ADVtrOFFy 2021....The ADVstory

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
πορτοκαλί μαγιό, πορτοκαλί μηχανάκια..
Με δειχνει αργο οποτε δεν ειναι καλο ουτε θεμιτο.
Να περασει το επομενο παρακαλω ευχαριστώ και του χρόνου.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να γράψω δυο λόγια .
Καταρχήν χάρηκα πολύ που μετά από αρκετό καιρό βρέθηκα ξανά ανάμεσα σε φίλους και γνωστούς .
Βρέθηκα για πρώτη φορά σε ένα μέρος , πολύ διαφορετικό από αυτό που έχουμε συνηθίσει εδώ στην Κρήτη , πράγμα που πραγματικά με εντυπωσίασε . Η όλη οργάνωση ήταν στα υψηλά στάνταρ του advride , που τίποτα δεν αφήνει στην τύχη και άμα και την Κάκια στιγμή υπάρχει μια άμεση και αποτελεσματική αντίδραση . Αυτό μπορεί να δείχνει απλό και αυτονόητο αλλά πίσω υπάρχει αρκετή πείρα και δουλειά . Συγχαρητήρια λοιπόν στην οργάνωση που κάθε χρόνο κάνει τα πράγματα να συμβαίνουν.
Η βόλτα όμως έχει περισσότερη αξία όταναπαρτίζεται από καλη παρέα ...και σε αυτό ήταν που πέσαμε Διάνα . Ευχαριστώ λοιπόν πολύ όλους τους φίλους που συνέβαλαν ώστε αυτό το ΣΚ να μου μείνει χαραγμένο στη μνήμη . Χάρηκα και για τους νέους φίλους που έκανα και εύχομαι σύντομα να τα ξανά που με όλους στα βουνά και με περισσότερη ρακί !!!
Είσαι ο πασοκτζης, είμαι σίγουρος!!! ❤
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Φρέσκο από φατσομπουκι

Τα βίντεο μερικοί τα φτάνουν σε άλλο επίπεδο.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που ασχολούνται.
Μπράβο George_GEO.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300

Όσοι είδατε τα Κοκάλια ήσασταν τυχεροι, στο troffy ή εκτός troffy, να ζήσετε να τα θυμόσαστε. Από χθες ξεκίνησαν τα χωματουργικά στην Σαρανταινα και θα φτάσουν μέχρι το κολωνάκι πανω απο το μνημείο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV

Όσοι είδατε τα Κοκάλια ήσασταν τυχεροι, στο troffy ή εκτός troffy, να ζήσετε να τα θυμόσαστε. Από χθες ξεκίνησαν τα χωματουργικά στην Σαρανταινα και θα φτάσουν μέχρι το κολωνάκι πανω απο το μνημείο.
Δεν έρχεσαι κ εσύ Σαρανταινα το Σάββατο που θέλω να πάμε?
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Τα αναφέραμε τα κοκάλια το πσκ αλλά δε τα πήγαμε ...@αμώ το φελέκι μου.
 
Top Bottom