advtrONy

ADVride

Μέλος
ADVRIDE Team
Εδω δηλώνουμε συμμετοχή για την παράλληλη ασφάλτινη βόλτα, δίπλα στο advtrOFFy

To ραντεβού θα είναι στην Στενή της Ευβοιας και εδώ απαραίτητη προυπόθεση συμμετοχής, ο εξοπλισμός ασφαλείας

1. .....
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Χρονια πολλα σε ολους υηεια και ευτυχια σε εσας καο στις οικογενειας σας.οποιος ενδιαφερετε να δηλωσει.θα γινει μια βολτα στα περιξ με χαλκιδεικα ομορφα αγορια.οσοι πιστοι προσελθετε.
 

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
To ραντεβού θα είναι στην Στενή της Ευβοιας και εδώ απαραίτητη προυπόθεση συμμετοχής, ο εξοπλισμός ασφαλείας

  1. Dimos47ki7
  2. Tol
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To ραντεβού θα είναι στην Στενή της Ευβοιας και εδώ απαραίτητη προυπόθεση συμμετοχής, ο εξοπλισμός ασφαλείας

  1. dimos47ki7
  2. Tol
  3. Σάκης χαλκιδα
  4. Γιώργος χαλκιδα
  5. Νίκος χαλκιδα
  6. Χρήστος χαλκιδα
 

Christos Dakar

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤΟΣ
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2003
BMW F800GS 2013
Να ρωτήσω αν υπάρχουν προσχεδιασμένες διαδρομές για τους ασφάλτινους ή όπου μας.... πάει ο άνεμος;;;;
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Να ρωτήσω αν υπάρχουν προσχεδιασμένες διαδρομές για τους ασφάλτινους ή όπου μας.... πάει ο άνεμος;;;;
Εννοείται ότι όλα είναι προσχεδιασμένα...από καφέ σε ταβέρνα και τούμπαλιν

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Αρώτηξις για εμάς τους εξωσχολικούς: έχει ειπωθεί η ώρα/μέρα της ασφάλτινης συνάντησης και το έχασα;
Μπορεί να έρθει κάποιος μονοήμερη το Σάββατο πχ ή υπάρχει μόνο πρόγραμμα φουλ πανσιόν απο Παρασκευή όπως οι χωματεροί;
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Αρώτηξις για εμάς τους εξωσχολικούς: έχει ειπωθεί η ώρα/μέρα της ασφάλτινης συνάντησης και το έχασα;
Μπορεί να έρθει κάποιος μονοήμερη το Σάββατο πχ ή υπάρχει μόνο πρόγραμμα φουλ πανσιόν απο Παρασκευή όπως οι χωματεροί;
Οχι σαββατο ειναι η βολτα στις 9 το πρωι συγκεντρωση στην στενη.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αρώτηξις για εμάς τους εξωσχολικούς: έχει ειπωθεί η ώρα/μέρα της ασφάλτινης συνάντησης και το έχασα;
Μπορεί να έρθει κάποιος μονοήμερη το Σάββατο πχ ή υπάρχει μόνο πρόγραμμα φουλ πανσιόν απο Παρασκευή όπως οι χωματεροί;
Φυσικά οποίος θέλει μπορεί να έρθει από Παρασκευή και να κατασκηνωσει ή μείνει όπου θέλει και να κάνει ότι τραβάει η όρεξη του.
Βασικά... Να γνωρίσει το πουλι, αν προλάβει.
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Οχι σαββατο ειναι η βολτα στις 9 το πρωι συγκεντρωση στην στενη.
Ωραίο ακούγεται, αλλά σκέφτομαι αν θα πρέπει να το "κάψω" για να μπορέσω να ανέβω στην εκδρομή του Αντώνη στο τέλος του μήνα. (αλλιώς αν προσπαθήσω να πάω σε όλες τις εξορμήσεις μάλλον θα με κάψει το έταιρο ήμισι...)
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Φυσικά οποίος θέλει μπορεί να έρθει από Παρασκευή και να κατασκηνωσει ή μείνει όπου θέλει και να κάνει ότι τραβάει η όρεξη του.
Βασικά... Να γνωρίσει το πουλι, αν προλάβει.
Παρασκευή πρωί αναχώρηση από Τρίκαλα και πέρασμα από γλυφα-αγιοκαμπο για να δω και την βόρεια Εύβοια που δεν έχω πάει ποτέ...και το βράδυ ότι ήθελε προκύψει

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Παρασκευή πρωί αναχώρηση από Τρίκαλα και πέρασμα από γλυφα-αγιοκαμπο για να δω και την βόρεια Εύβοια που δεν έχω πάει ποτέ...και το βράδυ ότι ήθελε προκύψει


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
...Αν τελικά περάσεις από τα μέρη μου(Β.Ευβοια) στείλε να
Παρασκευή πρωί αναχώρηση από Τρίκαλα και πέρασμα από γλυφα-αγιοκαμπο για να δω και την βόρεια Εύβοια που δεν έχω πάει ποτέ...και το βράδυ ότι ήθελε προκύψει

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
..συντροχε αφού θα περάσεις από τα χωριά μου κάνε μια στάση να κεράσω ένα καφεδάκι..
..και θα τα πούμε κ στη Στενή.Θα είμαι στην off διαδρομή .Καλό δρόμο..
 
Top Bottom