ADVtrOFFy 2019... The ADVstory

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το ADVTroffy για μένα ξεκίνησε κάπως έτσι...!
Τα υπόλοιπα στην πορεία...;)


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που σχεδίασαν τη διαδρομή αλλά και που έκαναν τις αναγνωριστικές.
Το όχημα υποστήριξης αποδείχθηκε σωτήριο σε αρκετές περιπτώσεις και θα ήθελα να υπάρχει σε όλα τα Troffy.
Ήταν υπέροχα και ανυπομονώ ήδη για το επόμενο.
Χαιρετίσματα σε όλα τα παιδιά που ήπιαμε μια μπύρα, ένα κρασί, που φάγαμε ενα παστέλι ή καταβρόχθισαμε μια μπριζόλα πλάι πλάι. Χαιρετίσματα πολλά επίσης σε όλους όσους ανταλλάξαμε ακόμα και μια ματιά επιτυχίας μετά απο ενα δύσκολο πέρασμα ή ενα χαμόγελο στο σημείο τερματισμού της καθε διαδρομής.
Θα τα ξαναπούμε σύντομα


Sent from my super duper pooper scooper!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αφήνω και εγώ αυτό εδώ, τα υπόλοιπα αύριο, πάω να κάνω ένα μπάνιο και να φορέσω ξανά την φορεσιά της καθημερινότητας.

Η ψυχή θα μείνει πολύ καιρό απάνω σε εκείνα τα διασελα, τις κορυφογραμμες και τα σαθρά κατηφορικά...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αντε, αφήνω και αυτό..


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Είναι από αυτές τις βόλτες που δεν θες να τελειώσουν ποτέ , αλλά στη ζωη όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν και κάπως έτσι προχωράμε παρακάτω!!!! Όλο το 3ημερο ήταν εκπληκτικό και προσωπικά μου άφησε πανέμορφες εικόνες από το βουνά!!! Οι διαδρομές ήταν άψογες ,ευχαριστηθηκα οδηγηση σε ολα τα τερεν και για αυτό πρέπει να ευχαριστήσουμε τους ανθρώπους που το έτρεξαν με τις χαρτογραφήσεις και όλα τα σχετικά. Χάρηκα πολύ που γνώρισα ανθρώπους που ήξερα μόνο μέσα από τα γραπτά αλλα και για τα φιλαράκια που είδα πάλι από κοντά και πέρασαμε σούπερ. Τέλος θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στην πλοηγαρα μας τον Τάκη που μας πήγαινε παντού καρφί και σε όλη την κόκκινη ομάδα γενικώς (Που ήταν φωτια)

Πάμε να δούμε καμία φωτο τωρα


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:oops:
Ti εκπληκτικη κατασκευη πρεπει να ειναι αυτη η εκκλησια που δεν εχει πεσει ακομα!!!!!!

Που βρισκεται;
Τρομακτικη είναι και η ζαλάδα που σε πιάνει όταν πατάς το πόδι σου επάνω.
Θέλει αρκετή ώρα να συνηθίσεις την κλίση και την γλυστρα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ροπωτό Καρδίτσας
Διόρθωση...
Ροπωτό Τρικάλων είναι Κώστα konkost
Τώρα που το σκέφτομαι διασχίσαμε 3 νομούς...
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
:oops:
Ti εκπληκτικη κατασκευη πρεπει να ειναι αυτη η εκκλησια που δεν εχει πεσει ακομα!!!!!!

Που βρισκεται;
Οντως,ειναι απο αυτες τις καλοφτιαγμενες που στεκονται 1000-1500 χρονια υπο κανονικες συνθηκες,εχει υποχωρησει το εδαφος και η εκκλησια δεν εχει ουτε ρωγμη
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
3ο τροφυ για μένα και κάθε φορά εξελίσσεται και γίνεται και καλύτερο...Ευκαιρία να ειδωθω πάλι με φίλους από όλη την Ελλάδα αλλά και να γνωρίσω καινούργιους...Απίστευτη η ιδέα του οχήματος υποστήριξης καθώς εγώ το θυμάμαι να έρχεται 3 φορές να πάρει μοτοσυκλέτα και το σημαντικότερο να παραλάβει τον Γιώργο μετά το πέσιμο του πάνω στα βουνα(άσχετα αν τελικά τον πήρε διερχόμενο αγροτικό που πέρναγε τυχαία,όμως για αυτά τα θέματα δεν μπορείς να βασίζεται στην τυχη)..Ιδιαίτερα επίσης χρήσιμο όταν κουβάλησε τα πράγματα μας και οδηγούσαμε στην Βάλια Κάλντα χωρίς βαρος λες και μόλις είχαμε βγει από το σπίτι μας...Ένα μεγάλο μπράβο στην κόκκινη ομαδάρα μας που είμασταν πάντα από την αρχή έως το τέλος παρέα με ωραίο σταθερό ρυθμό...Και ξανά ευχαριστίες στους ανθρώπους που ξόδεψαν διπλό χρόνο αλλά και έξοδα για να βγει αυτό το αποτέλεσμα....Η αρχή για εμένα και τον Ηλία ilias.ali έγινε από το γνωστό περίπτερο όπου βρήκαμε τον Κώστα gsmaniac και τον Νίκο lep990 και αρχίσαμε να ανηφορίζουμε προς Θήβα για να βγούμε από παλιά εθνική...Στον δρόμο βρήκαμε τον Ηλία ilai και άλλους συντρόχους και φτάσαμε στο πρώτο σημείο διανυκτέρευσης...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom