ADVtrOFFy 2021....The ADVstory

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Μετά από 200 χλμ και αρκετές ωρες στο βουνό επιστροφη στην βάση μας για ξεκουραση...Έπεσε λιγος χαβαλές στο καταφυγιο και μετα απο 2-3 τσιπουρα κοιμήθηκα σαν πουλάκι μετα απο τόσες ώρες...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Η επόμενη μέρα βρηκε την ομαδα αποδεκατισμενη...Κάποιοι αράξανε στην Στενη, κάποιοι λόγω υποχρεώσεων γύρισαν σπίτια τους και τον δικο μου έτερο ήμισυ πηρε το δρόμο της επιστροφής λόγω βλάβης στην πισω δαγκάνα...Έτσι λοιπόν βγάλαμε την βολτα 3 ατομα,εγω ο endtourista και ο LARRY ....Πολυ καλο παρεάκι,βρήκαμε και αλλους στο δρομο και βγάλαμε την βολτα ανετα και σβέλτα...Μια διαδρομή απίστευτης ομορφια κατά την οποία εγω κάποιες στιγμές νόμιζα ότι βρισκόμουν στα Άγραφα...Σίγουρα κάποια φορά το φθινόπωρο θα την ξανακάνω μονοήμερη...
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Αφου πιάσαμε ασφαλτο,χαιρετηθηκαμε και εγω κατέβηκα Στενη όπου είχα αφήσει τους σάκους και αφού φορτωσα πηρα τον δρόμο της επιστροφής...Ενα ακομα τροφυ τελειωσε αφήνοντας τις καλύτερες αναμνησεις και την εντύπωση ότι κάθε χρόνο γίνεται και καλύτερο...Περαστικά στα παιδιά που είχαν πτώσεις...Τους εύχομαι σιδερένιοι και σύντομα ξανά πανω στις μηχανές τους να κάνουν ξανα αυτό που όλοι αγαπάμε...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Βάζετε ωραία μηχανάκια... δε μιλάμε.

Βαζετε ωραίες φάτσες.... δε μιλάμε.

Βαζετε ωραία μέρη... δε μιλάμε.

Και βάζετε και λουκουμαδες με μερεντα......ε όχι! Φτάνει!
Ως εδώ και μη παρέκει!

Χασαμε που χάσαμε το τροφυ, βάζετε και λιχουδιές φορά παρτίδα στα μούτρα μας!

Πόσο θράσος πχια;;;
 

Andreaskaf

Μέλος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
Ccm 404 ds
Σου φωνάξαμε περαστικά όταν διασταυρωθήκαμε, που σε είχε ο Λεωνίδας, και στη συνέχεια της βόλτας ο Μήτσος από την ομάδα μας έπεσε στο σημείο που βρισκόταν η μηχανή σου. Πόσες πιθανότητες;
Όπως και νά'χει περαστικά και όσο πιο γρήγορα όρθιος
Σας είδα και σας άκουσα! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Χτύπησε ο Μήτσος? Τόσα σημεία σχετικά δυσκολα είχε η διαδρομή και πέσαμε στο ίσιωμα
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Σας είδα και σας άκουσα! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Χτύπησε ο Μήτσος? Τόσα σημεία σχετικά δυσκολα είχε η διαδρομή και πέσαμε στο ίσιωμα
Καλημέρα Αντρέα☕.
Ξέχασα να το γράψω. Όλα καλά με το Μήτσο. Ήταν τούμπα ζεϊμπεκιά, αναίμακτη. Όντως είχε πολύ πιο δύσκολα και επικίνδυνα σημεία η διαδρομή, αλλά την πατάμε συνήθως εκεί που δεν το περιμένουμε.
Περαστικά και πάλι.
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Ευχαριστούμε για την τέλεια διαδρομή και πλοήγηση, ερχόμενοι καταδρομικά από το νησί.. Χάρηκα που γνώρισα κάποια από τα παιδιά και ευελπιστώ σε επόμενη :D ήταν όλα υπέροχα και περαστικά στο παιδί με το raid φυσικά!!


Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Επειδή με έχουν καλύψει απόλυτα όλοι οι προηγούμενοι σύντροχοι έχω να πω ότι πρέπει να προσέχουμε τους ανθρώπους αυτούς που κρατάνε τη φάση αυτή ζωντανή (να τους σκεπάζουμε μην κρυώσουν και τέτοια) και σαν πρωτάρης στο troffy το έζησα τόσο έντονα (αν και δεν πήγα την Κυριακή) που δε με νοιάζει καν για φωτογραφίες, βίντεο κτλ. Ιφ γιου νό γουάρ α μιν.
Ευχαριστώ παιδιά, πάντα τέτοια και πάντα όρθιοι


ΥΓ: ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Ζήση (δεν ξέρω το nickname του) που μου έδωσε αυτοκόλλητο του troffy, σαν από μηχανής Θεός
λίγο πριν φύγω. Είναι το παράσημο του KLEgend που τα έβγαλε πέρα χωρίς παρατράγουδα και απώλειες.
Να τους σκεπάζουμε κλπ;;;; αχ τι γινόταν στην διπλανή σκηνή και γω κοιμόμουν σαν πουλάκι χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ευχαριστούμε για την τέλεια διαδρομή και πλοήγηση, ερχόμενοι καταδρομικά από το νησί.. Χάρηκα που γνώρισα κάποια από τα παιδιά και ευελπιστώ σε επόμενη :D ήταν όλα υπέροχα και περαστικά στο παιδί με το raid φυσικά!!


Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τιμοναρα μουυυυυ...... Γύρνα πίσω η έστω τηλέφωνα!!!! Ανυπομονώ για την επόμενη βόλτα...... Χάρηκα που σας γνώρισα όλους από το νησί, και μου δώσατε να καταλάβω και με το παραπάνω τι σημαίνει κρητικός!!!!!! Αναμένω για την επόμενη είτε εδώ είτε σε κάνα Ψηλορείτη!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τιμοναρα μουυυυυ...... Γύρνα πίσω η έστω τηλέφωνα!!!! Ανυπομονώ για την επόμενη βόλτα...... Χάρηκα που σας γνώρισα όλους από το νησί, και μου δώσατε να καταλάβω και με το παραπάνω τι σημαίνει κρητικός!!!!!! Αναμένω για την επόμενη είτε εδώ είτε σε κάνα Ψηλορείτη!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξακαθαρο πέσιμο... Στρατηγική πουλιου.
 

xigo

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
1290SAS-NX650R-SRX
Τιμοναρα μουυυυυ...... Γύρνα πίσω η έστω τηλέφωνα!!!! Ανυπομονώ για την επόμενη βόλτα...... Χάρηκα που σας γνώρισα όλους από το νησί, και μου δώσατε να καταλάβω και με το παραπάνω τι σημαίνει κρητικός!!!!!! Αναμένω για την επόμενη είτε εδώ είτε σε κάνα Ψηλορείτη!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εννοείται και θα τα ξαναπούμε ήταν όλα τέλεια!!! Και εδώ κάτω σίγουρα αλλά και σε κάποια άλλη εκδήλωση πουθενά πιο πάνω!! Και το ποιος ειναι τιμονάρα καλύτερα μην το συζητήσουμε αεροπόρε εσύ..χαχαχαχ
 

dsdimitris

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
Africa Twin xrv750(rd07a) (1999)
Σας είδα και σας άκουσα! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Χτύπησε ο Μήτσος? Τόσα σημεία σχετικά δυσκολα είχε η διαδρομή και πέσαμε στο ίσιωμα
Οχι φιλος δε χτυπησα,κοιταγα το μοτο σου τυφλώθηκα απο τα κλαδιά,πηγα αριστερά στο ανάχωμα κ απλα επεσα με την δεξια πλευρα!για μια στιγμή σκέφτηκα να αφησω εκει το δικο μου κ να παρω το δικό σου που ειναι πιο ελαφρύ!

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Χιλια μπραβο και αλλα τοσα ευχαριστω στους λιγους που τρεξανε για να περασουμε καλα εμεις οι πολλοι.
Περασα υπεροχα ,ηταν κατι που το χρειαζομουνα πραγματικα μετα απ αυτον τον χειμωνα.
Επισης περαστικα στους τραυματιες.
Ραντεβου με την επομενη ευκαιρια στα βουνα !!!
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Βλέπω περάσατε εξαιρετικοφανταστικα :clp:. Πάντα να περνάτε τέλειααα και ελπιζω να τα πούμε απο κοντά και να εκδραμουμε
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Χιλια μπραβο και αλλα τοσα ευχαριστω στους λιγους που τρεξανε για να περασουμε καλα εμεις οι πολλοι.
Περασα υπεροχα ,ηταν κατι που το χρειαζομουνα πραγματικα μετα απ αυτον τον χειμωνα.
Επισης περαστικα στους τραυματιες.
Ραντεβου με την επομενη ευκαιρια στα βουνα !!!
Μητσάρα απόλαυσα την βόλτα και την παρέα σας.
Όταν μεγαλώσω (σε 3-4 χρόνια) θέλω να γίνω σαν κι εσένα!
Eισαι ο ήρωας μας !
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Μητσάρα απόλαυσα την βόλτα και την παρέα σας.
Όταν μεγαλώσω (σε 3-4 χρόνια) θέλω να γίνω σαν κι εσένα!
Eισαι ο ήρωας μας !
Ξεκινα με βαφη μαλλιων(λευκο Σαντορινης):hungry:
 
Top Bottom