AdvtrOFFy 2020...The ADVstory

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αφήνω αυτή εδώ, η συνέχεια οσονούπω


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Βάζω κάποιες από την αναγνωριστική για να μη χαθούν στο άλλο νημα

Πικροβούνι



Βαρδούσια από το Πικροβούνι










Καλιακούδα και Χελιδόνα από Πικροβούνι





Ένας από τους πσεκασμένους του '67......ίσως ο πιο πσεκασμένος από δαύτους



Βελούχι.



Το χωριό Τυμφρηστός.



Μαγεία..



Δάσος Γραμμένης Οξυάς



Διάσελο που δε συγκράτησα το όνομά του....μαγεία..

 

PanosP

Μέλος
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
Yamaha Tenere 700, (x) Honda CRF 250 Rally
1000 μπράβο στους συμμετέχοντες και διοργανωτές. Μακάρι να μπορέσω να ακολουθήσω και εγώ στο επόμενο (έχω 1 χρόνο για προπόνηση :) )
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφήνω αυτό και επανέρχομαι...
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μπραβο σε οσους ηρθαν.
ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σε οσους ετρεξαν για να βγει η βολτα αυτη, φανερους και κρυφους.

Περαστικα στο Ζηση !
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Ακόμα ταξιδεύω πολλά συγχαρητήρια σε όλους οσους συνέβαλαν να γίνει και αυτό το τροφυ..όλα τέλεια!!Άντε και στα επόμενα!!!


Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Θα ήθελα με τη σειρά μου να μοιραστώ κάποιες σκέψεις. Καταρχάς ένα μπράβο και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους ασχολήθηκαν για να συμβεί όλο αυτό.η χαρά που δώσατε σ εμένα και τους φίλους μου είναι μεγάλη.
Ένα ευχαριστώ και στα παιδια της Ομάδας μας, που πέραν της καλής παρεας, είχαν την υπομονή να μας περιμενουν σε πολλα σημεία που δεν μπορουσαμε να τους ακολουθήσουμε στο ρυθμό τους.
Η πρωτη μέρα ήταν για μένα μαγική καθότι είχα την φυσική αντοχή να την ευχαριστηθώ και όσο μαζοχιστικο κ αν ακούγεται το γλιστερο κατέβασμα με τις παντες στον ταυρωπο ήταν σκέτη απόλαυση.τη δεύτερη μέρα ξυπνησα με τη σκέψη ότι δεν θα ξεκινήσω. Αγυμναστος τελείως, με. Κάθε μέρος του Σώματος μου να ποναει, εσφιξα τα δόντια και ξεκίνησα,μάζεψα ένα οικοπεδακι καθαρά από κομμένα χέρια, και στα μισά ακριβώς της διαδρομής πριν το Διάκο δήλωσα εγκαταληψη.βέβαια βάζοντας το GPS και διαλέγοντας το συντομότερο δρόμο έφαγα άλλα 50χλμ χωματοδρομου μέσα από μαγευτικό δάσος.
Ήταν ένα φοβερό τριήμερο. Ξέχασα το κινητό μου, τα προβληματα μου, και γέμισα ψυχικά. Ελπίζω να σας ξαναδώ όλους συντομα,χάρηκα που γνώρισα όσους προλαβα και παλι ένα μεγάλο ευχαριστώ
P. S αμα βγει παλι το μπλουζάκι παρακαλω θέλω 2 για αναμνηστικά
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Επιστροφή πριν από λίγο και για τους τελευταίους των "Τοιούτων".
Σήμερα το advtrOFFy 2020 έκλεισε με ανάβαση/κατάβαση στη Καλιακούδα. Είδαμε το πανέμορφο διάσελο της και όταν φτάσαμε στο φαράγγι Πάντα Βρέχει το περπατήσαμε επί 3 ώρες και κάναμε ένα λυτρωτικό μπάνιο.
Τελικά επιστροφή στην Αθήνα με συμπληρωμένα 500+ χιλιόμετρα για σήμερα και περισσότερα από 1200 συνολικά και για τις 3,5 μέρες.

























Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως τον Δημήτρη nomad για τις πανέμορφες διαδρομές. Τον Κώστα gsmaniac και τον Γιάννη Aldebaran για το κόπο τους.
Για την ομάδα μας θα γράψω αύριο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom