ADVtrOFFy 2019... The ADVstory

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Στην λιμνη πανω λοιπον η πρωτη διανυκτερευση και εκει τα λογια ηταν περιτα και οι εικόνες μιλούν από μόνες τους...Στήσιμο σκηνών,ανασύνταξη δυνάμεων και ο χαβαλές και οι πλακες άρχισαν...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Η βροχή και το χαλάζι που φάγαμε μέσα στη Βάλια Κάλντα έκανε το τοπίο να μοιάζει εξωπραγματικό σχεδόν μαγικό...Απίστευτα μέρη και πόσο τυχεροί κάποιοι που μένουν εκεί κοντά και χαίρονται αυτά τα μέρη συνέχεια...Στο καταφύγιο λοιπόν ανασύνταξη δυνάμεων,άπλωμα βρεγμενων και ευτυχώς ο ευγενικός ιδιοκτήτης μας παραχώρησε όποιον χώρο του καταφυγίου είχε διαθέσιμο για να κοιμηθούμε...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Η τελευταια μερα ειχε απλα επιστροφη για μενα και τον Ηλια καθώς τα χλμ για πίσω ήταν πολλά...Περάσαμε υπέροχα και οποίο πρόβλημα αντιμετωπίσαμε το λύσαμε πανεύκολα καθώς υπήρχε άψογη συνεργασία και συνεννόηση μεταξύ των μελών της ομάδας αλλά και των υπόλοιπων παιδιών...Και του χρόνου να είμαστε καλά να ξαναβολταρουμε παρέα...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και εμένα μου έσπασε τα αλατα στον αυχένα... Αλλα το αγαπάω το δίδυμο φωτιά.
Βασικοί συντελεστές για ομαλή διέλευση από παντού.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Και εμένα μου έσπασε τα αλατα στον αυχένα... Αλλα το αγαπάω το δίδυμο φωτιά.
Βασικοί συντελεστές για ομαλή διέλευση από παντού.
Αυτους που αγαπαω πειράζω!!
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου την μάνα μου τον πατέρα μου την γυναίκα μου και τα παιδιά μου και πάνω από όλα τον κόσμο που με στηριξε που μου έδωσαν δύναμη ώστε να ανταπεξέλθελω σε αυτό το δύσκολο έργο και να κατακτήσω αυτό το πολυπόθητο αγαλματίδιο. Ωχχ. Μπερδεύτηκα λάθος φόρουμ....
Πάμε σοβαρά τώρα συγχαρητήρια σε όλους σε όλα τα μέλη .. γιατί εγώ νιώθω πως εδώ μέσα είμαστε όλοι ισότιμα μέλη από διαχειρισταδες-ιδιοκτητες μέχρι........εμένα ........ Και πάνω από όλα τον πλοηγό της καρδιάς μας ... Τον Τάκη @ztakis16 που μας πήγαινε παντού και πάντα στην....ώρα μας... Πιστεύω ότι αν δεν τον ειχαμε ακόμα θα είμασταν στο βουνό .. Άμπε λαλέ και τα συναφή. Δεν λέω αντίο λέω εις το επανιδείν..


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ένα τεράστιο RESPECT στον Θοδωρή με το αγριμάκι του...


من أجل KTM ، سأصبح انتحاريًا

 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Μπράβο σε όλη την παρέα που με πολύ καλή διάθεση συνέβαλε στο να περάσουμε 70+ νοματαίοι απίθανα - Nomad ήσουν φοβερός πλοηγός, η μαύρη ομάδα τα έσπαγε!!
Απίθανο κλίμα, απίθανα μέρη, όλα super!












































 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Μπράβο σε όλη την παρέα που με πολύ καλή διάθεση συνέβαλε στο να περάσουμε 70+ νοματαίοι απίθανα - Nomad ήσουν φοβερός πλοηγός, η μαύρη ομάδα τα έσπαγε!!
Απίθανο κλίμα, απίθανα μέρη, όλα super!












































Ήμασταν η μαύρη ομάδα, βρεθήκαμε Παρασκευή, ξεκινήσαμε 13 μηχανές και στο μέτρημα στο τέλος πάλι 13 βγήκαμε. Αυτό από μόνο του ήταν μεγάλη επιτυχία. Η μεγαλύτερη επιτυχία όμως είναι ότι όλοι είσαστε καλά παιδιά και περάσαμε σούπερ. Ρίξτε κανένα βίντεο να θυμηθούμε τα παλιά.
 
Top Bottom