AdvtrOFFy 2021

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Κώστα το πρωί πρέπει να φύγω για επαρχία,
αν καταφέρω να γυρίσω αύριο, θα έρθω Σαββάτο πρωί κατευθείαν.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Εξαιρετικό το έχεις κάνει Χρήστο! Λυπάμαι που δεν βλέπω όμως πίσω το βαλιτσάκι του sport Billy. Αν μου έρθει διάθεση για ντολμαδάκια γιαλατζι από ποιον θα ζητησω?!
Λόγω καραντίνας έχω κοντύνει κι άλλο σε σχέση με το βάρος μου, οπότε μπήκε ένα tank bag διαίτης για το φετινό trophy, μέχρι (?) να ρίξω λίγο μπόϊ (πάντα σε σχέση με το βάρος μου).
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Τέλεια ευχαριστώ πολύ!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
@Σφηκας ενα λειτουργει στην κατω στενη.(που το ειδες το αλλο).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα... Καλό δρόμο στους μακρινούς και το νου μας.
Το advtroffy ξεκινάει από το σπίτι μας και τελειώνει στο σπίτι μας

Καλή ανταμωση

 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εξαιρετικό το έχεις κάνει Χρήστο! Λυπάμαι που δεν βλέπω όμως πίσω το βαλιτσάκι του sport Billy. Αν μου έρθει διάθεση για ντολμαδάκια γιαλατζι από ποιον θα ζητησω?!


Γιατί ξηγιεσαι έτσι?! Στα νιάτα σου λέει!! Θα πιω αυτό το πικρό ποτήρι και θα πω πως στα νιάτα μου ήμουν κουτάκιας. Θα σε ρώταγα για το glanza και όχι για το 660! Κάπου στα 22 έκανα τη μεγάλη στροφή και είδα το φως και αυτό είχε να κάνει πως δεν είχα ερεθίσματα μέχρι τότε στον κύκλο μου. Συνεπως δεν ανέβηκα ποτέ σούζα λοιπόν όλη τη Θηβών! Δεν έμαθα ποτέ καλή σούζα με φρένο όπως πρέπει να σπάω κωλοφαναρο και αυτά άμα δεν τα κάνεις στα 16 να μην έχεις φόβο μετά δε γίνεται. Συνεπως από σούζα μέτρια πραγματα και με όρια ανάλογα των ευθυνών που κουβαλάμε! Πιτσιρικάς ημουν απασχολημένος να μπαίνω χειρόφρενα παντού βασικα χεχε. Παρόλα αυτά να πω πως επειδή ασχολούμουν από παιδί με το mountain bike πολλά χρονια αυτο που κάνουμε για μένα είναι η φυσική συνέχεια των παιδικών μου χρόνων και η έμφυτη αγάπη για βουνόν και χώμα.

Τα υπόλοιπα από κοντά με μπυριτσα!
Aναμενω τα υπόλοιπα από κοντά.... Και θέλω ένα ποσόστο πόσο μετανιώσεις την ενασχόληση με τους 4 τροχούς, γιατί για μένα πλέον ήταν ένα χάσιμο χρόνου και σπάσιμο νεύρων χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλό δρόμο σε όλους.
Να φχαριστηθειτε βόλτα με ασφάλεια κ σεβασμό.
Αναμένουμε τα πλάνα σας...
 

syggelakis bynight

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
Honda xlv 600 transalp
KTM 950 Adventure S
Τελικά ελεω ΠΑΣΟΚ , λύθηκε το θέμα μετακινήσεων και εγώ , και ο Σαββάκη Ε με τον Καραντινακη θα μπούμε στο καράβι το απόγευμα ώστε το πρωί του Σαββάτου να ενσωματωθουμε με το υπόλοιπο γκρουπ.
Μαζί μας θα είναι ο Βουρβαχης που βρίσκεται στην Αθήνα Ίδη και συν τα παιδιά από τα Χανιά ...θα αποτεεσουμε την " Κρητική απόβαση" .
Μετο καλό να σμίξουμε .
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημερούδια, καλή βόλτα άπαντες και το νου σας.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom