ADVtrOFFy 2021....The ADVstory

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστούμε για ακόμη μιά φορά το 5/100 των συντρόχων που βοήθησαν με τη χαρτογράφηση και την οργάνωση να κάνουμε το υπόλοιπο 95/100 μια καταπληκτική διήμερη χωματάδα!
Χάρηκα πολύ που είδα παλιούς φίλους και έκανα καινούριους!
Άντε και στο επόμενο!

Υ.Γ. Δηλώνω από τώρα εθελοντής για βοήθεια που θα χρειαστεί για το επόμενο
Να βάλεις μεγαλύτερο τανκι μόνο ή να έρθεις με την τενερουκλα.
Ψεκαζμενε της 1967 γενιας
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ tenere 700 World Rally
Καλημέρα σε όλους. Προφανώς όλοι γυρίσαμε σπίτια μας ασφαλής, και με ενα ΜΕΓΑΛΟ χαμόγελο στα πρόσωπα μας.Μπράβο στα παλικάρια για την χαρτογράφηση αυτής τις εξαιρετικής διαδρομής ,και ιδιαίτερα στον Βαγγέλη μας tc-drift για το 《 αλατοπίπερο 》που έβαλε στο μενού τις 1ης μέρας. Είσαι μεγάλο αλάνι ρε φίλε το ευχαριστηθηκαμε στο έπακρο. Όλα τα παιδιά ήταν άψογα Juohmaru! KORAX Doc.DD ChristosGR Κόκκινη οργή (sorry άμα δεν έχω βάλει κάποιον μέσα).
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ στις φώτο τα λέει όλα!!!!!


Στάλθηκε από το SM-G780F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Σας ευχαριστώ πολυ όλους σας, για τις ευχές σας και την ψύχραιμη στάση σας! Ευχαριστώ ιδιαιτέρως τον Λεωνίδα, που τον γνώρισα με αφορμή το γεγονός αυτό, και προσφέρθηκε να με πάει στον αλεξίου! Επίσης έγινε αφορμή να δω με άλλο μάτι τα gs Σήμερα θα μπω χειρουργείο για τα κατάγματα σε κνήμη και περώνη και εύχομαι του χρόνου να τα ξαναπούμε χωρίς απρόοπτα! Καλημέρα!
Περαστικά .... να πάνε όλα καλά εύχομαι...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα σε όλους. Προφανώς όλοι γυρίσαμε σπίτια μας ασφαλής, και με ενα ΜΕΓΑΛΟ χαμόγελο στα πρόσωπα μας.Μπράβο στα παλικάρια για την χαρτογράφηση αυτής τις εξαιρετικής διαδρομής ,και ιδιαίτερα στον Βαγγέλη μας tc-drift για το 《 αλατοπίπερο 》που έβαλε στο μενού τις 1ης μέρας. Είσαι μεγάλο αλάνι ρε φίλε το ευχαριστηθηκαμε στο έπακρο. Όλα τα παιδιά ήταν άψογα Juohmaru! KORAX Doc.DD ChristosGR Κόκκινη οργή (sorry άμα δεν έχω βάλει κάποιον μέσα).
ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ στις φώτο τα λέει όλα!!!!!


Στάλθηκε από το SM-G780F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτήν την αντιπυρική ήθελε να βάλουμε στην διαδρομή, φουλ στον πηλό, πριν ένα μήνα.
Αυτός είναι... Ο βαγγος ο κορυδαλιωτης
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ tenere 700 World Rally
Αυτήν την αντιπυρική ήθελε να βάλουμε στην διαδρομή, φουλ στον πηλό, πριν ένα μήνα.
Αυτός είναι... Ο βαγγος ο κορυδαλιωτης
απλα.....υποκλινομαι:clp::clp::clp:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Και λίγες φωτογραφίες από μένα. Οι πρώτες είναι από όταν έπεσε ο Δημήτρης και κοιτάζαμε να δούμε αν είναι καλά ο ίδιος και το μηχανάκι. Μετά αφού είπαμε πάμε σιγά σιγά τώρα που είσαι ζεστός να βγούμε άσφαλτο, άρχισε να πηγαίνει σαν παλαβός και τον ακολουθούσα από πίσω μην είναι μόνος(εννοείτε αποκοπηκαμε από τους άλλους). Μετά βρήκαμε την ομάδα του Βαγγέλη νομίζω όπου χαπακοθηκε και περιμέναμε τους άλλους.


Στάλθηκε από το iQS805 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αυτήν την αντιπυρική ήθελε να βάλουμε στην διαδρομή, φουλ στον πηλό, πριν ένα μήνα.
Αυτός είναι... Ο βαγγος ο κορυδαλιωτης
Δυστυχώς δεν την έκανα. Πρέπει να ήταν στο τελευταίο κομμάτι που το άφησα για να επιστρέψω Αθήνα. Την επόμενη με λάσπη.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς δεν την έκανα. Πρέπει να ήταν στο τελευταίο κομμάτι που το άφησα για να επιστρέψω Αθήνα. Την επόμενη με λάσπη.
Με λάσπη... Να φέρω και μαρμαρα, να φτιάξουμε τελευταίες κατοικίες για τα εργαλεία
Μέχρι και το Husaberg χόρευε σαν την Σακιρα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μέχρι και το Husaberg χόρευε σαν την Σακιρα
2α ή 3ή σπασμένη και βγήκες πάνω...
Απλά μετά δεν θα έχεις χέρια... :laugh:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
2ο trophy για μενα,τελείως διαφορετικό από το περσινο , είδα πολλες αγαπημένες φάτσες που μένουν μακριά, γνώρισα καινουργιο κοσμο, όλα ήταν τέλεια. Την πρωτη μερα έβγαλα τη μιση διαδρομή τερματίζοντας στον Αλεξίου, καθότι έφαγα μια καλή τουμπα και έγινα ιπτάμενος χτυπώντας λίγο τον καρπό, και σταμάτησα προληπτικα . Δεν μπορώ να πω ότι έχασα κάτι καθότι όλη μέρα ήμουν στο μπουχο του Βαγγέλη και του κόρακα προσπαθώντας να μείνω κολλητά πισω τους.οταν δε, περασαν καποια στιγμή κ αλλοι , απλά μπουκωσα και δεν είχα ουτε ανάσα. Από Αλεξίου λοιπόν πολεμική άσφαλτο μέχρι τη στενή όπου βρήκα τον τραυματία jimata και κάτσαμε να φαμε να στανιαρουμε.
Τη δεύτερη μέρα αφήνοντας τους πυραυλοκινητους Πελοποννήσιους να φυγουν αλλαλαζοντας μπροστά, πιασαμε χαλαρο ρυθμό αλλάξαμε μηχανάκια για να ανακαλύψουμε ότι το δικό του, του καθενός γαμαει μπροστά στα τριμπουρδελα των αλλονών :) βρήκαμε και το Χρησταρα με το τενερε και κάναμε μια φανταστική βόλτα μες τα έλατα.
Τις ευχαριστίες μου σε όλους όσους έκαναν τη χαρτογράφηση για να περασουμε εμείς όμορφα. Τις ευχαριστίες μου σε όσους με ξεφορτωσαν από τα ληγμένα χάπια που τόσο καιρό κουβαλαγα και δεν ήξερα τι να τα κανω, μπορώ να πω ότι δεν σταμάτησα να χαπακωνω κόσμο. Λυπάμαι που σ αυτόν που πραγματικα με χρειαζόταν για να μην ποναει με το σπασμένο ποδι δεν ήμουν εκεί και ευχομαι ολόψυχα περαστικα , να είστε όλοι καλά και να τα ξαναπουμε γρήγορα παλι στα βουνα, να γεμισει το μάτι και η ψυχή μας πρασινο
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Nα προσθέσω πως βλακωδώς ξέχασα να πάρω μαζί μου στη βόλτα φαρμακείο και την Κυριακή προς το τελος της βόλτας με τσίμπισε στον λαιμό μέλισσα.

Πρήστηκε αμεσως και άρχισε να πονάει πολύ αλλά για καλή μου τύχη περνούσαν εκείνη τη στιγμή τα 2 γνωστά Χ- challenge και ο ztakis g16 με κέρασε χαπακι αντισταμινικό, ο endurista αμμωνία και ήρθα στα ίσα μου. Πήγαινα και πιο καλά μετά :sneaky:.

Παίδες :friendship:

Tην επόμενη φορά φαρμακείο μαζί όπως και δηποτε !
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Nα προσθέσω πως βλακωδώς ξέχασα να πάρω μαζί μου στη βόλτα φαρμακείο και την Κυριακή προς το τελος της βόλτας με τσίμπισε στον λαιμό μέλισσα.

Πρήστηκε αμεσως και άρχισε να πονάει πολύ αλλά για καλή μου τύχη περνούσαν εκείνη τη στιγμή τα 2 γνωστά Χ- challenge και ο ztakis g16 με κέρασε χαπακι αντισταμινικό, ο endurista αμμωνία και ήρθα στα ίσα μου. Πήγαινα και πιο καλά μετά :sneaky:.

Παίδες :friendship:

Tην επόμενη φορά φαρμακείο μαζί όπως και δηποτε !
Γιατί δεν μίλησες πριν φύγεις από το καταφύγιο;;;;; είχα αμονια μαζί

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η αντιπυρική ήταν ένα μικρό δώρο Bonus απο μένα στη παρέα που είμασταν μαζί, τους έβγαλα λίγο απο την στάνταρ διαδρομή στο σημείο που μου απαγόρεψε ο κακός μπαρμπα στρουμφ Maniac να βάλουμε στη διαδρομή!! Εντάξει Αυτό μαζί με το κομμάτι που κάψαμε στο Β.Δ. καντήλι άμα είχαμε βάλει το σάββατο θα είμασταν αυτόφωρο αλλά δεν έχει διάθεση ο Κώστας για τρεξίματα..:roflmao::roflmao:

Φτάνουμε στην αντιπυρική πρώτο κατέβασμα.. Λέω παιδιά να το κατέβ.....??? Φεύγει ο KORAX πριν ολοκληρώσω δίχως αύριο μπάλα τη κατηφόρα μην αλλάξουμε γνώμη! Λέω Guess What θα το κάνουμε! Λογικά πήγαν να αρθρωθούν κάποιες αντιρρήσεις, έφαγα κάποιο σοβαρό βρισίδι, δεν ξέρω υποθέτω. Πάω κι εγώ μπάλα, πίσω ο Κούρτης nickpyrgos μπιστάγαμε απο δω απο εκεί, χάναμε μπροστινά, χάναμε πισινά, χάναμε τη μάνα με τους 5 γιούς και τη μια τη κόρη! Φεύγει το πρώτο κατηφόρι, πάμε ανηφόρι και φτάνουμε στο δεύτερο πιο δύσκολο κατηφόρι. Απο πίσω ο Κούρτης χάνω εγώ το μπροστινό σε ένα λούκι ευτυχώς γάτος ο Νίκος τη κάνει απο δεξιά δεν με περνάει σουβλάκι. Πλακώνει και ο Juohmaru! μπάλα τη κατηφόρα δε κόβει πουθενά το θηρίο και τελικά το φυτεύει άρχοντας σε ένα ταφρο μισό μέτρο. Ντάξει φύγαμε. Έρχεται παραπίσω Ο ChristosGR ωραίος κύριος κατέβαινε τελικά στο τέλος διαλέγει την αριστερή διαδρομή τη δύσκολη ευτυχώς αυτός είπε να πατήσει φρένο! Το κατεβάσαμε. Δώστου ο Τζανετάκος Κόκκινη οργή απο πίσω αφού πήγε να φάει μια καλή ούρλιαζε έλα ρε μαλάκα δεν έπεσα (τί οδηγάρα είμαι ο πούστης, σκέψου να χα και δίπλωμα!!). Άρχοντας έφερε το κουλούρι κάτω ένα κομμάτι. ο Shogun κατέβαινε και με έβριζε στεγνά μετά βέβαια όταν ηρέμησε γέλαγαν και τα μουστάκια του! λίγο πιο πίσω tasosdr τον έμπλεξα τον μαύρο κι αυτόν ήρθε στη μέση της διαδρομής αλλά κύριος! Δεν έβρισε και το κατέβασε μια χαρά το 630! Παραπίσω lunatickpr flash μια χαρά ήρεμη δύναμη, το ΚΤΜ άρχισε μετά να βγάζει κα΄τι μπλε καπνούς, οκ KTM είναι, δεν ασχολείσαι χαχαχαχα. Και μην ξεχάσω τον Nikolas77 που ήταν και με σαμάρια χαχαχα! Τουλάχιστον θα έπεφτε στα μαλακά αλλά εντάξει δεν έπεσε.

Στο τέλος διαπίστωσε ο KORAX πώς έχει σκασμένο λάστιχο, στοιχηματίζω με απόδοση 1.05 Πώς το είχε 10km Πίσω και κατέβηκε έτσι την αντιπυρική δε παίζει!
 

AlexTR

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
T7
Berg fe 250
Kαλημέρα σε ολους. 1η βόλτα κ για μένα μαζί σας και τα συναισθήματα είναι ακόμα έντονα.
Πολλά μπράβο στους διοργανωτές, πολλά μπράβο στους ανθρώπους που έμεναν σκούπες και πολλά μπράβο σε όσους βοήθησαν όσους είχαν ανάγκη.
Περαστικά και αγύριστα στον Ανδρέα και στον doc πιο πάνω και σιδερένιοι για την επόμενη.
Εμάς κύλισε απροβλημάτιστα όλη η διαδρομή, χαρήκαμε τη φύση και γεμίσαμε εικόνες.
Χάρηκα που είδα τα παιδιά απο την Κρήτη ξανά και ορισμένους πελοποννήσιους και όσους ακόμα γνώρισα.
Άντε και στην επόμενη. Καλούς δρόμους.


ΥΓ επειδή ήμουν απο τους άτυχους με τα αυτοκόλλητα της βόλτας, αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει να προμηθευτώ.
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ tenere 700 World Rally
Η αντιπυρική ήταν ένα μικρό δώρο Bonus απο μένα στη παρέα που είμασταν μαζί, τους έβγαλα λίγο απο την στάνταρ διαδρομή στο σημείο που μου απαγόρεψε ο κακός μπαρμπα στρουμφ Maniac να βάλουμε στη διαδρομή!! Εντάξει Αυτό μαζί με το κομμάτι που κάψαμε στο Β.Δ. καντήλι άμα είχαμε βάλει το σάββατο θα είμασταν αυτόφωρο αλλά δεν έχει διάθεση ο Κώστας για τρεξίματα..:roflmao::roflmao:

Φτάνουμε στην αντιπυρική πρώτο κατέβασμα.. Λέω παιδιά να το κατέβ.....??? Φεύγει ο KORAX πριν ολοκληρώσω δίχως αύριο μπάλα τη κατηφόρα μην αλλάξουμε γνώμη! Λέω Guess What θα το κάνουμε! Λογικά πήγαν να αρθρωθούν κάποιες αντιρρήσεις, έφαγα κάποιο σοβαρό βρισίδι, δεν ξέρω υποθέτω. Πάω κι εγώ μπάλα, πίσω ο Κούρτης nickpyrgos μπιστάγαμε απο δω απο εκεί, χάναμε μπροστινά, χάναμε πισινά, χάναμε τη μάνα με τους 5 γιούς και τη μια τη κόρη! Φεύγει το πρώτο κατηφόρι, πάμε ανηφόρι και φτάνουμε στο δεύτερο πιο δύσκολο κατηφόρι. Απο πίσω ο Κούρτης χάνω εγώ το μπροστινό σε ένα λούκι ευτυχώς γάτος ο Νίκος τη κάνει απο δεξιά δεν με περνάει σουβλάκι. Πλακώνει και ο Juohmaru! μπάλα τη κατηφόρα δε κόβει πουθενά το θηρίο και τελικά το φυτεύει άρχοντας σε ένα ταφρο μισό μέτρο. Ντάξει φύγαμε. Έρχεται παραπίσω Ο ChristosGR ωραίος κύριος κατέβαινε τελικά στο τέλος διαλέγει την αριστερή διαδρομή τη δύσκολη ευτυχώς αυτός είπε να πατήσει φρένο! Το κατεβάσαμε. Δώστου ο Τζανετάκος Κόκκινη οργή απο πίσω αφού πήγε να φάει μια καλή ούρλιαζε έλα ρε μαλάκα δεν έπεσα (τί οδηγάρα είμαι ο πούστης, σκέψου να χα και δίπλωμα!!). Άρχοντας έφερε το κουλούρι κάτω ένα κομμάτι. ο Shogun κατέβαινε και με έβριζε στεγνά μετά βέβαια όταν ηρέμησε γέλαγαν και τα μουστάκια του! λίγο πιο πίσω tasosdr τον έμπλεξα τον μαύρο κι αυτόν ήρθε στη μέση της διαδρομής αλλά κύριος! Δεν έβρισε και το κατέβασε μια χαρά το 630! Παραπίσω lunatickpr flash μια χαρά ήρεμη δύναμη, το ΚΤΜ άρχισε μετά να βγάζει κα΄τι μπλε καπνούς, οκ KTM είναι, δεν ασχολείσαι χαχαχαχα. Και μην ξεχάσω τον Nikolas77 που ήταν και με σαμάρια χαχαχα! Τουλάχιστον θα έπεφτε στα μαλακά αλλά εντάξει δεν έπεσε.

Στο τέλος διαπίστωσε ο KORAX πώς έχει σκασμένο λάστιχο, στοιχηματίζω με απόδοση 1.05 Πώς το είχε 10km Πίσω και κατέβηκε έτσι την αντιπυρική δε παίζει!
χαχαχαχα ετσι ακριβως, ειναι που του το ειπαμε αλλιως... χαμπαρι ο KORAX . Στο τελος ελεγε...τωρα φτιαχτηκα τωρα μαλιστα, μακαρι να εχουμε ελεγε και κανα αλλο τετοιο...χαχαχαχαχα:welcome::yes::thanx:
 

Andreaskaf

Μέλος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
Ccm 404 ds
Εύχομαι να πάνε όλα καλά... Που θα πάνε
Χρειάζεσαι βοήθεια με το raid?
Το κανόνισες?
Όλα εντάξει και με το μηχανάκι! Το είχα αφήσει στον Αλεξίου και ανέβηκε ο κουμπάρος μου χτες και το πήρε!
Το χειρουργείο τελείωσε, του χρόνου θα είμαι με ενισχυμένο ποδι
Ευχαριστώ πολύ και πάλι όλους σας!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Με την σειρά μου να πω ένα μπράβο κι ένα ευχαριστώ σε όλους όσους κοπίασαν για να περάσουμε εμείς καλά !
Μετά από ταλάντευση στο τι πρέπει να κάνουμε (hard ή soft) η λογική της πορτοκαλί ομάδας πρυτάνευσε και πήγαμε στην soft.
Ευτυχώς πήγαμε με το ίχνος της διαδρομής o_O, ευτυχώς χωρίς απρόοπτα o_O και χωρίς να χαθούμε καθόλου o_O !! :wacky::wacky::wacky:

Απόδειξη τα 2 μικρά βιντεάκια....

Η κάθοδος...

Και αμέσως μετά η άνοδος...

Καθώς ήταν από τα ελάχιστα που τελικά ''δεν περνάει'' ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Γιατί δεν μίλησες πριν φύγεις από το καταφύγιο;;;;; είχα αμονια μαζί

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστολή είχα και γω αλλά τα ξέχασα στη σκηνή.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Η αντιπυρική ήταν ένα μικρό δώρο Bonus απο μένα στη παρέα που είμασταν μαζί, τους έβγαλα λίγο απο την στάνταρ διαδρομή στο σημείο που μου απαγόρεψε ο κακός μπαρμπα στρουμφ Maniac να βάλουμε στη διαδρομή!! Εντάξει Αυτό μαζί με το κομμάτι που κάψαμε στο Β.Δ. καντήλι άμα είχαμε βάλει το σάββατο θα είμασταν αυτόφωρο αλλά δεν έχει διάθεση ο Κώστας για τρεξίματα..:roflmao::roflmao:

Φτάνουμε στην αντιπυρική πρώτο κατέβασμα.. Λέω παιδιά να το κατέβ.....??? Φεύγει ο KORAX πριν ολοκληρώσω δίχως αύριο μπάλα τη κατηφόρα μην αλλάξουμε γνώμη! Λέω Guess What θα το κάνουμε! Λογικά πήγαν να αρθρωθούν κάποιες αντιρρήσεις, έφαγα κάποιο σοβαρό βρισίδι, δεν ξέρω υποθέτω. Πάω κι εγώ μπάλα, πίσω ο Κούρτης nickpyrgos μπιστάγαμε απο δω απο εκεί, χάναμε μπροστινά, χάναμε πισινά, χάναμε τη μάνα με τους 5 γιούς και τη μια τη κόρη! Φεύγει το πρώτο κατηφόρι, πάμε ανηφόρι και φτάνουμε στο δεύτερο πιο δύσκολο κατηφόρι. Απο πίσω ο Κούρτης χάνω εγώ το μπροστινό σε ένα λούκι ευτυχώς γάτος ο Νίκος τη κάνει απο δεξιά δεν με περνάει σουβλάκι. Πλακώνει και ο Juohmaru! μπάλα τη κατηφόρα δε κόβει πουθενά το θηρίο και τελικά το φυτεύει άρχοντας σε ένα ταφρο μισό μέτρο. Ντάξει φύγαμε. Έρχεται παραπίσω Ο ChristosGR ωραίος κύριος κατέβαινε τελικά στο τέλος διαλέγει την αριστερή διαδρομή τη δύσκολη ευτυχώς αυτός είπε να πατήσει φρένο! Το κατεβάσαμε. Δώστου ο Τζανετάκος Κόκκινη οργή απο πίσω αφού πήγε να φάει μια καλή ούρλιαζε έλα ρε μαλάκα δεν έπεσα (τί οδηγάρα είμαι ο πούστης, σκέψου να χα και δίπλωμα!!). Άρχοντας έφερε το κουλούρι κάτω ένα κομμάτι. ο Shogun κατέβαινε και με έβριζε στεγνά μετά βέβαια όταν ηρέμησε γέλαγαν και τα μουστάκια του! λίγο πιο πίσω tasosdr τον έμπλεξα τον μαύρο κι αυτόν ήρθε στη μέση της διαδρομής αλλά κύριος! Δεν έβρισε και το κατέβασε μια χαρά το 630! Παραπίσω lunatickpr flash μια χαρά ήρεμη δύναμη, το ΚΤΜ άρχισε μετά να βγάζει κα΄τι μπλε καπνούς, οκ KTM είναι, δεν ασχολείσαι χαχαχαχα. Και μην ξεχάσω τον Nikolas77 που ήταν και με σαμάρια χαχαχα! Τουλάχιστον θα έπεφτε στα μαλακά αλλά εντάξει δεν έπεσε.

Στο τέλος διαπίστωσε ο KORAX πώς έχει σκασμένο λάστιχο, στοιχηματίζω με απόδοση 1.05 Πώς το είχε 10km Πίσω και κατέβηκε έτσι την αντιπυρική δε παίζει!
Το κλου της ημέρας ήταν αυτό.
Αυτά μένουν.
Μια που μάλλον είσαι ζαλισμένος ακόμα από τις ρακές και δέχεσαι στοίχημα στο 1,05 για τον KORAX τρέχω.
5% είναι τζάμπα λεφτά.
Πόσο είναι το όριο να ποντάρω και το βρακί μου.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όλα εντάξει και με το μηχανάκι! Το είχα αφήσει στον Αλεξίου και ανέβηκε ο κουμπάρος μου χτες και το πήρε!
Το χειρουργείο τελείωσε, του χρόνου θα είμαι με ενισχυμένο ποδι
Ευχαριστώ πολύ και πάλι όλους σας!
Καλή ανάρρωση φίλε, σου βγάζω το καπέλο για την στάση κ την ψυχραιμία σου.
Αγυριστα που λενε κ θα τα πούμε πάλι σε κάποιο βουνό.
 
Top Bottom