ADVtrOFFy 2022...the ADVstory

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ T7
καλημερα και καλο μηνα !!!! με την σειρα μου και εγω να ευχαριστω ολοι την ομαδα , και ειδικα τα παλικαρια που εφτιαξαν , αυτες τις ωραιες διαδρομες!!!!! κοπιασαν αλλα η ανταμοιβη ηταν δεδομενη πιστευω ολοι εμειναν με το στομα ανοιχτο απο το ποσο πολυ πρασινο ειδαμε!:yes::welcome:ηταν ενα τελειο troffy και η φυση οργιασε.....
τωρα για το παρεακι μας στην βολτα τι να πω, 3 χρονια τωρα μαζι το ευχαριστιωμαστε καθε φορα στο επαρκο!!! η συνταγη ειναι απλη ....αφηνεται την τοξικοτητα και την μαλακια στο ακρη και η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ειναι δεδομενη:friendship:

 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κατατρομαξε τον κόσμο αυτός ο κορδιξ... Αληταρας :D
Ομως εγώ την πουτσα την πέρασα ολόρθη και καμαρωτή ενώ εσείς κατεβασμένη. Όπως και να το κάνουμε έχει διάφορα :secret:.


Αν δεν είχα το θέμα με τη μίζα να με αγχώνει τυχόν σβήσιμο θα το έβγαζα ατσαλακωτος αλλά υπό τις δεδομένες συνθήκες έριξα πολύ υδρωτα...

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
καλημερα και καλο μηνα !!!! με την σειρα μου και εγω να ευχαριστω ολοι την ομαδα , και ειδικα τα παλικαρια που εφτιαξαν , αυτες τις ωραιες διαδρομες!!!!! κοπιασαν αλλα η ανταμοιβη ηταν δεδομενη πιστευω ολοι εμειναν με το στομα ανοιχτο απο το ποσο πολυ πρασινο ειδαμε!:yes::welcome:ηταν ενα τελειο troffy και η φυση οργιασε.....
τωρα για το παρεακι μας στην βολτα τι να πω, 3 χρονια τωρα μαζι το ευχαριστιωμαστε καθε φορα στο επαρκο!!! η συνταγη ειναι απλη ....αφηνεται την τοξικοτητα και την μαλακια στο ακρη και η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ειναι δεδομενη:friendship:

Ωραίο βίντεο Νικόλα!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
καλημερα και καλο μηνα !!!! με την σειρα μου και εγω να ευχαριστω ολοι την ομαδα , και ειδικα τα παλικαρια που εφτιαξαν , αυτες τις ωραιες διαδρομες!!!!! κοπιασαν αλλα η ανταμοιβη ηταν δεδομενη πιστευω ολοι εμειναν με το στομα ανοιχτο απο το ποσο πολυ πρασινο ειδαμε!:yes::welcome:ηταν ενα τελειο troffy και η φυση οργιασε.....
τωρα για το παρεακι μας στην βολτα τι να πω, 3 χρονια τωρα μαζι το ευχαριστιωμαστε καθε φορα στο επαρκο!!! η συνταγη ειναι απλη ....αφηνεται την τοξικοτητα και την μαλακια στο ακρη και η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ειναι δεδομενη:friendship:

Γάμοτα βιντεάκια!!!
Ωραίος ρε Νικόλα. :friendship:
 

Διαμαντής

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
TRANSALP XL650V
Εκδρομάρα. Πολύ επιτυχημένη. Είχε από όλα. Και αιτιολογεί το τίτλο AdvRide Troffy.
Είστε όλοι τρελοί αλλά ωραίοι τρελοί.
Το ευχαριστώ μου σε όσους έτρεξαν για τη διοργάνωση και χάραξη των διαδρομών.
Θανάση xrv μου έσωσες την εκδρομή και τη διάθεση που μου βρήκες φίλτρο και δεν έχασα την άπαιχτη 2η μέρα.
Κονκόστ και Βόιτεκ ευχαριστώ για τη βοήθεια και την υποστήριξη.
Πολύ ευγενικοί οι άνθρωποι στην Έλαφο. Θα έχω πολύ καλά λόγια για το χωριό.
Στη διαδρομή έχασα και 2 βίδες από ποδιά και φέρινγκ. :D Τι τράβηξε το ταλαίπωρο Transalp :trt:
Επίσης είμαι ευχαριστημένος που αυτή τη φορά δεν έπαθε κανείς τίποτα.
Ο πήχης ανέβηκε. Άντε και στα επόμενα.
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ T7
Ωραίο βίντεο Νικόλα!
[/QUOTEκαλο ειναι γιαννη αλλα εχει γινει μαλακια στην επεξεργασια και το δειχνει μονο 4.3 και οχι 16.9 .σημερα θα βαλω και το νο2
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Welcome to the Jungle

Ωραίο το βιντεάκι :friendship:

Παρατήρησα πως το σημείο με το δέντρο έγινε αεροπορία, το καθάρισε ο Θάνος σούπερ.

Όταν πήγα εκεί το πρωί το καθάρισμα όσο μπορούσα χωρίς να έχω πριόνι. Μου πήρε κάνα μισάωρο να βγάλω τα βάτα αλλά πέρασα οριακά.

Όλο αυτό το κομμάτι ήταν πολύ ωραίο :like:
 

nickpyrgos

On The Road
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Όνομα
NIKOS
Μοτό
BMW GS 1200 triple black 2016
ΥΑΜΑΗΑ T7
φανταστικο καταπρασινο μαυροβουνι!!!
*** σορυ εχει γινει μαλακια στο edit και δειχνει σε 4.3 αναλογια και οχι 16.9 ενω τα η καταγραφη εχει γινει με super wide . θα προσπαθησω να το φτιαξω.


 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ηταν σα να το έζησα με αυτό το βίντεο...Ευχαριστώ.
Αλεργικός ο βήχας;
Τι ευχαριστείς ρε Μήτσο;
Ο βήχας είναι από τη σκόνη γιατί ξέχασα να πάρω μαζί μου το buff αλλά και τη μάσκα..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ακόμα εκεί είναι το μυαλό...
Πότε θα ξαναπάμε...? :rolleyes:
 
Top Bottom