ADVtrOFFy 2018!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ξεκλεψα λίγο χρόνο και πέρασα τις διαδρομές στο garmin..Επίσης έκατσα και τις χαζεψα...Ένα μεγάλο μπράβο στον Θοδωρή @forester για την δουλειά που έκανε...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Να περασετε Ομορφα ! Να προσεχετε τα κατεμια (που θα περνουν τα υπολοιπα μοτο) ! Και εσεις κατεμαδες να φωναζετε οταν περνατε αλλους ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ Η ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ:). Φιλια πολλα !!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Να περασετε Ομορφα ! Να προσεχετε τα κατεμια (που θα περνουν τα υπολοιπα μοτο) ! Και εσεις κατεμαδες να φωναζετε οταν ΜΕΝΕΤΕ .....ΚΩΣΤΑ ΤΟΝ ΙΜΑΝΤΑ:). Φιλια πολλα !!!
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ:D
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σεντόνι του γιου μου....Είχα και κάτι αλλά με καρδούλες από την κόρη μου αλλά λέω άστο μην ξεφτυλιστουμε τελείως...
Αγαπαμε σεντονακιιι

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια και καμμια..... :ll:
Λοιπόν.... Ο καιρός δείχνει ότι θα είναι πολύ καλός, αλλά πρεπει να είμαστε έτοιμοι και προετοιμασμενοι για ολα.
Αδιάβροχα μαζί μας και πάρτε και κανένα ναυλον, μήπως χρειαστούμε για πάνω από τις σκηνές.
Την Κυριακή το βράδυ στο "πάντα βρέχει" θα μαγειρέψουμε γύρω από την φωτιά, γιατί η ταβέρνα στο ροσκα θα είναι κλειστή.
Οποίος μπορεί να φέρει καμμια σχάρα για ψησιμο καλό θα είναι να το γράψει εδώ να κάνουμε τα κουμαντα μας.
Στις υπόλοιπες διανυκτερευσεις υπάρχουν κοντά μας ταβέρνες,για όποιον επιθυμεί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εάν μπορεί κανενας να αναχωρήσουμε πριν το γκρουπ του Χαλαση, να το γράψει εδώ, γιατί μάλλον θα ανέβω πιο νωρίς.
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Εγώ με τον αδερφό μου θα φύγουμε το Σάββατο νωρίς το πρωί προς Ζελι. Θα φύγουν και άλλοι? Αν ναι ας μαζευτούμε να πάμε παρέα!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μια και καμιά για σας τους τυχερούς....

Να περάσετε τέλεια, χωματολασπομένα, με τον καιρό όπως τον θέλετε και χωρίς απρόοπτα!!

Στείλτε καμία φώτο και για εμάς τα ξεχασμένα και όπως είπαμε, περιμένω ενημέρωση για το τι ώρα θα σας βρω στα Καλύβια στην λίμνη την Δευτέρα
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πιστεύω πως θα φεύγω γύρω στις 17:00 απο μακντόναλτς. Εκείνη την ώρα θα ανεβαίνει κανείς άλλος ?






Στις υπόλοιπες διανυκτερευσεις υπάρχουν κοντά μας ταβέρνες,για όποιον επιθυμεί.
:yes: Αχχχχχχχχχχχ.... ησύχασα !!!!
 

maikmartse

Μέλος
Εγώ θα έχω μια σχάρα μαζί μου, αλλά είναι σχετικά μικρή.
Μια και καμμια..... :ll:
Λοιπόν.... Ο καιρός δείχνει ότι θα είναι πολύ καλός, αλλά πρεπει να είμαστε έτοιμοι και προετοιμασμενοι για ολα.
Αδιάβροχα μαζί μας και πάρτε και κανένα ναυλον, μήπως χρειαστούμε για πάνω από τις σκηνές.
Την Κυριακή το βράδυ στο "πάντα βρέχει" θα μαγειρέψουμε γύρω από την φωτιά, γιατί η ταβέρνα στο ροσκα θα είναι κλειστή.
Οποίος μπορεί να φέρει καμμια σχάρα για ψησιμο καλό θα είναι να το γράψει εδώ να κάνουμε τα κουμαντα μας.
Στις υπόλοιπες διανυκτερευσεις υπάρχουν κοντά μας ταβέρνες,για όποιον επιθυμεί.
Στάλθηκε από το DUK-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Μια και καμμια..... :ll:
Λοιπόν.... Ο καιρός δείχνει ότι θα είναι πολύ καλός, αλλά πρεπει να είμαστε έτοιμοι και προετοιμασμενοι για ολα.
Αδιάβροχα μαζί μας και πάρτε και κανένα ναυλον, μήπως χρειαστούμε για πάνω από τις σκηνές.
Την Κυριακή το βράδυ στο "πάντα βρέχει" θα μαγειρέψουμε γύρω από την φωτιά, γιατί η ταβέρνα στο ροσκα θα είναι κλειστή.
Οποίος μπορεί να φέρει καμμια σχάρα για ψησιμο καλό θα είναι να το γράψει εδώ να κάνουμε τα κουμαντα μας.
Στις υπόλοιπες διανυκτερευσεις υπάρχουν κοντά μας ταβέρνες,για όποιον επιθυμεί.
Και που θα προμηθευτούμε κρέας κύριε κωστα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Πιστεύω πως θα φεύγω γύρω στις 17:00 απο μακντόναλτς. Εκείνη την ώρα θα ανεβαίνει κανείς άλλος ?
Ίσως σου στείλω κάποιον, θα σε πάρω τηλ αν είναι.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom