stm:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εδω στην ναξο την δευτερη μερα ξεκινησε 1 ωρα μετα (εχασε τα κλειδια του) και χωρις να ξερει την διαδρομη μας βρηκε... απ τις ροδιες... :stm:
Για το Στέργιο λέμε φίλος...
Άλλο πράμα το Κοράκι ;)
Σπάνιο είδος επίσης, πάλι πλι (τυχαίο???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:) αλλά άλλη συνομωταξία :cool:
 

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Οι φωτο ...δεν φαίνονται, τουλάχιστον δεν τις βλέπω εγω
Kι εγω δεν τις βλεπω...σάς τα'λεγα οτι το γαλαζιο γκρουπ ηταν αφαντο :D:p

Nομιζω ειναι οκ τωρα. Για δειτε.
Το μπλε γκρουπ δεν χαθηκε πουθενα. Ημασταν σιωπηλη δυναμη, σαν τα κομαντος νιντζα....:nnj::nnj:
 

syggelakis bynight

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda xlv 600 transalp
KTM 950 Adventure S
Κι επειδη τρωγοντας ADVνοιγει η..ορεξη και βλεπω να ειμαστε φαγανά παιδια εδω μεσα......:cool::D
Αρχες Σεπτεμβρη...κάτι ψηνεται...αν μυρισει τριγυρω...κατι καλο θα βγει...:Watching:...μεινετε συντονισμενοι...:happy:
Ξερεις ... Ολα σωπατα !!! Μεσα ειμαι !!!
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom