ADVtrONy 2023

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μεταξύ γούτσου γούτσου και γκουχου γκουχου εννοείται πως προτιμώ το 1ο. Γτ αμα παίξει γκουχου γκουχου μετά θα παίξει και παντόφλα παντόφλα!

Δε κλείνω δωμάτιο ακόμα. Χάνω το μισό τρου αντβε λόγω ασφάλτινου, ε μη χάσω και το άλλο μισό με το δωματιο
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Βλέπω πρόγνωση καιρού για Δημητσάνα Παρασκευή με Σάββατο και δίνει 4 βαθμούς το βράδυ.

Γίνονται χαρντκορ τα σκοινάκια με τόσο κρύο
Πωλείται υπνοσακος marmot πούπουλο με comfort θερμοκρασία-8 και άστο να κάνει όσο κρύο θέλει Υπνοσακος - Car.gr
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αύριο θα ετοιμάσω το κατασκηνωτικό μου πακέτο και θα δείτε την λυση
Την κουμτέλ μην ξεχάσεις να μας δείξεις.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Πωλείται υπνοσακος marmot πούπουλο με comfort θερμοκρασία-8 και άστο να κάνει όσο κρύο θέλει Υπνοσακος - Car.gr
Έχουμε έχουμε! Και σκηνή denali 3 εχωμε και υπόστρωμα dream catcher outwell εχωμε και north face πουπουλενιο sleepy αμα χρειαστεί εχωμε. Να ναι καλά ο ορειβάτης ο αδερφός μου. :allk:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έχουμε έχουμε! Και σκηνή denali 3 εχωμε και υπόστρωμα dream catcher outwell εχωμε και north face πουπουλενιο sleepy αμα χρειαστεί εχωμε. Να ναι καλά ο ορειβάτης ο αδερφός μου. :allk:
Ωραία! Άρα σου λείπει μόνο η κουμτέλ, την οποία θα σου δώσει ο μανιακ :laugh:!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάντως το σημείο στο Λάδωνα που θα μείνουμε είναι περιπου σε υψόμετρο 600μετρα ενώ η Δημητσάνα 1000 μέτρα. Το λέω για να μην κοιτάτε τη Δημητσάνα ως σημείο αναφοράς για το κρύο που θα έχουμε. Υγρασία δίπλα στο ποταμάκι θα έχει βέβαια.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ξέχασες να πεις στο παλικάρι ότι θα του φέρει η μαμά και το αυγουλάκι μελάτο στο κρεβατάκι γουτσου γουτσου....o_O
Έτσι ξεκινάει το μισό μπραζερς
 
Top Bottom