ADVtrONy 2023

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Πάντως το σημείο στο Λάδωνα που θα μείνουμε είναι περιπου σε υψόμετρο 600μετρα ενώ η Δημητσάνα 1000 μέτρα. Το λέω για να μην κοιτάτε τη Δημητσάνα ως σημείο αναφοράς για το κρύο που θα έχουμε. Υγρασία δίπλα στο ποταμάκι θα έχει βέβαια.
Βαγγέλη επειδή έχω κατασκηνώσει Λάδωνα κάμποσες φορές και κατακαλόκαιρο,ετοιμαστήτε για πολύ υγρασία τη νύχτα,θέλει καλό εξοπλισμό.
Κοινώς θα το δαγκώσετε.

Την καλημερα μου και χρόνια πολλά σε όλους!
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
αν θελει καποιος μοντ ,στο ποστ 202 της νατασας,υπαρχουν οι διαδρομες σε λινκ απο google maps και ιχνος,ας τα γραψει και στο πρωτο ποστ να υπαρχουν.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
αν θελει καποιος μοντ ,στο ποστ 202 της νατασας,υπαρχουν οι διαδρομες σε λινκ απο google maps και ιχνος,ας τα γραψει και στο πρωτο ποστ να υπαρχουν.
Προσθέθηκε στο πρώτο ποστ η προτεινόμενη διαδρομή της Natassa καθώς και το GPX αρχείο του Juve_750
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγέλη επειδή έχω κατασκηνώσει Λάδωνα κάμποσες φορές και κατακαλόκαιρο,ετοιμαστήτε για πολύ υγρασία τη νύχτα,θέλει καλό εξοπλισμό.
Κοινώς θα το δαγκώσετε.

Την καλημερα μου και χρόνια πολλά σε όλους!
Καλά κάνεις και το λες Νικολα. Να είναι όποιος κατασκηνώσει κατάλληλα προετοιμασμένος.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λογικά θα ξεκινήσω Σάββατο πρωί από Αθήνα για να σας συναντήσω και να κάνουμε την διαδρομή.
Αν υπάρξει ενδιαφέρον και για άλλα παιδιά να ακολουθήσουν ας στείλουν μήνυμα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν έχει νόημα να έρθω στην αφετηρία της διαδρομής στο κάμπινγκ ή να σας βρω στα Λαγκάδια κατευθείαν για καφέ.
Αξίζει η διαδρομή μέχρι εκεί από το κάμπινγκ?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λογικά θα ξεκινήσω Σάββατο πρωί από Αθήνα για να σας συναντήσω και να κάνουμε την διαδρομή.
Αν υπάρξει ενδιαφέρον και για άλλα παιδιά να ακολουθήσουν ας στείλουν μήνυμα. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν έχει νόημα να έρθω στην αφετηρία της διαδρομής στο κάμπινγκ ή να σας βρω στα Λαγκάδια κατευθείαν για καφέ.
Αξίζει η διαδρομή μέχρι εκεί από το κάμπινγκ?
Είναι πολύ κοντά από την διασταύρωση για λαγκάδια.
Επαρχιακός είναι...μια χαρα
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Εγώ θα ξεκινήσω Σάββατο πρωί αλλά για το σημείο εφορμήσεως, δεν μου αρέσουν τα μισά πράματα και κυρίως δεν μου αρέσει η μισή βόλτα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Από άσφαλτο Παρασκευή θα ξεκινήσει κανείς?

Επίσης στην ασφάλτινη του Σαββάτου, θα ξεκινήσει κανείς από την αρχή?

:rolleyes:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Από άσφαλτο Παρασκευή θα ξεκινήσει κανείς?

Επίσης στην ασφάλτινη του Σαββάτου, θα ξεκινήσει κανείς από την αρχή?

:rolleyes:
Τα πλεον πρόσφατα δεδομένα λένε και στα 2 ΝΑΙ!

Λογικά αναχώρηση Παρασκευή μεταξύ 17:00-17:30 από Γέρακα από εθνική για να προλάβω φως ήλιου να στήσω σκηνή
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Από άσφαλτο Παρασκευή θα ξεκινήσει κανείς?

Επίσης στην ασφάλτινη του Σαββάτου, θα ξεκινήσει κανείς από την αρχή?

:rolleyes:
Θα μιλήσω με τον Bulmont ,αλλά λογικά το Σάββατο το πρωί θα πάμε από το καμπ πρώτα να στήσουμε το τσαρδι μας.
Έτσι κι αλλιώς από εκεί περνάμε, αν μας παίρνει ο χρόνος αυτό θα κάνουμε.
Δύο ώρες μακριά είμαστε τα Πατρινά καρναβάλια, οπότε νομίζω ότι μας παίρνει να την πάμε όλη παρέα την βόλτα.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εγώ θα ξεκινήσω Σάββατο πρωί αλλά για το σημείο εφορμήσεως, δεν μου αρέσουν τα μισά πράματα και κυρίως δεν μου αρέσει η μισή βόλτα
Ρίξε τις λεπτομέρειες του πλάνου προσέγγισης για να οργανωθώ (αίτηση άδειας κτλ, κτλ...) :)
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Πήρα αποτελέσματα αξονικής στη μέση πριν λίγο. Δε στέλνω φώτο γτ είναι cult! Όταν είπα από το τηλέφωνο στο γιατρό ότι σκέφτομαι να πάω εκδρομή με μοτο το ΣΚ μου έριξε μια τηλεσφαλιάρα και με έκραξε :brr:

Δε ξέρω τι να κάνω...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αν ήσουν γυναίκα θα μπορούσα να ρίξω μια ματια , τώρα θα σου πω να μείνεις στα αυγά σου , εκδρομές γίνονται , το σώμα μας μετά από κάποια χρόνια επανέρχεται δύσκολα , θα σου στέλνουμε φωτό κ βιντεάκια φωνάζοντας "Μύκονος"
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν ήσουν γυναίκα θα μπορούσα να ρίξω μια ματια , τώρα θα σου πω να μείνεις στα αυγά σου , εκδρομές γίνονται , το σώμα μας μετά από κάποια χρόνια επανέρχεται δύσκολα , θα σου στέλνουμε φωτό κ βιντεάκια φωνάζοντας "Μύκονος"
Πίνοντας aperol....προσθέτω και συμφωνω
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Αν ήσουν γυναίκα θα μπορούσα να ρίξω μια ματια , τώρα θα σου πω να μείνεις στα αυγά σου , εκδρομές γίνονται , το σώμα μας μετά από κάποια χρόνια επανέρχεται δύσκολα , θα σου στέλνουμε φωτό κ βιντεάκια φωνάζοντας "Μύκονος"
Έχω ραντεβού με ορθοπεδικό με ειδίκευση σε σπονδυλική Παρασκευή μεσημέρι. Θα έχω έτοιμο φορτωμένο το μηχανάκι και ανάλογα το πόσο κράξιμο θα φάω θα δω αν θα ξεκινήσω ή όχι.
 
Top Bottom