ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα ηθελα πολυ να εχω την πατροτητα του εξωφυλου του τροφυ αλλα προλαβε αφτος .....ο @#$$%%%$##@#@#$$$%##,...πως τον λενε, ...αφτος,με τα τατουπανθερ μαιας!!!!!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Θα ηθελα πολυ να εχω την πατροτητα του εξωφυλου του τροφυ αλλα προλαβε αφτος .....ο @#$$%%%$##@#@#$$$%##,...πως τον λενε, ...αφτος,με τα τατουπανθερ μαιας!!!!!
Άμα επιθυμείτε άρχοντα Δομεστικε μπορώ να πάω ένα βράδυ σκοτεινό χωρίς φεγγάρι να του αλείψω με γράσο τα λάστιχα…. Θα φάνει σαν ατύχημα:prft:
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Το advtrOFFy ηταν προγραμματισμενο για αρχες Μαιου και οπως ολοι καταλαβαινουμε η ημερομηνια θα μεινει ανοιχτη και αδιευκρινηστη:wacky:
Στοχος ηταν και ειναι να κινηθουμε στην Πελλοποννησο και η χαρτογραφηση θα ξεκινησει, αν και μεγαλο μερος των διαδρομων εχει ηδη χαρτογραφηθει.
Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κοιμηθουμε αναμεσα σε περιπου 30 καταρράκτες!!





Έτσι, παράπονο το είχα, όλο τη Φολόη μας διαφημίζεις για τη Νεμούτα τίποτα και έχει και κατοίκους με υπερκάγκουρα εργαλεία!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Άμα επιθυμείτε άρχοντα Δομεστικε μπορώ να πάω ένα βράδυ σκοτεινό χωρίς φεγγάρι να του αλείψω με γράσο τα λάστιχα…. Θα φάνει σαν ατύχημα:prft:
Όχι φίλε θέλω να τον βασανίζω για άλλα 70 χρόνια ακόμα με την εμπάθεια μου προς το άτομο του
Να του τσακίσω τα τσάκρα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτσι, παράπονο το είχα, όλο τη Φολόη μας διαφημίζεις για τη Νεμούτα τίποτα και έχει και κατοίκους με υπερκάγκουρα εργαλεία!!!
Για πες.... Δεν έχει πάρει το μάτι μου κάτι.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Βαλτε κατι απο το επερχομενο ADVtrOFFI 2020, να γαργαλισετε την φαντασια μας και να απασχολησουμε το μυαλο μας ,να ξεφυγουμε εστω νοητα.
 

Διαμαντής

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
TRANSALP XL650V
Άν μπορείτε κανονίστε το για το Καλοκαίρι, μήπως (?) εν'τω μεταξύ έχει νικηθεί το κατασκεύασμα. Γιατί αρκετοί έχουμε ανθρώπους υψηλού κινδύνου στις οικογένειες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άν μπορείτε κανονίστε το για το Καλοκαίρι, μήπως (?) εν'τω μεταξύ έχει νικηθεί το κατασκεύασμα. Γιατί αρκετοί έχουμε ανθρώπους υψηλού κινδύνου στις οικογένειες.
Αν δεν τελειώσει η άσχημη κατάσταση με τον ιό... Φυσικά και δεν θα γίνει το advtrOFFy 2020.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα νεώτερα για το advtrOFFy με μάσκα και γαντια.... Ειναι ότι δεν υπάρχουν νεώτερα.

Υπάρχει βέβαια φως στο τούνελ για αρχες Ιούνη... Αν μας το επιτρέψουν οι θερμοκρασίες.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τα νεώτερα για το advtrOFFy με μάσκα και γαντια.... Ειναι ότι δεν υπάρχουν νεώτερα.

Υπάρχει βέβαια φως στο τούνελ για αρχες Ιούνη... Αν μας το επιτρέψουν οι θερμοκρασίες.
8/6 είναι του Αγίου Πνεύματος... λέω γω τώρα....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom