ADVtrOFFy 2018!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αγραφα...


Advphone....
Χορταστε δροσια, γιατί εδώ κάτω έχει λίγη ζέστη.... Τι ώρα υπολογίζεται Πλαστήρα???
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μόλις κάτσαμε στην πλαζ στην Πεζούλα. Θα έρθεις???
@todor είστε Πλαστηρα??
Οι πήγες μου λένε κατα τις 4!!

ZyGo
 

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Το υλικό που έχουν τραβήξει τα παιδιά είναι πάρα πολύ, οπότε φαντάζομαι θα προσθέσουν μέσα στην εβδομάδα φωτογραφίες με την ησυχία τους. Μια από μένα και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την πολύ καλή οργάνωση και την άψογη παρέα...
Χάρηκα πολύ γι αυτούς που ήξερα και ξανασυναντησα αλλά και για τα παιδιά που γνωριστήκαμε σε αυτή την όμορφη και δύσκολη για κάποιους βόλτα.
Συγνώμη από όλους που δεν αποχαιρέτησα κανέναν, το έκανα από επιλογή, δεν τα μπορώ αυτά, όποιος καταλαβαίνει οκ, όποιος παρεξηγήθηκε ας μην μου ξαναμιλήσει, θα καταλάβω.
Αυτά και στα επόμενα με υγεία και δύναμη πάντα....

Καλή επιστροφή σε όλους


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λίμνη Πλαστήρα.... Περιμένουμε το τελευταίο γκρουπ που έμεινε από ένα ακόμη σκασμένο λαστιχο.
Μην βάλετε άλλες φώτο εδώ, κρατηθείτε μέχρι το dirty story:D
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Επιστρεψαμε και οι βορειοι (εχθες το απογευμα) λογο οικογενειακων υποχρεωσεων.Εκτος βεβαια τον Λευτερη (@North_explorer ) που ολοκληρωσε το φετινο troffy
Μακαρι να μπορουσαμε να βολταρουμε και σημερα στο "πανταβρεχει"
Η παρεα αυτη δεν υπαρχει πουθενα λεμε! Χαρηκα πραγματικα που ξαναβρεθηκαμε ρε παληκαρια και ακομα περισσοτερο που γνωρισα και αλλους μοτοσυντεκνους..:crs:
Μεγαλο μπραβο σε ολους οσους ετρεξαν και το φετινο τροφυ το οποιο οχι μονο κρατησε τον χαρακτηρα του ...αλλα ανεβηκε ακομα πιο ψηλα στην αλληλεγγυη στον σεβασμο και την αλληλοεκτιμηση!:brv:
Υπαρχει μπολικο υλικο ....:pht2;υπομονη...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom