AdvtrOFFy 2020...The ADVstory

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Και περάσανε τα χρόνια και το ADVride.gr ειναι γύρω μας ,είναι παντού ,είναι όλοι εμείς που γεμίζουμε κάθε χρόνο από όλες τις γειτονιές της Ελλάδας μας, ηρωικά βουνά , παράξενους δρόμους,μικρά ξεχασμένα χωριά ....
Γεμίζουμε εικόνες την ψυχή μας και το μυαλό μας ....
Συγχαρητήρια σε όλους ειμασταν ακόμα μια φορά οι καλύτεροι
Ένα μεγάλο ευχαριστω στον φίλο Αλέξη ακα alekni για την σημαντική βοήθεια του
Ένα μεγαλο.ευχαριστω στους φωτογράφους μας αμπελαλε και βοι
Και τέλος νομαντ μανιακ αμπελαλε γιου Αρ δε μπεστς
Μπράβο σε όλους
 
Τελευταία επεξεργασία:

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Επιστροφή στη βάση και ένα ενσταντανέ των κίτρινων. Φανταστικές 2 ημέρες, ιδίως η σημερινή διαδρομή ήταν απίστευτη, πολλά μπράβο στο γνωστό τιμ που μερίμνησε να περάσουν καλά και με ασφάλεια 100 μαντραχαλαίοι.
Έπεται συνέχεια με βίδεα κλπ


Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ήταν το πρώτο μου...
Καί θά έκανα μόνο την πρώτη μέρα
Λόγο ότι άλλαξε η διαδρομή λόγο τού καιρού και πήγαμε Άγραφα κάτι πού δεν με χάλασε καθόλου, δεν είχα μελετήσει καθόλου την διαδρομή και δεν ήξερα που πηγενα απλά ακολουθούσα άλλους.
Καταρχήν θα ήθελα ευχαριστήσω όσους έτρεξαν για όλο αυτό
Γνώρισα άτομα πού πραγματικά μπήκαν στην καρδιά μου πού χωρίς αυτούς δεν θα είχα βγάλει την διαδρομή αλλά και για την ασφάλεια πού ένιωθες όταν τούς έβλεπες στον καθρέφτη σου καί ήξερες ότι θα είναι εκεί όταν τούς χρειαστείς...
Ονόματα δε λέω ξέρουν αυτοί...
Ο εγωισμός πληγωμένος με την αγορά του ποταμού...
Υπήρχε και κάτι αρνητικό πού το είπαμε πρόσωπο με πρόσωπο και πάμε παρακάτω
Εύχομαι σέ όλους καλή ξεκούραση με υγεία και για τού χρόνου!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν υπάρχουν λέξεις για να περιγραψουν αυτά που ζήσαμε το διήμερο.
Επιστροφή τώρα, τα λέμε το πρωί.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δεν υπάρχουν λέξεις για να περιγραψουν αυτά που ζήσαμε το διήμερο.
Επιστροφή τώρα, τα λέμε το πρωί.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
εισαι πολύ τρελό αγόρι.
Μην μου πεις οτι είχες κουράγιο κ επλυνες κ τα δόντια.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
προτού ανεβάσω κάποια στιγμή λιγες φωτο κ κάνα βιντεάκι θελω να πω.

Για τους τοιουτους......

Ευχαριστούμε αυτόν που έφαγε την λάσπη μας κ την σκονη όλων.
Εκείνον που είχε πυροβόλο αλλα έκανε βόλτα με τον ρυθμό μας κ μας πήγαινε παντου,εκεινους που ηταν άπειροι σε δύσκολες καταστάσεις αλλά δεν μασησαν κ δεν μασάνε πουθενά,εκείνους που μας εμπιστεύτηκαν κ κόλλησαν μαζι μας στο γκρουπ,εκείνον που στην Γραμμένη τράβηξε προς την άλλη κατεύθυνση.
Ειπα είδη πολλά.

Ομάδα είναι να ξέρεις γιατί κ για ποιον χωρίς να χρειάζεται να εξηγήσεις το ποιος κ το γιατί.

Σας ευχαριστώ για την παρέα σας.

Αν έφτιαχνα ομάδα πάλι τους ίδιους θα διάλεγα.
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Κ εγω με τη σειρα μου.... αφου πεθανα στον υπνο ειμαι ετοιμος!!!! Ποτε ξεκιναμε πάλι???
Α δν εχει αλλο! Αυτο ηταν...
Για αλλη μια χρονια απλα τελειο!!! Για την οργανωση τα λογια ειναι περιττα! Μεγαλο ευχαριστω σε οσους δουλεψαν γι αυτο το αποτελεσμα!!! Μεγαλο ευχαριστω στον ilias.ali για την πολυτιμη βοηθεια και τα tips του για το στησιμο της σκηνης μου!
Εμεις λογω λαθος επιλογης ελαστικου μπηκαμε σε απροβλεπτες περιπετειες καθως πεταχτηκαμε μια γρηγορη στο καρπενησι κ αλλαξαμε καστιχα αφου η βολτα δν εβγαινε με τιποτα με το συγκεκριμενο.. το αποτελεσμα ηταν οτι δε χαρηκαμε την ομορφια του γκρουπ των ομαδικων φωτογραφιων κ ολων αυτων των στιγμων. Παρολα αυτα ομως περασαμε πολυ ομορφα με πολυ adve μεσα σ ολο το διημερο με δυσκολιες ωραια τοπια κ καλη οαρεα! Οτι ακριβως προσφερει παντα ενα advtroffy!!!
gsmaniac Aldebaran κ σ ολους τους υπολοιπους!!!!! Ευχαριστω πολυ μεσα απ την καρδια μου!!!!
Δινω κ εγω ενα δειγμα απ τις δικες μου εικονες του 3μερου με τη σειρα μου!


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
οσο το ταπαταλκ μαμιεται κ δεν με αφήνει να ανεβάσω φώτο να πω Ευχαριστώ σε gsmaniac Aldebaran nomad για το τρεξιμο της υλοποίησης, το δίδυμο ilias.ali - ztakisg16 για την παραχώρηση βεράντας τουαλέτας ντουζιερας.
Κέντρο διερχόμενων κανονικο :roflmao:
 
Top Bottom