ADVtrOFFy 2017..The ADV story

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δεν θα πω ψεμματα.
Φοβηθηκα την κακοκαιρια και την πολυκοσμια.
Ζηλεψα και το μετανιωσα αρκετα..
Μπραβο ρε μαγκες..
Παντα τετοια...


(@ΛΕΩΝΙΔΑΣ το λαστιχο τι ελεγε?Καλυτερο απ το Karoo?)
Μην το ξανακάνεις αυτό αλλα καλα εκανες κ μετανιωσες.
Πολυ καλο το λαστιχάκι φίλε το μπροστά,να ειναι καλα ο Μανιακ.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ευτυχώς ήτανε καθαρό το κομμάτι,αλλιώς για σκέψου να κατεβαίνεις την κατηφόρα με την κροκάλα που είχε στα αριστερά!
Φίλε μετά απο την καταιγίδα κ την ανάβαση στις πέτρες κ τους κεραυνούς ολα μου μοιάζουν εύκολα
Χαχα, αστειεύομαι ειμαι σίγουρος οτι ηταν δύσκολο απλά μας έκατσε καλα:ok:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θα ήθελα να πω εστω κ καθυστερημένα για τον Κοσμαbros400pgm κ τον Μητσάρας
Οδηγος κ σκούπα της γαλάζιας ομαδας, οτι είχαν ειδικά ο Μητσάρας τον λιγο άχαρο ρόλο αλλα πολύ σημαντικο.
Να ειστε καλα ρε παίδες κ είσασταν άψογοι!!!!:l2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
με τι γυρισες πισω μητσο ?????
με το μηχανακι ή το ΚΤΕΛ ???
:friend::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::friendship:
Ντροπη σας , γερο ανθρωπο, κι εσυ και ο john με εχετε κανει μεροκαματο ...:D
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Φιλε...απο αλλο πλανητη λεμε...πηγαμε για καφε και κοντεψαμε να στησουμε σκηνες αποξω...μα τι κ...........αφες ηταν αυτος!!!:D:inlove::inlove::geek::p
Επειδή πήγαμε και στα βαρέλια του Claus , εδώ ταιριάζει το ρητό "Τόσα χρόνια Βαρελάς, τέτοιο ΠΑΤΟ δε ματάδα"
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Με τόσους καλούς φωτογράφους, η ανταπόκριση από τα βουνά ήταν κάτι παραπάνω από φοβερή. Ήταν καταπληκτική εκδρομή προφανώς με τα τερτίπια του καιρού να προσφέρουν την απαραίτητη δόση περιπέτειας.
Πάντα με υγεία να επιστρέφουμε, και στην επόμενη με το καλό.
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Λοιπον επιτελους θα γραψω κ εγω.... κσλησπερα παιδες χαιρετω την ωραια
παρεα για ακομη μια φορα!!!! Εδω και τρειςμερες προσπαθω να γραψω αλλα καθε φοραπου μπαινω τρωω καμια ωριτσα χαζευοντας τα νεα ποσταρισματα κ την ιστορια του καθενος μαζι με τις φωτο μεχρι που το διαλλειμμα τελειωνει κ συνεχιζω το προγραμμα..
Οταν ανεβαινα για την εκδρομη προς το καταφυγιο ειχα την απορια πως θα μπορεσουμε 50 ατομα να συντονιστουμε να περασουμε ομορφα.. ημουν σιγουρος οτι καποια γκρινια θα υπαρξει η οτιδηποτε... wrongggg!!!!! Προς μεγαλη μου εκπληξη το κλιμα ηταν κατσπληκτικο... οι περισσοτεροι ηταν σα να γνωριζονται χρονια κ ολα αυτα στο ονομα της κοινης μας αγαπης.. της μοτοσικλετας!!!! Ηταν ενα αποστευτο τριημερο κ θελω κ εγω να ευχαριστησω τον @mAthosalas και την υπολοιπη παρεα για ολη την οργανωση και την αξεχαστη εμπειρια.. κ για την υπεροχη βοκτα στο βουνο που επι χρονια θαυμαζα αλλα δεν ειχα ανεβει ποτε... η αληθεια ειναι οτι τρομαξα λιγο στην αναβαση μες την καταιγιδα αλλα καθε φορα που τελειωνει κατι τελος καλο ολα καλα λες ειναι το αλατοπιπερο που εκανε την εκδρομη αξεχαστη.. χαιρομαι κ εγω μς τη σειρα μου γτ νομιζω εκανα ενα νεο φιλο @mAthosalas με τον οποιο μπορουμε να ξαναπαμε καμια βολτα μολις ξανακατεβω πατρα..χωματινη.. η ακομα κ ασφαλτινη μαζι με το φιλο μου τον αντωνακη.. κουραστηκα παρα πολυ γι αυτη την εκδρομη για να τα βγαλω περα κ να προλαβω να ανεβω αρρωστησα τελικα τωρα που γυρισα αλλα κ παλι μου χει μεινει το χαμογελο και ανυπομονω για την επομενη!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για δωστε λιγη ΠΡΟΣΟΧΗ ολοι οσοι ηρθατε στο ADVtrOFFy...βρεθηκαν στο Καταφυγιο ξεχασμενα τα παρακατω.Το παντελονι μαλλον ξερω ποιανου ειναι @dtz και απλα μια επιβεβαιωση να το στειλω...Το αδιαβροχο και το καλυμμα κρανους ποιος τα ξεχασε;


 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ντροπη σας , γερο ανθρωπο, κι εσυ και ο john με εχετε κανει μεροκαματο ...:D
μονο εμεις ?????
κοιτα ποστ 292....
ακομη και ο @mAthosalas επαψε να αναρωτιεται...
οτι βρισκει σε σενα το στελνει...
:friend::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
μονο εμεις ?????
κοιτα ποστ 292....
ακομη και ο @mAthosalas επαψε να αναρωτιεται...
οτι βρισκει σε σενα το στελνει...
:friend::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::friendship:
xaxaxaxaxa τι εισαι συ ρε...χαχαχαχα...οποιος εχει αδερφη ανυπαντρη ετων τοσο...καμμια θεια που εχει μεινει στο ραφι κλπ...στειλτε ΠΜ θα κοιταξω να τις δωσω κι αυτες να φευγουνε :ha:ha:ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
xaxaxaxaxa τι εισαι συ ρε...χαχαχαχα...οποιος εχει αδερφη ανυπαντρη ετων τοσο...καμμια θεια που εχει μεινει στο ραφι κλπ...στειλτε ΠΜ θα κοιταξω να τις δωσω κι αυτες να φευγουνε :ha:ha:ha
εχω μια που εχει ξεμεινει...
αλλα θα την δωσεις ευκολα...
καβαλαει χονδα και ειναι ολο προσοντα ...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Για δωστε λιγη ΠΡΟΣΟΧΗ ολοι οσοι ηρθατε στο ADVtrOFFy...βρεθηκαν στο Καταφυγιο ξεχασμενα τα παρακατω.Το παντελονι μαλλον ξερω ποιανου ειναι @dtz και απλα μια επιβεβαιωση να το στειλω...Το αδιαβροχο και το καλυμμα κρανους ποιος τα ξεχασε
Παντελονι κ αδιαβροχο βρεθηκε ο ιδιοκτητης και τα στελνω αυριο...Αν καποιος ψαχνει την κουκουλα για SHOEI ας το πει.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ειμαι πολυ χαρούμενος και συνάμα ευχάριστα προβληματιζόμενος
Χαρούμενος διότι ολα αυτα για τα οποία αγωνιστήκαμε καπιοι...στο κοντινό παρελθόν,στο ADVride δηλαδη καινούργιες ανατρεπτκες ιδεες καινούργια πρόσωπα και αλλα πολλα πέτυχε και πολυ πιο πανω απο τις προσδοκίες μας
Προβληματισμένος ευχάριστα διότι και τα καινούργια παιδιά στην διαχειρηση αλλα και ολα τα παιδιά του χωρου και έξω απο τον χωρο που μας κάνουν παρέα στις εκδηλωσεις εχουν ανεβάσει πολυ τον πυχη της μοτοσυκλετιστικης κουλτούρας αλλα και της ανθρωποκεντρικής φιλοσοφίας του χωρου καθως και της εικόνας του προς τα έξω
Βροντερό παραδειγμα το αποτελεζμα του τροφυ στο παναχαικο που εισήγαγε καινοτόμα στοιχεία οργάνωσης τακτικής και τεχνικής στην εξυπηρέτηση και διασκέδασης πολυάριθμων ομάδων αγνώστων μεταξύ τους ανθρωπων το οποίο αποτελεζμα κατα την προςωπικη μου γνωμη και εμπειρία ηταν το απολυτο 10 δεδομένων των συνθηκών
Ενα μεγαλο Μπραβο στην ομαδα απο την Πάτρα και τις γύρω περιοχές που τρέξανε κουραστήκανε πληρώσανε αγχωθηκανε
Τα ονόματα σας δε τα βάζω διότι σας αντιμετωπίζω σαν εναν ανθρωπο!! τοσο τέλεια εισασταν συχρονιζμενοι, έπειτα σας μάθανε ολοι !!!!!
Ενα μεγαλο Μπραβο σε ολα τα παιδιά που ήρθαν χωρις να υπολογίσουν τον καιρο,εισαστε αθεόφοβοι !!!
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον ανθρωπο του καταφυγίου
Και οπως συνηθίζεται πλεον στο ADVride τωρα που κάνατε καπιοι για πρώτη φορα ενα τροφυ και ειδικα αυτο !!!!!!!!!
Καλώς ορίσατε !!και στην ψυχή του ADVride
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ευχαριστώ Αλεξ για τη φώτο

Στάλθηκε από το E6553 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αντικειμενικα πολυ ομορφη φωτογραφια..... Μου θυμιζει τις διαφημιστικες racing αφισες της δεκαετιας του '90. Ο φωτογραφος ηταν εκει την σωστη στιγμη, την ωρα που ο αναβατης εκανε τα κολπα του.. :stm: :friendship:
 
Top Bottom