Africa Twin 750 RD07A

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Η αποκτηση μιας Αφρικανας ηταν ονειρο ζωης, αλλα τελικα η συμβιωση δεν απεδωσε καρπους. Με βαρια καρδια την δινω αλλα πιστευω ειναι το σωστο. Μπορει να φταιει αυτη γιατι δεν ηταν αυτο που πιστευα, μπορει να φταιω εγω γιατι δεν ξερω τι θελω. Το μονο σιγουρο ειναι οτι τη σεβαστηκα και την περιποιηθηκα οσο καλυτερα μπορουσα. Αρκετα εξτρα, οχι πολλα, οχι λιγα. Για το φορουμ την αφηνω στα 2500€

Honda XRV 750 Africa TWIN '01 - € 2.800 - Car.gr
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Η αποκτηση μιας Αφρικανας ηταν ονειρο ζωης, αλλα τελικα η συμβιωση δεν απεδωσε καρπους. Με βαρια καρδια την δινω αλλα πιστευω ειναι το σωστο. Μπορει να φταιει αυτη γιατι δεν ηταν αυτο που πιστευα, μπορει να φταιω εγω γιατι δεν ξερω τι θελω. Το μονο σιγουρο ειναι οτι τη σεβαστηκα και την περιποιηθηκα οσο καλυτερα μπορουσα. Αρκετα εξτρα, οχι πολλα, οχι λιγα. Για το φορουμ την αφηνω στα 2500€

Αλλαγή αγγελίας - Car.gr
Χμμμ...δεν έχεις βάλει το σωστό λινκ.με πετάει εκεί που κάνεις την είσοδο για την αγγελία όταν την καταχωρεις.


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Νομίζω αυτό είναι το λινk

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Νομίζω αυτό είναι το λινό.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι με πρόλαβες..μόλις τη βρήκα και γω...

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Χμμμ...δεν έχεις βάλει το σωστό λινκ.με πετάει εκεί που κάνεις την είσοδο για την αγγελία όταν την καταχωρεις.


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχεις δικαιο αλλαχτηκε το link
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα να κρατήσω την ομορφη αφρικανα.

Ήρθε ένα παλικάρι να την δει, και έπιασα τον εαυτό μου να του λέει ψέματα για να μην την αγοράσει. (Ελπίζω να μην μας διαβάζει το παιδι χαχαχχαχαχαχα)

Όταν το ένστικτο μιλάει πρέπει να το ακούς. Τουλάχιστον εγώ έτσι κάνω. Πριν μου φύγει αισθάνθηκα ότι δεν θέλω να τη δώσω. Θα παρακαλούσα το ΔΣ να κλείσει το παρόν θέμα.

Μέχρι να μου μείνει στα χέρια θα την έχω εγώ!!!! Τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα να κρατήσω την ομορφη αφρικανα.

Ήρθε ένα παλικάρι να την δει, και έπιασα τον εαυτό μου να του λέει ψέματα για να μην την αγοράσει. (Ελπίζω να μην μας διαβάζει το παιδι χαχαχχαχαχαχα)

Όταν το ένστικτο μιλάει πρέπει να το ακούς. Τουλάχιστον εγώ έτσι κάνω. Πριν μου φύγει αισθάνθηκα ότι δεν θέλω να τη δώσω. Θα παρακαλούσα το ΔΣ να κλείσει το παρόν θέμα.

Μέχρι να μου μείνει στα χέρια θα την έχω εγώ!!!! Τέλος!


Sent from my iPhone using Tapatalk
:ll::ll::ll::ll::ll::ll::ll::ll::friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σου έταξε τπτ ο γλυκός?
 
Top Bottom