ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Σταματήστε τα περαστικά στον φλαφερογιατρο....μια χαρά είναι, απλά χαϊδεύετε.
Μετά την αεροπλανικη πτώση οδήγησε 40 χλμ επιστροφή στην βάση μας.....αφού μου θύμισε αρσενικό δεκαετίας 60
για κάποιο λόγο μου ήρθε στο μυαλό αυτή η σκηνή.....
“Tis’ but a scratch!”
"...... It's just a flesh wound."



περαστικά ;)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ευχαριστω για τις ευχές. Εχω διαλύσει τον αριστερό ώμο επαθε Εξάρθρωση πέφτοντας, ριξη συνδέσμων και λοιπές κακώσεις. Κόκκαλο ευτυχώς δεν έχω σπάσει.. Θα μιλήσω μες τη βδομάδα με ορθοπεδικους να δω αν θα θελήσει επέμβαση η όχι, παντως για κάποιο καιρό θα είμαι σίγουρα εκτός δράσης. Ευτυχώς μπορώ και δουλευω και προλαβαινω και το φαι μου στις ταβέρνες οπότε όλα καλά. Θα επανέλθω δριμύτερος ελπίζω για τη συνέχεια της χαρτογράφησης
Δημητρη καλησπερα και χρονια πολλα, πως παει ο ωμος?
 

mantras

Μέλος
Όνομα
GIANNIS
Μοτό
TENERE600/82-660/91-660/08 KTM EXC 525
Περαστικά στο παιδί!! Καλή και γρήγορη ανάρρωση!!
Παρακολουθώ και 'γω με ενδιαφέρον, μακάρι να τα καταφέρω.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Άντε να δούμε Γιώργη αν τα καταφέρουμε να ανέβουμε μαζί
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Άντε να δούμε Γιώργη αν τα καταφέρουμε να ανέβουμε μαζί
Εσύ φίλε μου Γιάννη να κοιτάξεις να είσαι ελεύθερος μέσα Φλεβάρη που ετοιμάζουμε μαζί με Τσιχλή διήμερο στα Λασιθιώτικα βουνά (σήμερα κάναμε την πρώτη χαρτογράφηση).

Για το ADVtrOFFy23 του Forum θα έρθουμε ολόκληρο κρητικό κλιμάκιο φέτος με επίσημη Dakarete συμμετοχή!!

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Στο κρητικό κλιμάκιο του TrOffy, θα έχει δυνατή συμμετοχή και η Δυτική Κρήτη ..... πάμε γερά...

#Georgecibix ρίξε σύρμα για το διήμερο στα Λασιθιώτικα βουνά... αν και έχουμε προγραμματισμένο διήμερο
γύρω από ορ. Πατέρα - ορ. Κιθαιρώνα - Μέγαρα - Λουτράκι - Αγ. Θεόδωροι ... για αρχές Φλεβάρη
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Στο κρητικό κλιμάκιο του TrOffy, θα έχει δυνατή συμμετοχή και η Δυτική Κρήτη ..... πάμε γερά...

#Georgecibix ρίξε σύρμα για το διήμερο στα Λασιθιώτικα βουνά... αν και έχουμε προγραμματισμένο διήμερο
γύρω από ορ. Πατέρα - ορ. Κιθαιρώνα - Μέγαρα - Λουτράκι - Αγ. Θεόδωροι ... για αρχές Φλεβάρη
Έχει διόδια από εκεί κάπου στον Κιθαιρώνα.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η παράδοση του troffy λέει ότι αυτή είναι η στιγμή να διαφωνήσουμε για το αν θα γίνει με σταθερό σημείο κατασκήνωσης ή όχι
Μην φας ....το σημείο έχει και σκηνές και δωμάτια.
Και ταβέρνα και ψησιμο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom