ADVtrOFFy 2017..The ADV story

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλά θα κάνεις γιατί έχουω φάει παντόφλα, τσόκαρο, ανταποδοτικά μέχρι να φτάσουν ορισμένοι σε αυτά τα επίπεδα;)
και λίγα λες μην τους βλέπεις και κοκορεύονται ακόμα την τρώνε ! ξέρεις τι θα πει 30+ χρόνια παντόφλα??? :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ευτυχώς ήτανε καθαρό το κομμάτι,αλλιώς για σκέψου να κατεβαίνεις την κατηφόρα με την κροκάλα που είχε στα αριστερά!
Αυτο ειναι απο τα σημεια που περασαμε ΠΟΛΥ ανετα...αν και απο μονο του,το ειχα βαλει με ανασυγκροτηση ολων διοτι συνηθως,δεν ειναι αυτη η εικονα του...Αλλά ενα μονοπατι 250-300μετρων κατηφορικο και με στροφες που απλα ειναι καλυμμενο με καθε λογής πετρα βραχο και χαλικι...Αν ηταν ετσι,θα ειχαμε ενα παρτυ...πριν την καταιγιδα:cool: Περασαμε αλωβητοι...η Παναγια απο πανω μάς εκανε τη ζωη λιγο πιο ευκολη :happy:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Είσαι άψογος και μου αρέσει που στο 7:27 ξάπλωσες κάτω βρε λολέ για να μας τραβήξεις καλύτερα πλάνα!!!!!!!!!!!!!!:l2:
Θέλω δουλειά πάνω σ' αυτό Γιάννο....
Αλλιώς το φανταζόμουν όταν ξάπλωνα. Next time ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@achalatsis το εχεις καταλάβει οτι εχεις μείνει απο τους τελευταίους φωτογράφους!! Για κανονισε να δουμε το υλικό σου σιγά σιγά φιλτατε :D:stm:
ετοιμάζει υπερπαραγωγή αυτός ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

Το γούγλι-φώτο τα καταφέρνει καλά, μάλλον πιο καλά από μένα. Αυτό το κλιπάκι δημιουργήθηκε μόνο του...:eek:
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Έτσι λίγο επιγράμματα... (Δεν είμαι και πολύ καλός στα λόγια)

Μου άρεσε που ήμασταν χωρισμένοι σε γκρουπ.

Μου άρεσε που οι παλιότ(γ)εροι είχαν υπομονή με εμάς τους άπειρους.

Η αποβολη του φόβου για το βουνό- τη βόλτα-αντιμετώπιση τυχόν προβλήματος, πήγαζε από αυτους τους ανθρώπους.
Τις σκούπες, τους φωτογράφους, τους πλοηγούς και όλους αυτούς που ξέρουμε ότι έχουν εμπειρια στο χώμα, το βουνό και θα σου λύσουν το πρόβλημα με συνοπτικές διαδικασίες.

Άνθρωποι που το κάνουν αυτό σε κάθε βόλτα, με μόνο ωφελος τη συνέχεια και την εξάπλωση αυτής της" βόλτας" από νέους ανθρώπους


Για το τρέξιμο των παιδιών από την Πάτρα τι να πω... Μόνο αν έχεις κάνει κάτι παρόμοιο καταλαβαίνεις την κούραση και την ηθική ικανοποίηση στο τέλος.
Ευχαριστουμε για όλα, για τη διοργάνωση, για το φαγητό, για την ευθύνη που πήρατε... Για όλα!









Υ.Γ Το χει η μοίρα μου να γυρνώ σπίτι με Κρητικούς :p :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Ας γράψω κι εγω δυο λέξεις για το Τροφυ ....








Ήταν Καυλα ....



Άντε ποτέ θα ξαναπάμε ;;;;;;
Λοιπόν δεν θα πω όσα ειπαν πανω κάτω η υπόλοιποι ειναι πλέον γνωστά .
Αυτο που θα μου έμεινε ποιο πολυ (εκτός απο των Κολο τις Δημήτρας στον καφε) ειναι η άνθρωποι που περασα μαζι τους αυτές τις μέρες .
Τι να πρωτοπείς για ολα τα παιδιά που διοργάνωσαν ολο το ενχγρημα ; απλα χίλια μπράβο . Έμεινα speechless....
Πλοηγοί σκούπες φωτογράφοι ... εκπληκτικοί . Ήταν παντού και πουθενά. Διακριτική και έτοιμοι για ολα .
Μεγάλη μου χαρα που γνώρισα προσκοπικά
Τους
@mAthosalas η οργάνωση ήταν απλα εκπληκτική @GsManiak@phoenix
Την σκούπα μου και παρέα μου σε ολη την βόλτα τον Λευτέρη @lef99
Τον χανιωτη bio
Τον @forester που τόσα χρόνια γνωρίζω ιντερνετικα
Τον @JOHN aigio εισαι πρώτος και όλους όσου ακόμα γνώρισα αλλα δεν θυμάμαι τα νικ νειμ τους.
Σας Ευχαριστω για την αξέχαστη εμπειρία που ειχα και ανυπόμονο να ξαναβρεθούμε . Χίλια μπράβο και παλι



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro


Περιμένουν παραπονεμένες τον ιδιοκτήτη τους...


Sent from my iPad using Tapatalk
δικές μου είναι ... τελικά ξέχασα κάμποσα ...:D
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Δεν θα πω ψεμματα.
Φοβηθηκα την κακοκαιρια και την πολυκοσμια.
Ζηλεψα και το μετανιωσα αρκετα..
Μπραβο ρε μαγκες..
Παντα τετοια...


(@ΛΕΩΝΙΔΑΣ το λαστιχο τι ελεγε?Καλυτερο απ το Karoo?)
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Το εχω πει για το στρωμα τι κανει μ ενα ζευγος χωματινα καλα λαστιχα κι εναν αναβατη που το θελει και το χει!
Ο Νικος μονιμα χαμογελαστος και γρηγορος! Τον ειδατε και στα καραφλα ;)[/quote]

Μονο χαμογελα...?Μιλουσα μονος μου απολαμβανοντας τις ομορφες εικονες και τα υπεροχα μονοπατια!!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
δικές μου είναι ... τελικά ξέχασα κάμποσα ...:D
Διαλύθηκες εσύ και σιγά σιγα σε συναρμολογούμε!!!!!!!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ας γράψω κι εγω δυο λέξεις για το Τροφυ ....








Ήταν Καυλα ....



Άντε ποτέ θα ξαναπάμε ;;;;;;
Λοιπόν δεν θα πω όσα ειπαν πανω κάτω η υπόλοιποι ειναι πλέον γνωστά .
Αυτο που θα μου έμεινε ποιο πολυ (εκτός απο των Κολο τις Δημήτρας στον καφε) ειναι η άνθρωποι που περασα μαζι τους αυτές τις μέρες .
Τι να πρωτοπείς για ολα τα παιδιά που διοργάνωσαν ολο το ενχγρημα ; απλα χίλια μπράβο . Έμεινα speechless....
Πλοηγοί σκούπες φωτογράφοι ... εκπληκτικοί . Ήταν παντού και πουθενά. Διακριτική και έτοιμοι για ολα .
Μεγάλη μου χαρα που γνώρισα προσκοπικά
Τους
@mAthosalas η οργάνωση ήταν απλα εκπληκτική @GsManiak@phoenix
Την σκούπα μου και παρέα μου σε ολη την βόλτα τον Λευτέρη @lef99
Τον χανιωτη bio
Τον @forester που τόσα χρόνια γνωρίζω ιντερνετικα
Τον @JOHN aigio εισαι πρώτος και όλους όσου ακόμα γνώρισα αλλα δεν θυμάμαι τα νικ νειμ τους.
Σας Ευχαριστω για την αξέχαστη εμπειρία που ειχα και ανυπόμονο να ξαναβρεθούμε . Χίλια μπράβο και παλι



Sent from my iPhone using Tapatalk
Την μεγαλύτερη χαρά την πήραμε εμείς, που γνωρίσαμε ανθρώπους απο κοντά, απο μακριά, απο δίπλα, απο παντού και όλοι είχαν ένα χαμόγελο στο τέλος του σαββατόβραδου (ακριβώς όπως ανέφερε ο @forester) σαν να τους έδωσαν ένα δωμάτιο γεμάτο παιχνίδια!!!
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Με AC/DC το ξανακάνω απο την αρχή όλο!!!!:hlb: respect που οχι μονο έκανες όλοι την χωμάτινη αλλά και που ήρθες καπάκι και απο Πειραιά
Μην μου βάζεις ιδέες ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom