AdvtrOFFy 2020...The ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ε μα...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιάννη κατέβασε την έχω βγει πολύ αντρουα!!!!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Να κανω κανω και εγω τον απολογισμο του πρωτου μου trophy.
Παρασκευη πρωι φορτωμενος με τα διπλά απο οσα χρειαζομουν, (μια που θα καναμε κυκλικη διαδρομη και θα τα αφηνα στο Λειβαδακι) και καινουργια σκηνη που θα εστηνα με την ησυχια μου αφου θα εφτανα γυρω στο μεσημερι ( η ετσι νομιζα) ξεκινησα απο την παλια εθνικη.

Κατα το μεσημερι μπαινω σε βενζιναδικο στον Μπραλο και εκει γνωριζω τον Cordix και τον STF.(?)
Μου λεει λοιπον ο Cordix ( Κωστας ) , εμεις θα μπουμε χωμα απο Παυλιανη και θα παμε χαλαρα απο εκει, εισαι ?
Για να μην τα πολυλογώ αφού ήρθε και ο Γιώργος ο Sevax, φτασαμε στο Λειβαδακι 9,00 το βραδυ εχοντας κανει το μισο trophy αναποδα εγω να προσπσθω να στησω σκηνη που δεν την ξερω στο σκοταδι ψοφιος ( ευχαριστω τον Θενο και την παρεα του για την βοηθεια) και τον Cordix να δινει το τελειωτικο χτυπημα αργοτερα ρωτωντας με: "τι ? κουραστηκες ?"

Σαββατο πρωι με το μπαινουμε χωμα, Πρωτη στροφη παω να στριψω με το πισω φρενο και διαπιστωνω οτι τα πισω τακακια ειναι τελειωμενα.
Μετα απο μερικα καντηλια και ευχελαια παω Καρπενησι και ευτυχως η δουλεια γινεται αμεσα.
Στον δρομο για να μπω και παλι στην διαδρομη βρισκω το λευκο 950 με τα βενζινοβορα FCR στην ακρη του δρομου.
Η αντλια βενζινης επαθε υπερκοπωση απο το πολυ πιωμα και παρεδωσε το πνευμα.
Καποιος ειχε χειροτερη αρχη στην μερα του απο εμενα τελικα.

Αφου εμεινα μαζι του για κανενα 20λεπτο προσπαθωντας να βοηθησω, μελεταω για λιγο τον χαρτη της διαδρομης και φευγω για Μαυροματι (?) απο ασφαλτο για να πιασω τους υπολοιπους.
Μπαινω αναποδα στην διαδρομη και οι πρωτοι που βρισκω μετα απο εικοσι λεπτα ειναι ο Βασιλης HEG το 1200, και ο Αντωνης με το 790R-Rally (#001/500 !!! )
Επρεπε να καταλαβω αμεσα οτι οι δυο πρωτοι απο εκατο τρελους ειναι πιο τρελοι, αλλα το καταλαβα συντομα οταν ο Βασιλης ειπε ελα μαζι μας και εφυγε πισω απο τον Αντωνη πετωντας.
Ανεβηκαμε το βουνο ταπα και σταματησαμε να περιμενουμε και τους επομενους.
Η υπολοιπη μερα κυλησε με βροχη και την πολυ ωραια διαδρομη της επιστροφης με σταση για φαγητο.

Κυριακη πρωι ετοιμος να φυγω με την Κοκκινη ομαδα και την καταληλη στιγμη χτυπαει ενα τηλεφωνο που δεν μπορουσα να αποφυγω.
Μικρο το κακο λεω εχω τον χαρτη θα παλακωθω και θα τους προλαβω.
βγαινω στην πορτα και ρωταω απο που πηγαν οι Κοκκινοι και μου δειχνουν δεξια.
Φευγω με γρηγορο ρυθμο, σιγουρος οτι θα προλαβω συντομα το group.
μετα απο μιση ωρα δεν εχω φτασει κανεναν και αναρωτιεμαι ,απο εκατο μοτοσυκλετες εναν δεν θα ειχα προλαβει ???
μετα απο αλλα δεκα λεπτα Βρισκω ενα γρουπ απο πεντε αναβατεσ οι οποιοι πανε ΑΘΗΝΑ και εχουν παρειτην διαδρομη αναποδα για να συνεχισουν απο Αθανασιο Διακο για Αθηνα.
Αφου εριξα τα καθιερωμενα πλεον ευχελαια που για δευτερη μερα βρεθηκα μονος μου αναποδα στην διαδρομη καναμε μια σβελτη βολτα ως τον Αθ. Διακο οπου τους χαιρετησα και πηρα παααααααλι την διαδρομη αναποδα για να βρω τους πρωτους μετα απο ενα μισαωρο νασου ο Βαγγελης o tc-drift με την κοκκινη ομαδα.
Μπαινω στο γρουπ και κατηφοριζουμε την πλαγια προς τον Αθ Διακο σε γρηγορο ρυθμο με τον Βαγγελη μπροστα ,και τον Korax πισω του.
Τον Korax δεν τον ξερω τον ανθρωπο και κανω το λαθος να τον περασω.
Τι το θελα ???
κατεβαινω το βουνο σβελτα και ξαφνικα βλεπω στον καθρευτη τον korax να ερχεται χωρις αυριο.
Κανω στην ακρη για να μην ακουμπησουμε τροχους και μας βρουνε αγκαλια στο Κτελ Λειβαδιας, και περναει πετωντας ωσαν αληθινος κοραξ.
Οπως μου εξηγησε αγοτερα ο Βαγγελης εφταιγα εγω που τον περασα.
Συγνωμη δεν ηξερα...
ΑΦΟΥ Χαιρετησαμε μερικους ακομη στον Διακο πηραμε τον δρομο της επιστροφης για Ανατολη.
απο εκει και αφου εφυγαν οι περισοτεροι για τα σπιτια τους
μειναμε εξι τελευταιοι για να γυρισουμε στο Λειβαδακι.
Ειχα την χαρα να γνωρισω και τον Phoenix ( εσεις μπορει να τον ξερετε ολοι αλλα εγω ειμαι καινουργιος εδω) ο οποιος συντομα επιβαιβαιωσε το ψευδονυμο του ως "το πουλι", αφου εκανε μια υπερπτηση πανω απο το Huski Και προσγειωθηκε στο ποδι του χωρις σοβαρες συνεπειες, εκτος βεβαια απο την καζουρα του Maniac, που σαν καλος φιλος αφου βεβαιωθηκε οτι δεν ειχε κατι σοβαρο, ακομα τον δουλευει.
ετσι για το clou της ημερας πατησα και ενα καρφι ( ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κρητηκαρο Engefalos για την βοηθεια του) με αποτελεσμα να φυγω τελευταιος των τελευταιων Δευτερα μεσημερι απο καρπενησι.
Ολα γινονται για καποιο λογο και τωρα που το σκεφτομαι καθε αναποδια με εφερε σε επαφη με καποιους πολυ ενδιαφεροντες ανθρωπους.
Σας ευχαριστω ολους και δεν βλεπω την ωρα να το ξανακανουμε.

Την αγαπη μου.
Χρηστος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Να κανω κανω και εγω τον απολογισμο του πρωτου μου trophy.
Παρασκευη πρωι φορτωμενος με τα διπλά απο οσα χρειαζομουν, (μια που θα καναμε κυκλικη διαδρομη και θα τα αφηνα στο Λειβαδακι) και καινουργια σκηνη που θα εστηνα με την ησυχια μου αφου θα εφτανα γυρω στο μεσημερι ( η ετσι νομιζα) ξεκινησα απο την παλια εθνικη.

Κατα το μεσημερι μπαινω σε βενζιναδικο στον Μπραλο και εκει γνωριζω τον Cordix και τον STF.
Μου λεει λοιπον ο Cordix ( Κωστας ) , εμεις θα μπουμε χωμα απο Παυλιανη και θα παμε χαλαρα απο εκει, εισαι ?
Για να μην τα πολυλογω φτασαμε στο Λειβαδακι 9,00 το βραδυ εχοντας κανει το μισο trophy αναποδα εγω να προσπσθω να στησω σκηνη που δεν την ξερω στο σκοταδι ψοφιος ( ευχαριστω τον Θενο και την παρεα του για την βοηθεια) και τον Cordix να δινει το τελειωτικο χτυπημα αργοτερα ρωτωντας με αργοτερα "τι ? κουραστηκες ?"

Σαββατο πρωι με το μπαινουμε χωμα, Πρωτη στροφη παω να στριψω με το πισω φρενο και διαπιστωνω οτι τα πισω τακακια ειναι τελειωμενα.
Μετα απο μερικα καντηλια και ευχελαια παω Καρπενησι και ευτυχως η δουλεια γινεται αμεσα.
Στον δρομο για να μπω και παλι στην διαδρομη βρισκω το λευκο 950 με τα βενζινοβορα FCR στην ακρη του δρομου.
Η αντλια βενζινης επαθε υπερκοπωση απο το πολυ πιωμα και παρεδωσε το πνευμα.
Καποιος ειχε χειροτερη αρχη στην μερα του απο εμενα τελικα.

Αφου εμεινα μαζι του για κανενα 20λεπτο προσπαθωντας να βοηθησω, μελεταω για λιγο τον χαρτη της διαδρομης και φευγω για Μαυροματι (?) απο ασφαλτο για να πιασω τους υπολοιπους.
Μπαινω αναποδα στην διαδρομη και οι πρωτοι που βρισκω μετα απο εικοσι λεπτα ειναι ο Βασιλης HEG το 1200, και ο Αντωνης με το 790R-Rally (#001/500 !!! )
Επρεπε να καταλαβω αμεσα οτι οι δυο πρωτοι απο εκατο τρελους ειναι πιο τρελοι, αλλα το καταλαβα συντομα οταν ο Βασιλης ειπε ελα μαζι μας και εφυγε πισω απο τον Αντωνη πετωντας.
Ανεβηκαμε το βουνο ταπα και σταματησαμε να περιμενουμε και τους επομενους.
Η υπολοιπη μερα κυλησε με βροχη και την πολυ ωραια διαδρομη της επιστροφης με σταση για φαγητο.

Κυριακη πρωι ετοιμος να φυγω με την Κοκκινη ομαδα και την καταληλη στιγμη χτυπαει ενα τηλεφωνο που δεν μπορουσα να αποφυγω.
Μικρο το κακο λεω εχω τον χαρτη θα παλακωθω και θα τους προλαβω.
βγαινω στην πορτα και ρωταω απο που πηγαν οι Κοκκινοι και μου δειχνουν δεξια.
Φευγω με γρηγορο ρυθμο, σιγουρος οτι θα προλαβω συντομα το group.
μετα απο μιση ωρα δεν εχω φτασει κανεναν και αναρωτιεμαι ,απο εκατο μοτοσυκλετες εναν δεν θα ειχα προλαβει ???
μετα απο αλλα δεκα λεπτα Βρισκω ενα γρουπ απο πεντε αναβατεσ οι οποιοι πανε ΑΘΗΝΑ και εχουν παρειτην διαδρομη αναποδα για να συνεχισουν απο Αθανασιο Διακο για Αθηνα.
Αφου εριξα τα καθιερωμενα πλεον ευχελαια που για δευτερη μερα βρεθηκα μονος μου αναποδα στην διαδρομη καναμε μια σβελτη βολτα ως τον Αθ. Διακο οπου τους χαιρετησα και πηρα παααααααλι την διαδρομη αναποδα για να βρω τους πρωτους μετα απο ενα μισαωρο νασου ο Βαγγελης o tc-drift με την κοκκινη ομαδα.
Μπαινω στο γρουπ και κατηφοριζουμε την πλαγια προς τον Αθ Διακο σε γρηγορο ρυθμο με τον Βαγγελη μπροστα ,και τον Korax πισω του.
Τον Korax δεν τον ξερω τον ανθρωπο και κανω το λαθος να τον περασω.
Τι το θελα ???
κατεβαινω το βουνο σβελτα και ξαφνικα βλεπω στον καθρευτη τον korax να ερχεται χωρις αυριο.
Κανω στην ακρη για να μην ακουμπησουμε τροχους και μας βρουνε αγκαλια στο Κτελ Λειβαδιας, και περναει πετωντας ωσαν αληθινος κοραξ.
Οπως μου εξηγησε αγοτερα ο Βαγγελης εφταιγα εγω που τον περασα.
Συγνωμη δεν ηξερα...
ΑΦΟΥ Χαιρετησαμε μερικους ακομη στον Διακο πηραμε τον δρομο της επιστροφης για Ανατολη.
απο εκει και αφου εφυγαν οι περισοτεροι για τα σπιτια τους
μειναμε εξι τελευταιοι για να γυρισουμε στο Λειβαδακι.
Ειχα την χαρα να γνωρισω και τον Phoenix ( εσεις μπορει να τον ξερετε ολοι αλλα εγω ειμαι καινουργιος εδω) ο οποιος συντομα επιβαιβαιωσε το ψευδονυμο του ως "το πουλι", αφου εκανε μια υπερπτηση πανω απο το Huski Και προσγειωθηκε στο ποδι του χωρις σοβαρες συνεπειες, εκτος βεβαια απο την καζουρα του Maniac, που σαν καλος φιλος αφου βεβαιωθηκε οτι δεν ειχε κατι σοβαρο, ακομα τον δουλευει.
ετσι για το clou της ημερας πατησα και ενα καρφι ( ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κρητηκαρο Engefalos για την βοηθεια του) με αποτελεσμα να φυγω τελευταιος των τελευταιων Δευτερα μεσημερι απο καρπενησι.
Ολα γινονται για καποιο λογο και τωρα που το σκεφτομαι καθε αναποδια με εφερε σε επαφη με καποιους πολυ ενδιαφεροντες ανθρωπους.
Σας ευχαριστω ολους και δεν βλεπω την ωρα να το ξανακανουμε.

Την αγαπη μου.
Χρηστος.
καλη αρχή φίλε. Απολαυστική περιγραφή
Μα να περάσεις τον Μητσάρα δεν ήξερες δεν ρώταγες? :D.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλη αρχή φίλε. Απολαυστική περιγραφή
Μα να περάσεις τον Μητσάρα δεν ήξερες δεν ρώταγες? :D.
Φίλε τον Μήτσο ποτέ !!!!!!!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν παιζουν με το Μητσο , αφού πανω στην προσπεραση δεν σου δαγκωσε κανενα αυτί , παλι καλα να λες !

Καλη αρχη

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Να κανω κανω και εγω τον απολογισμο του πρωτου μου trophy.
Παρασκευη πρωι φορτωμενος με τα διπλά απο οσα χρειαζομουν, (μια που θα καναμε κυκλικη διαδρομη και θα τα αφηνα στο Λειβαδακι) και καινουργια σκηνη που θα εστηνα με την ησυχια μου αφου θα εφτανα γυρω στο μεσημερι ( η ετσι νομιζα) ξεκινησα απο την παλια εθνικη.

Κατα το μεσημερι μπαινω σε βενζιναδικο στον Μπραλο και εκει γνωριζω τον Cordix και τον STF.
Μου λεει λοιπον ο Cordix ( Κωστας ) , εμεις θα μπουμε χωμα απο Παυλιανη και θα παμε χαλαρα απο εκει, εισαι ?
Για να μην τα πολυλογω φτασαμε στο Λειβαδακι 9,00 το βραδυ εχοντας κανει το μισο trophy αναποδα εγω να προσπσθω να στησω σκηνη που δεν την ξερω στο σκοταδι ψοφιος ( ευχαριστω τον Θενο και την παρεα του για την βοηθεια) και τον Cordix να δινει το τελειωτικο χτυπημα αργοτερα ρωτωντας με αργοτερα "τι ? κουραστηκες ?"

Σαββατο πρωι με το μπαινουμε χωμα, Πρωτη στροφη παω να στριψω με το πισω φρενο και διαπιστωνω οτι τα πισω τακακια ειναι τελειωμενα.
Μετα απο μερικα καντηλια και ευχελαια παω Καρπενησι και ευτυχως η δουλεια γινεται αμεσα.
Στον δρομο για να μπω και παλι στην διαδρομη βρισκω το λευκο 950 με τα βενζινοβορα FCR στην ακρη του δρομου.
Η αντλια βενζινης επαθε υπερκοπωση απο το πολυ πιωμα και παρεδωσε το πνευμα.
Καποιος ειχε χειροτερη αρχη στην μερα του απο εμενα τελικα.

Αφου εμεινα μαζι του για κανενα 20λεπτο προσπαθωντας να βοηθησω, μελεταω για λιγο τον χαρτη της διαδρομης και φευγω για Μαυροματι (?) απο ασφαλτο για να πιασω τους υπολοιπους.
Μπαινω αναποδα στην διαδρομη και οι πρωτοι που βρισκω μετα απο εικοσι λεπτα ειναι ο Βασιλης HEG το 1200, και ο Αντωνης με το 790R-Rally (#001/500 !!! )
Επρεπε να καταλαβω αμεσα οτι οι δυο πρωτοι απο εκατο τρελους ειναι πιο τρελοι, αλλα το καταλαβα συντομα οταν ο Βασιλης ειπε ελα μαζι μας και εφυγε πισω απο τον Αντωνη πετωντας.
Ανεβηκαμε το βουνο ταπα και σταματησαμε να περιμενουμε και τους επομενους.
Η υπολοιπη μερα κυλησε με βροχη και την πολυ ωραια διαδρομη της επιστροφης με σταση για φαγητο.

Κυριακη πρωι ετοιμος να φυγω με την Κοκκινη ομαδα και την καταληλη στιγμη χτυπαει ενα τηλεφωνο που δεν μπορουσα να αποφυγω.
Μικρο το κακο λεω εχω τον χαρτη θα παλακωθω και θα τους προλαβω.
βγαινω στην πορτα και ρωταω απο που πηγαν οι Κοκκινοι και μου δειχνουν δεξια.
Φευγω με γρηγορο ρυθμο, σιγουρος οτι θα προλαβω συντομα το group.
μετα απο μιση ωρα δεν εχω φτασει κανεναν και αναρωτιεμαι ,απο εκατο μοτοσυκλετες εναν δεν θα ειχα προλαβει ???
μετα απο αλλα δεκα λεπτα Βρισκω ενα γρουπ απο πεντε αναβατεσ οι οποιοι πανε ΑΘΗΝΑ και εχουν παρειτην διαδρομη αναποδα για να συνεχισουν απο Αθανασιο Διακο για Αθηνα.
Αφου εριξα τα καθιερωμενα πλεον ευχελαια που για δευτερη μερα βρεθηκα μονος μου αναποδα στην διαδρομη καναμε μια σβελτη βολτα ως τον Αθ. Διακο οπου τους χαιρετησα και πηρα παααααααλι την διαδρομη αναποδα για να βρω τους πρωτους μετα απο ενα μισαωρο νασου ο Βαγγελης o tc-drift με την κοκκινη ομαδα.
Μπαινω στο γρουπ και κατηφοριζουμε την πλαγια προς τον Αθ Διακο σε γρηγορο ρυθμο με τον Βαγγελη μπροστα ,και τον Korax πισω του.
Τον Korax δεν τον ξερω τον ανθρωπο και κανω το λαθος να τον περασω.
Τι το θελα ???
κατεβαινω το βουνο σβελτα και ξαφνικα βλεπω στον καθρευτη τον korax να ερχεται χωρις αυριο.
Κανω στην ακρη για να μην ακουμπησουμε τροχους και μας βρουνε αγκαλια στο Κτελ Λειβαδιας, και περναει πετωντας ωσαν αληθινος κοραξ.
Οπως μου εξηγησε αγοτερα ο Βαγγελης εφταιγα εγω που τον περασα.
Συγνωμη δεν ηξερα...
ΑΦΟΥ Χαιρετησαμε μερικους ακομη στον Διακο πηραμε τον δρομο της επιστροφης για Ανατολη.
απο εκει και αφου εφυγαν οι περισοτεροι για τα σπιτια τους
μειναμε εξι τελευταιοι για να γυρισουμε στο Λειβαδακι.
Ειχα την χαρα να γνωρισω και τον Phoenix ( εσεις μπορει να τον ξερετε ολοι αλλα εγω ειμαι καινουργιος εδω) ο οποιος συντομα επιβαιβαιωσε το ψευδονυμο του ως "το πουλι", αφου εκανε μια υπερπτηση πανω απο το Huski Και προσγειωθηκε στο ποδι του χωρις σοβαρες συνεπειες, εκτος βεβαια απο την καζουρα του Maniac, που σαν καλος φιλος αφου βεβαιωθηκε οτι δεν ειχε κατι σοβαρο, ακομα τον δουλευει.
ετσι για το clou της ημερας πατησα και ενα καρφι ( ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κρητηκαρο Engefalos για την βοηθεια του) με αποτελεσμα να φυγω τελευταιος των τελευταιων Δευτερα μεσημερι απο καρπενησι.
Ολα γινονται για καποιο λογο και τωρα που το σκεφτομαι καθε αναποδια με εφερε σε επαφη με καποιους πολυ ενδιαφεροντες ανθρωπους.
Σας ευχαριστω ολους και δεν βλεπω την ωρα να το ξανακανουμε.

Την αγαπη μου.
Χρηστος.
καλη αρχή φίλε. Απολαυστική περιγραφή
Μα να περάσεις τον Μητσάρα δεν ήξερες δεν ρώταγες? :D.
Τωρα γινεστε κακοι,δεν εχω κανενα προβλημα να με προσπερασουν,ισα ισα γουσταρω,οταν πλακωνομαι το κανω για παρτη μου ,ειναι στιγμες που ανοιγω να ξεχαρμανιασω και μετα παω ηρεμα(μεχρι να χαρμανιασω παλι)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τον Μητσο μπορεις να τον προσπερασεις, να τον κοιταξεις με νοημα και να τον χαιρετησεις, ΜΟΝΟ οταν πηγαινεις αναποδα.
Νομος
:fun
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ε μα...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Phoenix μοντελάκι είσαι ρε μπαγάσα με το μαυρο το SHOT ...γεννημένος εντουράς !
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τωρα γινεστε κακοι,δεν εχω κανενα προβλημα να με προσπερασουν,ισα ισα γουσταρω,οταν πλακωνομαι το κανω για παρτη μου ,ειναι στιγμες που ανοιγω να ξεχαρμανιασω και μετα παω ηρεμα(μεχρι να χαρμανιασω παλι)
το ξερουμε ρε Μητσάρα κ σε πάμε πολύ ειδικά οταν ξεχαρμανιαζεις :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φήμες λένε ότι μόνο ο τζάκ νόρις επιτρέπεται να περάσει το Μήτσο.....και αυτός υπό προϋποθέσεις.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να κανω κανω και εγω τον απολογισμο του πρωτου μου trophy.
Παρασκευη πρωι φορτωμενος με τα διπλά απο οσα χρειαζομουν, (μια που θα καναμε κυκλικη διαδρομη και θα τα αφηνα στο Λειβαδακι) και καινουργια σκηνη που θα εστηνα με την ησυχια μου αφου θα εφτανα γυρω στο μεσημερι ( η ετσι νομιζα) ξεκινησα απο την παλια εθνικη.
Κατα το μεσημερι μπαινω σε βενζιναδικο στον Μπραλο και εκει γνωριζω τον Cordix και τον STF.
Χρήστο κατά το ΣΚ χαιρετηθήκαμε στα βουνά 2-3 φορές αλλά ουσιωδώς δεν γνωριστήκαμε και δεν συστηθήκαμε πουθενά.... και στο Μπράλο (αν και πέρασα) είμαι σίγουρος ότι δεν ήμουν εγώ στο βενζινάδικό.
Βέβαια μου έλυσες μια απορία που είχα για δυο αναβάτες, για εσένα και για το παλικάρι με το AX-1 που ήσασταν οι δυο πιο μοναχικοί στα βουνά και δε μπορούσα να καταλάβω το γιατί... Περιμένω τις ανάλογες εξηγήσεις και από τον jimmatas
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ tenere 700 World Rally
Το Μητσο δεν θα τον ξαναπερασεις....Τον Μητσο.
2 φορες πέρασα τον Μήτσο (Όταν κατέβαζε τα χέρια από το τιμόνι) 2 φορές λάσπη έφαγα Μετά
Ηθικό δίδαγμα λοιπόν: τον KORAX ΔΕΝ τον περνας Πότε...

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom