ADVtrOFFy 2017..The ADV story

mpokis

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
ΚΤΜ 950 Adv
Την επιείκεια σας ζητάω... στραβωθηκα να τις κόψω απο βίντεο όπως καταλάβατε...


Sent from my iPad using Tapatalk



Special thanks στον φίλο @advag990 για τα βίντεο του
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
@mAthosalas Κωστή, αν θυμάσαι, ο Θοδωρής έλεγε πως είχα ένα χαμόγελο συνέχεια στο πρόσωπο μου... Ε, από νταλίκα ξεκινήσαμε με λίγο σου ξου μου ξου και χαδακια και γι'αυτό στο βουνό ήμασταν μες την καλή χαρά!!
Μέχρι να έρθουμε διάβαζα για λελους και τρενακια και αγχωθηκα.. Έπρεπε να προετοιμαστουμε!!
 

mpokis

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
ΚΤΜ 950 Adv
Αααα και μια προσπάθεια μου να "ρίξω" την Ελίνα... σε καρέ αυτο γιατί αξιζει


Δεν μπορώ να πω ότι τα κατάφερα...
σίγουρα πάντως εκανα εντυπωση


Sent from my iPad using Tapatalk
 

mpokis

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
ΚΤΜ 950 Adv
Και μιας και λεμε για πεσίματα ο ένας, ο μοναδικός Βαγγέλης


Παιδιά το παιδί εχει πρόβλημα, δεν μπορεί να πέσει με τίποτα ρεεε

Ειναι Νίτζα λεμε δεν εξηγείται... εδω ντοκουμέντο Μια φορά ΠΑΡΑΠΑΤΗΣΕ



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

mpokis

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
ΚΤΜ 950 Adv
Ουφ λαχάνιασα έχασα το μέτρημα...
Άντε και λίγες βρεγμένες!!!



Αυτο σημαίνει παρέα όμως... μούσκεμα μέχρι εκει που δε λέγετε, αλλά το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά (όπως καλή ώρα ο @efthymis) και να μοιράζεσαι ακομα και ενα τσιγάρο γιατί βαριέσαι να στρίβεις μούσκεμα... (Thanks Γιώργη )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αααα και μια προσπάθεια μου να "ρίξω" την Ελίνα... σε καρέ αυτο γιατί αξιζει.Δεν μπορώ να πω ότι τα κατάφερα...σίγουρα πάντως εκανα εντυπωση
Εισαι ωραίος Κώστα,πάντως αν κάποιος μπορεί να πει οτι έριξε την Ελινα είσαι μόνο εσυ.;):ok::)
 
Last edited by a moderator:

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Καλημέρα σε όλους! @mAthosalas Κώστα χάρηκα για τη γνωριμια ,με έχουν καλύψει όλοι στα σχόλια τους οπότε δε χρειάζεται να επαναλάβω .Θα προσθέσω μόνο ότι η οργάνωση που είχατε θα την ζήλευαν και επαγγελματίες .μπράβο σας και ευχαριστούμε για το προσωπικό χρόνο και χρήμα που διαθέσατε για να γίνει πραγματικότητα το AdvTrOFFy '17 το οποίο θα θυμόμαστε για χρόνια πολλά...και το αυτοκόλλητο με το νούμερο θα μείνει στον ανεμοθωρακα για πολύ καιρό ακόμα,θα φύγει όταν αποφασίσει μόνο του να εγκαταλείψει λόγω φθοράς....και για τον συνοδοιπόρο μου, Λεωνίδα φιλαράκι ευχαριστώ.. και εις άλλα με υγεία!!
Και ένα βιντεάκι από εμένα
 
Τελευταία επεξεργασία:

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Πολύ ωραίες φώτο @mpokis, άξιζε που ξεστραβώθηκες!! με αυτόν τον τρόπο βλέπουμε οι υπόλοιποι που είμασταν σε άλλα γκρούπ το πως πηγαίνατε στον δρόμο και το πως περνάγατε στα δύσκολα αλλά και στα ωραία κομμάτια τις βόλτας !(με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά;))!!!
ΜΠΡΑΒΟ!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
@efthymis ανέβασε και το βίντεο που έχεις μετά το ποτάμι με τα ΚΤΜ!!!!!!!!!!!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Μοντάρω τα πλάνα και πιστευω πριν το σκ θα είμαι έτοιμος για βίντεο με σαβούρδες, πεσίματα, λερωματα, drivers-divers, magaηβερs και πάει λέγοντας.....!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μοντάρω τα πλάνα και πιστευω πριν το σκ θα είμαι έτοιμος για βίντεο με σαβούρδες, πεσίματα, λερωματα, drivers-divers, magaηβερs και πάει λέγοντας.....!!!
Eλα ρε!!!!Γινανε τετοια εκει πανω;....περιεργο....:ha
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@mpokis Κωστα μια χαρα μάς μετεφερες με τη ματια σου και την καμερα σου το κλιμα της βολτας!Μπραβο φιλε!
Η φωτογραφια...

με το ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΩΣ Τ'ΑΥΤΙΑ του Ευθυμη @efthymis μεσα στην καταιγιδα και ενω η κουραση ηταν στο αποκορυφωμα,νομιζω τα λεει ολα για τη διαθεση μας και το κλιμα που επικρατουσε εκει πανω.Δεν υπηρχε περιπτωση να μεινει το ADVtrOFFy μονο ¨στα χαρτια¨...Αυτοι ειμαστε αυτο ειναι το ADVride,ολα τα παιδια που το ανεβαζουν ψηλα...!:brv:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@kaf Κωστα,να'σαι καλα για τα καλα σου λογια φιλε...κι εγω χαρηκα που τα ειπαμε απο κοντα και ηταν η αρχη για να ξαναβρεθουμε και να ξαναβρεθουμε εκει που γουσταρουμε...στα βουνα παρεα με τις μοτοσυκλετες μας :crs:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...και το αυτοκόλλητο με το νούμερο θα μείνει στον ανεμοθωρακα για πολύ καιρό ακόμα,θα φύγει όταν αποφασίσει μόνο του να εγκαταλείψει λόγω φθοράς....
Νομιζω ειμαστε ΠΟΛΛΟΙ που σκεφτομαστε το ιδιο...συλλεκτικο το συγκεκριμενο αυτοκολλητο...να θυμιζει "τι ακριβως"...:yes:
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ρε σεις... μου εχει σηκωθει η τριχα... :friendship::friendship:

Εχω ενθουσιαστει τοσο πολυ! Ολοι μαζι, χωρις οι περισσοτεροι να ξερουμε ο ενας τον αλλο, πηγαμε καναμε μια βολτα απιστευτη, γελασαμε, ζοριστηκαμε, φαγαμε τουμπες, τρομαξαμε, γιναμε μουσκίδ που λεμε και και στο χωριομ κλπ κλπ και το ωραιοτερο ξερετε ποιο ειναι;;;;

ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΗΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΟΟΟΛΟΙ ΜΑΖΙ σκεπτόμενοι το πόσο όμορφα περάσαμε, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΩΜΑΤΙΝΗ!!!

Το σαββατο που μας περασε παντως, οση ωρα ειμασταν θαλασσα με την γυναικα και εκεινη σκεφτοταν οτι πρεπει να παρει χρωμα, εγω σκεφτομουν το ADVtrOFFy και οτι πρεπει να παω ΧΩΜΑ.:p:p

 
Top Bottom