Africa 1000 DCT 2016

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Όντως.... Αλλά σε σχέση με το 1190??
Εντάξει δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τη μέρα με τη νύχτα...Χθες γύρισα με το Street το πρόγραμμα και στα 150 χάιδευες γκάζι και ήταν έτοιμο να δαγκώσει το ΚΤΜ.. με το άφρικα δεν είχα ζήσει τέτοια αίσθηση..

Αλλά το ένα έχει χωμάτινο προσανατολισμό και το άλλο είναι ένα στημένο ψιλό στριτ. Αντικειμενικά δεν μπορείς να τα συγκρίνεις..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Υπάρχει μια ειδική θέση στη κόλαση των συνεργείων για τον βλάσφημο που πουλάει ένα ωραιότατο και αξιόπιστο χονδα για να απολαύσει την κολασμένη αλητεία ενός ktm. :roflmao:

Καλοταξιδο Δημήτρη καλή απόλαυση! Όλα καλά μην στεναχωριέσαι εξάλλου η αξιοπιστία είναι υπερτιμημένη..:hungry:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντάξει δεν μπορούμε να συγκρίνουμε τη μέρα με τη νύχτα...Χθες γύρισα με το Street το πρόγραμμα και στα 150 χάιδευες γκάζι και ήταν έτοιμο να δαγκώσει το ΚΤΜ.. με το άφρικα δεν είχα ζήσει τέτοια αίσθηση..

Αλλά το ένα έχει χωμάτινο προσανατολισμό και το άλλο είναι ένα στημένο ψιλό στριτ. Αντικειμενικά δεν μπορείς να τα συγκρίνεις..
Για την κατανάλωση το σύγκρινα, που σου έκανε εντύπωση.
Το ίδιο έχω πάθει και εγώ με το xr, σε σύγκριση με την κατανάλωση της γελαδας
Πολύ κάτω το xr , παρά τα διπλάσια σχεδόν άλογα του gs ...άλλος τάφος αυτο :D
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Υπάρχει μια ειδική θέση στη κόλαση των συνεργείων για τον βλάσφημο που πουλάει ένα ωραιότατο και αξιόπιστο χονδα για να απολαύσει την κολασμένη αλητεία ενός ktm. :roflmao:

Καλοταξιδο Δημήτρη καλή απόλαυση! Όλα καλά μην στεναχωριέσαι εξάλλου η αξιοπιστία είναι υπερτιμημένη..:hungry:
Ευχαριστώ Βαγγέλη! Είναι αλητεία το άτιμο όντως..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ευχαριστώ Βαγγέλη! Είναι αλητεία το άτιμο όντως..
Εξάλλου εσύ έχεις πάει στο nordcap μωρέ. τώρα μείνε εντός επικράτειας για σίγουρα..:roflmao:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλά χιλιόμετρα , προσωπικά δεν στηρίζω την επιλογή σου κ ελπίζω σύντομα να βάλεις μυαλό , να πουλήσεις το κτμ κ να γυρίσεις στην αγκαλιά του κοτοφτερου , τώρα που βγήκε το τρανσαλπ 750 τι άλλο θες ; Ξέρω ούτε ψάχνεσαι ούτε σου λείπει κάτι , μια χαρά παιδί είσαι , ανθρώπινα κ μόνο στο λέω .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Καλά χιλιόμετρα , προσωπικά δεν στηρίζω την επιλογή σου κ ελπίζω σύντομα να βάλεις μυαλό , να πουλήσεις το κτμ κ να γυρίσεις στην αγκαλιά του κοτοφτερου , τώρα που βγήκε το τρανσαλπ 750 τι άλλο θες ; Ξέρω ούτε ψάχνεσαι ούτε σου λείπει κάτι , μια χαρά παιδί είσαι , ανθρώπινα κ μόνο στο λέω .
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ευχαριστώ αρχηγέ !!! Θα ανεβάσω αύριο αγγελία ανταλλαγή το ΚΤΜ με το 750 το νέο το ορθόδοξο :pointu:

Περα από τη πλάκα δεν καταλαβαίνω γιατί άνθρωπος θα πάει να πάρει το 750 αντί για Αφρικα 1000 μεταχειρισμένο.. Αλλά άλλη κουβέντα αυτή… :p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλά χιλιόμετρα , προσωπικά δεν στηρίζω την επιλογή σου κ ελπίζω σύντομα να βάλεις μυαλό , να πουλήσεις το κτμ κ να γυρίσεις στην αγκαλιά του κοτοφτερου , τώρα που βγήκε το τρανσαλπ 750 τι άλλο θες ; Ξέρω ούτε ψάχνεσαι ούτε σου λείπει κάτι , μια χαρά παιδί είσαι , ανθρώπινα κ μόνο στο λέω .


Sent from my iPhone using Tapatalk
κοτόφτερο?? κοτόφτερο??

Να περάσετε απο το λογιστήριο παρακαλώ. φρουρά!! φρουρά!!!
 
Top Bottom