ADVtrOFFy 2019... The ADVstory

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Πολύ ωραία όλα.. Το καλό είναι οτι μαζί με τα γραφόμενα και τις εικόνες μεταφέρετε απόλυτα το κλίμα και το πόσο ωραία έχετε περάσει.. Κάθε χρόνο ζηλεύω με την καλή έννοια και λέω του χρόνου θα τα καταφέρω και πάλι τπτ.. Φέτος θα αρκεστώ στο να ευχηθώ πάντα τέτοιες επιτυχίες και ας είμαστε όλοι καλά...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχως απο την δικη μου μερια το βιδεο ειναι μαπα!
Δανειστηκα μια καμερα ενος φιλου για καλυτερα και δεν κοιταξα τις ρυθμισεις .
Το αποτελεσμα ειναι μετα απο 32 γιγα βιδεο να καταφερω να σωσω μερικα πλανα.
Ευτυχως που την ερχομενη βδομαδα θα δουμε τα Βιδεο του Voitek απο το drone!

 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δυστυχως απο την δικη μου μερια το βιδεο ειναι μαπα!
Δανειστηκα μια καμερα ενος φιλου για καλυτερα και δεν κοιταξα τις ρυθμισεις .
Το αποτελεσμα ειναι μετα απο 32 γιγα βιδεο να καταφερω να σωσω μερικα πλανα.
Ευτυχως που την ερχομενη βδομαδα θα δουμε τα Βιδεο του Voitek απο το drone!

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δυστυχως απο την δικη μου μερια το βιδεο ειναι μαπα!
Δανειστηκα μια καμερα ενος φιλου για καλυτερα και δεν κοιταξα τις ρυθμισεις .
Το αποτελεσμα ειναι μετα απο 32 γιγα βιδεο να καταφερω να σωσω μερικα πλανα.
Ευτυχως που την ερχομενη βδομαδα θα δουμε τα Βιδεο του Voitek απο το drone!

Vintage βιντεάκι από τα 70's με μοτοσυκλέτες από το μέλλον! Δεν είναι κακό! :p
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο και και ένα ευχαριστώ στους εμπνευστές, σχεδιαστές και ελεγκτές των απίστευτων διαδρομών σε αυτά τα απίστευτα μέρη της Πατρίδας μας

Διαδρομές για όλα τα γούστα με ποικιλία τερέν και γύρω βαθύ πράσινο και ορίζοντες που να χάνεται η ματιά σου.

Μπράβο σε όλα τα παλικάρια που φόρτωσαν, καβάλησαν και ήρθαν από πολύ μακριά σε πολλές περιπτώσεις για να τρέξουμε, να πούμε και να πιούμε…..

Τέλος ευχαριστώ και μπράβο στην ομάδα μας τη ‘Μαύρη με τους Δεκατρείς Αναβάτες’ και στον Αρχηγό, Δημήτρη Nomad, βαθύ γνώστη των περιοχών, πάντα με το χαμόγελο και με το καλό το λόγο….

Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να γίνει στο θεσμό ”Όχημα Υποστήριξης” που ξεκίνησε με το Σπύρο Endurista, ο οποίος σχεδίασε με ιδιαίτερη προσοχή και ακολούθησε τις διαδρομές προκειμένου να είναι πάντα παρών...στα δύσκολα αλλά και στα εύκολα.…

Μια ευχή μόνο… και του χρόνου..!

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο και και ένα ευχαριστώ στους εμπνευστές, σχεδιαστές και ελεγκτές των απίστευτων διαδρομών σε αυτά τα απίστευτα μέρη της Πατρίδας μας

Διαδρομές για όλα τα γούστα με ποικιλία τερέν και γύρω βαθύ πράσινο και ορίζοντες που να χάνεται η ματιά σου.

Μπράβο σε όλα τα παλικάρια που φόρτωσαν, καβάλησαν και ήρθαν από πολύ μακριά σε πολλές περιπτώσεις για να τρέξουμε, να πούμε και να πιούμε…..

Τέλος ευχαριστώ και μπράβο στην ομάδα μας τη ‘Μαύρη με τους Δεκατρείς Αναβάτες’ και στον Αρχηγό, Δημήτρη Nomad, βαθύ γνώστη των περιοχών, πάντα με το χαμόγελο και με το καλό το λόγο….

Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να γίνει στο θεσμό ”Όχημα Υποστήριξης” που ξεκίνησε με το Σπύρο Endurista, ο οποίος σχεδίασε με ιδιαίτερη προσοχή και ακολούθησε τις διαδρομές προκειμένου να είναι πάντα παρών...στα δύσκολα αλλά και στα εύκολα.…

Μια ευχή μόνο… και του χρόνου..!

Ωραίος!!!!
Κ του χρόνου!!! :ok:
 

dimitris_

Μέλος
Περιοχή
Ξανθη
Όνομα
Dimitris
Μοτό
xt660z, '08
Μετά τις τελευταίες φωτογραφίες που ανέβασε αυτός ο ανεκδιήγητος κ. GSMANIAC (τον οποίο και θα καταγγείλω για ψυχική οδύνη) ένα κρακ ακούστηκε μέσα μου.....
Νταξ, έχω πέσει σε βαριά κατάθλιψη που δεν κατάφερα να κατέβω.......

Ρε σεις δεν υπάρχετε, τι διαδρομές χαράξατε;
Μπράβο στην ομάδα που επιμελήθηκε την χάραξη των διαδρομών και του φετινού trOFFy
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετά τις τελευταίες φωτογραφίες που ανέβασε αυτός ο ανεκδιήγητος κ. GSMANIAC (τον οποίο και θα καταγγείλω για ψυχική οδύνη) ένα κρακ ακούστηκε μέσα μου.....
Νταξ, έχω πέσει σε βαριά κατάθλιψη που δεν κατάφερα να κατέβω.......

Ρε σεις δεν υπάρχετε, τι διαδρομές χαράξατε;
Μπράβο στην ομάδα που επιμελήθηκε την χάραξη των διαδρομών και του φετινού trOFFy
Ομάδα με ένα άτομο.... nomad
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Ομάδα με ένα άτομο.... nomad
Καλά τα εύσημα και η ομάδα σας ευχαριστεί. Ας μείνουμε στην ομαδική προσπάθεια και οι προσωπικοί έπαινοι περισσεύουν. Όλοι βάζουν από κάτι. Ο ρόλος τέτοιων ιστολ ογίων νομίζω είναι η κοινότητα, που στη χώρα μας λόγω ταμπεραμέντου δύσκολα επιβιώνουν. Ας το κρατήσουμε ζωντανό με άξονα το εμείς και όχι το εγώ. Πάμε γι' άλλα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωραια τα πλανα απο ψηλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο και και ένα ευχαριστώ στους εμπνευστές, σχεδιαστές και ελεγκτές των απίστευτων διαδρομών σε αυτά τα απίστευτα μέρη της Πατρίδας μας

Διαδρομές για όλα τα γούστα με ποικιλία τερέν και γύρω βαθύ πράσινο και ορίζοντες που να χάνεται η ματιά σου.

Μπράβο σε όλα τα παλικάρια που φόρτωσαν, καβάλησαν και ήρθαν από πολύ μακριά σε πολλές περιπτώσεις για να τρέξουμε, να πούμε και να πιούμε…..

Τέλος ευχαριστώ και μπράβο στην ομάδα μας τη ‘Μαύρη με τους Δεκατρείς Αναβάτες’ και στον Αρχηγό, Δημήτρη Nomad, βαθύ γνώστη των περιοχών, πάντα με το χαμόγελο και με το καλό το λόγο….

Ιδιαίτερη αναφορά πρέπει να γίνει στο θεσμό ”Όχημα Υποστήριξης” που ξεκίνησε με το Σπύρο Endurista, ο οποίος σχεδίασε με ιδιαίτερη προσοχή και ακολούθησε τις διαδρομές προκειμένου να είναι πάντα παρών...στα δύσκολα αλλά και στα εύκολα.…

Μια ευχή μόνο… και του χρόνου..!

Ωραίο βίντεο Στέλιο, περιμένουμε τα υπόλοιπα!
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Μια πρωτη εναερια προσπαθεια απο το ελικοφτερο του Voi

Αυτό είναι την Παρασκευή το πρωί, όταν ερχόμασταν 3 άτομα από Καρπενήσι μέσω Νιάλας στην Λίμνη Πλαστήρα. Είναι τα πρώτα πλάνα του Voi με το drone μιας και το πήρε πρόσφατα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ακολουθεί τους αναβάτες??
Πωτς γκένεν ατό?
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Ακολουθεί τους αναβάτες??
Πωτς γκένεν ατό?
Ότι πληρώσεις παίρνεις. Τα καλά drones ακολουθούν. Ο Voi έχει το χειριστήριο στον σάκο και αυτό ακολουθεί το σήμα. Έχει και αισθητήρες για να μην τρακάρει με κανένα δέντρο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ότι πληρώσεις παίρνεις. Τα καλά drones ακολουθούν. Ο Voi έχει το χειριστήριο στον σάκο και αυτό ακολουθεί το σήμα. Έχει και αισθητήρες για να μην τρακάρει με κανένα δέντρο.
Ποιο μοντέλο είναι;
 
Top Bottom