AdvONride 2024

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλά αποτελέσματα Κώστα! Αν βγάλει τπτ δράκους ανέβασε φώτο να βάλω και εγώ από αξονική να τις μετρήσουμε να δούμε ποιος την έχει μεγαλύτερη (τη ζημιά στη μέση) :ll:
Την ώρα που ποσταρες μου ήρθε μέιλ με την διάγνωση.
Θα πεθάνω σαν ρσενικο....τελικα

 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Την ώρα που ποσταρες μου ήρθε μέιλ με την διάγνωση.
Θα πεθάνω σαν ρσενικο....τελικα

Μια χαρά! Σειρά μου τώρα! :wht: Αν τρομάζει να τη κατεβάσω! :dnl: Ασφάλτινα λέλικα με βλέπω να φευγω από το μάταιο τούτο κόσμο
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Μια χαρά! Σειρά μου τώρα! :wht: Αν τρομάζει να τη κατεβάσω! :dnl: Ασφάλτινα λέλικα με βλέπω να φευγω από το μάταιο τούτο κόσμο
Κάταγμα είναι αυτό Νίκο;;;; Πως;;;
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Άσφαλτος, 11-12. Τι είναι αυτά;
Περιμένω ποιός βλαμμένος θα βάλει 6 αναχώρηση να πάμε χώμα όλη την διαδρομή να τον ακολουθησω.
Εμείς θα γυρίσουμε από χώμα για αποθεραπεία :friend:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Μια χαρά! Σειρά μου τώρα! :wht: Αν τρομάζει να τη κατεβάσω! :dnl: Ασφάλτινα λέλικα με βλέπω να φευγω από το μάταιο τούτο κόσμο
Καλά είσαι,χώμα θα κάνεις να γίνει κ το διπλανό έτσι μη γέρνεις μονοπαντα :p
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Κάταγμα είναι αυτό Νίκο;;;; Πως;;;
Ναι Νατάσσα, σπονδυλόλυση. Κάταγμα κόπωσης στη περίπτωση μου λόγω ύψους και πολλών δραστηριοτήτων που καταπονούσαν πολύ τη μέση. Μπασκετ σε επίπεδο πρωταθλητισμού στα παιδικά εφηβικά χρόνια και μετά wave windsurf, snowboard, yoga, και λίγο on-off. Πόσο να αντέξει και αυτή, μου τα δωσε στο χέρι.
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Υπάρχουν κάπου στο θρεντ μαζεμένες οι πληροφορίες για το ηβέντ γιατί ψήνομαι κάργα?
Αν όχι μπορεί ένας χριστιανός να κάνει μια μικρή περίληψη, ποια θα είναι η διαδρομή,η διάρκειά της,αν υπάρχει πρόβλεψη για κατάλυμα κλπ κλπ?
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Υπάρχουν κάπου στο θρεντ μαζεμένες οι πληροφορίες για το ηβέντ γιατί ψήνομαι κάργα?
Αν όχι μπορεί ένας χριστιανός να κάνει μια μικρή περίληψη, ποια θα είναι η διαδρομή,η διάρκειά της,αν υπάρχει πρόβλεψη για κατάλυμα κλπ κλπ?

Κάτι τέτοιο ->>





:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχουν κάπου στο θρεντ μαζεμένες οι πληροφορίες για το ηβέντ γιατί ψήνομαι κάργα?
Αν όχι μπορεί ένας χριστιανός να κάνει μια μικρή περίληψη, ποια θα είναι η διαδρομή,η διάρκειά της,αν υπάρχει πρόβλεψη για κατάλυμα κλπ κλπ?
Καλησπέρα!
Οι διαδρομές είναι έτοιμες.
Θα τις ποστάρω σύντομα.
Κατάλυμα στην Ελάτη έχουμε προτείνει τους Ορεάδες του Παναγιώτη.
Εναλλακτικά υπάρχουν και πολλά άλλα καταλύματα.
Η διαδρομή της πρώτης μέρας τελειώνει στα Πράμαντα και δεν υπάρχει πρόβλεψη για κατάλυμα πλην του καταφυγίου το οποίο είναι ήδη γεμάτο.
Αλλά υπάρχουν πολλά ακόμα στην ευρύτερη περιοχή.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Μπορούμε πάντα να επιστρέψουμε εντός της ασφάλειας του περιχαρακωμένου στρατοπέδου της ελάτης δια την νυκτερινή κατάκλισην, στα αφροκλινοσκεπασματα του Παναγιώτη.
Τι είναι Πράμαντα ελάτη, μισή πατουσιά δρόμος.
Το θέμα είναι να μαγειρέψετε αυτές τις διαδρομές που κόκαλα έχουν, και να τις έχουμε εις την διάθεσην μας ικανό χρόνο να τις διπλοτριπλοτσεκαρουμε μη τυχών και έχει καμία λακκούβα με χώμα πουθενά και μας διαφύγει και πέσουμε μέσα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρα!
Έγινε επεξεργασία του πρώτου ποστ στο οποίο θα βρείτε τα αρχεία των διαδρομών καθώς και λεπτομέρειες των περιοχών που θα περάσουμε.
 
Top Bottom