ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Φοράω FCR41 και dna φίλτρα. Θα στο δώσω βόλτα.

Στάλθηκε από το Phone 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δικαιωμα.....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τα 640 θα έχουν και bazaar ανταλλακτικά,
αλλά στο τέλος της ημέρας...
Αν κάνουμε πάντως μια δημοσκόπηση ποιες μάρκες έχουν μείνει καραβοφαναρο στο πουθενά οι φήμες λένε πως Honda και bmw θα παλέψουν για τη νίκη!!

Τα ktm δε χαλάνε απλά καμιά φορά βρίσκουν βαρετο να δουλεύουν και κάνουν απεργία!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εν τω μεταξύ αν είναι να κάνει κόσμος βόλτα το 950 με τα αλκοολικα FCR να βάλουμε ρεφενέ βενζίνη γιατί σε 4 βόλτες θα θέλει γέμισμα.. . :roflmao:

Πρέπει να κάνουμε εκεί ένα συμβούλιο να δούμε τι φταίει και πίνει τη βενζίνη πιο γρήγορα απο grand Cherokee!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εν τω μεταξύ αν είναι να κάνει κόσμος βόλτα το 950 με τα αλκοολικα FCR να βάλουμε ρεφενέ βενζίνη γιατί σε 4 βόλτες θα θέλει γέμισμα.. . :roflmao:

Πρέπει να κάνουμε εκεί ένα συμβούλιο να δούμε τι φταίει και πίνει τη βενζίνη πιο γρήγορα απο grand Cherokee!
Αφού είπαμε το μηχανάκι πάει ρε Βαγγέλη..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν κάνουμε πάντως μια δημοσκόπηση ποιες μάρκες έχουν μείνει καραβοφαναρο στο πουθενά οι φήμες λένε πως Honda και bmw θα παλέψουν για τη νίκη!!

Τα ktm δε χαλάνε απλά καμιά φορά βρίσκουν βαρετο να δουλεύουν και κάνουν απεργία!
Σε βόλτα μας δεν έχει ρυμουλκηθει προπέλα.... Το λέω ήρεμα.
 

Capitain

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
2003 Ktm 950 Adventure S
Εν τω μεταξύ αν είναι να κάνει κόσμος βόλτα το 950 με τα αλκοολικα FCR να βάλουμε ρεφενέ βενζίνη γιατί σε 4 βόλτες θα θέλει γέμισμα.. .

Πρέπει να κάνουμε εκεί ένα συμβούλιο να δούμε τι φταίει και πίνει τη βενζίνη πιο γρήγορα απο grand Cherokee!
Ναι παιδιά να το έχουμε γεμάτο να βγάλουμε την επόμενη βόλτα, και είμαι δοτικός. Κι αν υπάρχει κάποιος που κατέχει τα καρμπυρατέρ να τα ρυθμισουμε να μην καίνε, είμαι πρόθυμος. Αρκεί να γυρίσω χωρίς οδική. Έχω φτύσει αίμα να τα ρυθμίσω όπως είναι τώρα. Και το πορτοφόλι μου επίσης έχει φτύσει αίμα. Αλλά τα ευχαριστιεμαι πραγματικά, είναι βιάγκρα σε KTM.

Στάλθηκε από το Phone 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σε βόλτα μας δεν έχει ρυμουλκηθει προπέλα.... Το λέω ήρεμα.
Ναι μόνον πάνω στο madness περιμεναμε κάνα 2ωρο να πάρουν μπροστά μονο κάτι gs πάνω στις ράγες του τραίνου!

Σίγουρα ρυμουλκηση δε θέλουν υπομονή θέλουν!! Να έχεις μερικούς φελους να πετάς σε βαρέλια.. :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι μόνον πάνω στο madness περιμεναμε κάνα 2ωρο να πάρουν μπροστά μονο κάτι gs πάνω στις ράγες του τραίνου!

Σίγουρα ρυμουλκηση δε θέλουν υπομονή θέλουν!! Να έχεις μερικούς φελους να πετάς σε βαρέλια.. :p
Κρατάω το ποστ... Να το χρησιμοποιήσω στο μελλον
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τελικά μια εντουραδα με απρόβλεπτο καιρό θέλει τόσα πολλα που θέλω 2 μηχανάκια να φορτώσω. Με βλέπω να βάζω και πλαινα σαμαρια. Θα είμαι το πιο τούμπανο 350 που θα κυκλοφορεί στην εθνική. Τρέμετε adve
 

Capitain

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
2003 Ktm 950 Adventure S
Αν κάνουμε στάσεις οι πορτοκαλήδες θα ήθελα να τραβήξουμε καμμία λήψη με drone, θα το έχω μαζί μου. Να κάνουμε και καμμία λήψη εν κινήσει αν γινεται, Αγγελοπουλικό ασπρόμαυρο.

Στάλθηκε από το Phone 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Φιλε τους πορτοκαλι μην τους φοβασαι , εισαι σε καλα χερια , θα σε βαλω κατω απο την φτερουγα μου .
Το μονο που φοβαμαι ειναι μην τρακαρετε τα ντρον , εχουμε αλλα δυο οι πορτοκαλεις .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φιλε τους πορτοκαλι μην τους φοβασαι , εισαι σε καλα χερια , θα σε βαλω κατω απο την φτερουγα μου .
Το μονο που φοβαμαι ειναι μην τρακαρετε τα ντρον , εχουμε αλλα δυο οι πορτοκαλεις .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
168 στάσεις... Σε κάθε advtrOFFy, αν κάνετε και τις 2 ημέρες.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τελικά μια εντουραδα με απρόβλεπτο καιρό θέλει τόσα πολλα που θέλω 2 μηχανάκια να φορτώσω. Με βλέπω να βάζω και πλαινα σαμαρια. Θα είμαι το πιο τούμπανο 350 που θα κυκλοφορεί στην εθνική. Τρέμετε adve
Τι μου θύμισες.. Σωτήριο έτος 2009..



Φόρτωσε πράμα αλλά δεσε καλά!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Φιλε τους πορτοκαλι μην τους φοβασαι , εισαι σε καλα χερια , θα σε βαλω κατω απο την φτερουγα μου .
Το μονο που φοβαμαι ειναι μην τρακαρετε τα ντρον , εχουμε αλλα δυο οι πορτοκαλεις .

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα drone μεταξυ τους?
Ή κανετε και αλματα με τα κατεμια?
:fun
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ερώτηση προς πιο έμπειρους καθότι δεν ξέρω. Εχω ένα κράνος leatt 5.5 το οποίο είναι μια σκέτη τρυπα. Τρυπα όμως, κοιτάς από μέσα και βλέπεις απέναντι. Φοριέται με βροχή φουλ και 10 βαθμους που δείχνει το Σάββατο ή να παρω κανα Στρηταδικο κράνος καλύτερα?
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τι μου θύμισες.. Σωτήριο έτος 2009..



Φόρτωσε πράμα αλλά δεσε καλά!!
Εχω βάλει και μπρόστα τανκ μπαγκ και μάλλον θα πιασω και στη σχάρα του Φαναρίου τσάντα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ερώτηση προς πιο έμπειρους καθότι δεν ξέρω. Εχω ένα κράνος leatt 5.5 το οποίο είναι μια σκέτη τρυπα. Τρυπα όμως, κοιτάς από μέσα και βλέπεις απέναντι. Φοριέται με βροχή φουλ και 10 βαθμους που δείχνει το Σάββατο ή να παρω κανα Στρηταδικο κράνος καλύτερα?
Για βάλε ένα λινκ το κράνος που έχεις.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom