ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τελευταία επεξεργασία:

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Βάλτε και εμένα στην λίστα. (Αν βρω πίσω λάστιχο. Μέρες που είναι πάω έξω από τις εκκλησίες και πουλάω κομμάτια από το φερινγκ, λέγοντας πως είναι τίμιο ξύλο, για να μαζέψω λεφτά να πάρω ένα.)
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Βάλτε και εμένα στην λίστα. (Αν βρω πίσω λάστιχο. Μέρες που είναι πάω έξω από τις εκκλησίες και πουλάω κομμάτια από το φερινγκ, λέγοντας πως είναι τίμιο ξύλο, για να μαζέψω λεφτά να πάρω ένα.)
Ιμάντες να πάρεις γιατί με τόση λάσπη το τίμιο ξύλο θα γίνει τίμια ρίζα στο Μεναλο
:ha
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ιμάντες να πάρεις γιατί με τόση λάσπη το τίμιο ξύλο θα γίνει τίμια ρίζα στο Μεναλο
:ha
Μην ζηλεύετε άπιστοι. Από τίμιο ξύλο θα γίνει σανίδα σωτηρίας για τα γυναικόπαιδα. Και τότε άλαλα τα χείλη των ασεβών.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Και όμως αρκετές προβλέψεις λένε ότι ο καιρός θα μας φτιάξει ωραίο τερέν!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Παίζει να έρθει κάποιος με trailer και να έχει χώρο να βολέψει φίλο με enduro?
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Βάλτε και εμένα στην λίστα. (Αν βρω πίσω λάστιχο. Μέρες που είναι πάω έξω από τις εκκλησίες και πουλάω κομμάτια από το φερινγκ, λέγοντας πως είναι τίμιο ξύλο, για να μαζέψω λεφτά να πάρω ένα.)
Αν δεν βρεις λαστιχο παρε με τηλ να βρεθουμε να κανουμε τραμπα τους τροχους απο τα ΤΑ μας
Εχω πανω το maxxis 6006 αν σου κανει Δεν ειναι καινουριο αλλα εχει μπολικο ψωμι και αν δεν εχει πολλες λασπες την βολτα σου θα την κανεις
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αν δεν βρεις λαστιχο παρε με τηλ να βρεθουμε να κανουμε τραμπα τους τροχους απο τα ΤΑ μας
Εχω πανω το maxxis 6006 αν σου κανει Δεν ειναι καινουριο αλλα εχει μπολικο ψωμι και αν δεν εχει πολλες λασπες την βολτα σου θα την κανεις
Κώστα σε ευχαριστώ πολύ. Θα σε ειδοποιήσω όπως και να έχει από εβδομάδα. Είσαι σπάνια περίπτωση. :friendship:
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Αν δεν βρεις λαστιχο παρε με τηλ να βρεθουμε να κανουμε τραμπα τους τροχους απο τα ΤΑ μας
Εχω πανω το maxxis 6006 αν σου κανει Δεν ειναι καινουριο αλλα εχει μπολικο ψωμι και αν δεν εχει πολλες λασπες την βολτα σου θα την κανεις
ρησπεκτ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Με στείλανε να τσεκαρω τι γίνεται με το χιόνι...οι σχεδιαστές μόδας και διαδρομών.
Φολοη-αραονια σοποτο-καλαβρυτα .

Δεν φαίνεται να έχουμε θέμα με τα χιόνια μέσα στην διαδρομή
Και αυτό μάλλον θα λιώσει τις επόμενες ημέρες



advphone
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Είναι πολύ νωρίς ακόμα ρε τρελαμένοι :roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Είναι πολύ νωρίς ακόμα ρε τρελαμένοι :roflmao:
Μεχρι και Τεταρτη θα συντηρει την λασπιτσα στον Μογγοστο με 3 ωριτσες βροχη καθε μερα!!
:rolleyes:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom