Africa twin rd07a Διαφορα tips, κολπακια για τον δρομο προς την αιωνιοτητα....

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Και εγω εκει κολησα...
Κοιταω και τα καλιτεχνικα γραμματα...λεω ανωμαλο το αγορι μας...με γουστα παραΞενα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αυπνιες.... Θεμα σωληνακια υψηλης, η ιδεα να παρω κιτ με διανομεα πανακριβη οποτε παω στο να κατεβασω δυο απο πανω αλλα επειδη δεν ξερω πως θα κατσουν και απο που και πως θα περασω το αριστερο σκεφτηκα μια streetoλυση... Για πειτε μου αν βοηθαει και πως ανταποκρινεται η δευτερη δαγκανα οεοοοο μαρεσει σαν λυση παντως και θα κατσει εργοστασιο... Δεκτη καθε απαντηση!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
χωρις να ξερω ...
αλλα το λεω απο τωρα...
ο ανορθωτης που προκειται να παρεις θα ειναι ''μ@λ@κι@''....;)
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αυπνιες.... Θεμα σωληνακια υψηλης, η ιδεα να παρω κιτ με διανομεα πανακριβη οποτε παω στο να κατεβασω δυο απο πανω αλλα επειδη δεν ξερω πως θα κατσουν και απο που και πως θα περασω το αριστερο σκεφτηκα μια streetoλυση... Για πειτε μου αν βοηθαει και πως ανταποκρινεται η δευτερη δαγκανα οεοοοο μαρεσει σαν λυση παντως και θα κατσει εργοστασιο... Δεκτη καθε απαντηση!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
υπαρχει ετοιμη λυση....
παρε τηλ. στον breakshop ....
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αυπνιες.... Θεμα σωληνακια υψηλης, η ιδεα να παρω κιτ με διανομεα πανακριβη οποτε παω στο να κατεβασω δυο απο πανω αλλα επειδη δεν ξερω πως θα κατσουν και απο που και πως θα περασω το αριστερο σκεφτηκα μια streetoλυση... Για πειτε μου αν βοηθαει και πως ανταποκρινεται η δευτερη δαγκανα οεοοοο μαρεσει σαν λυση παντως και θα κατσει εργοστασιο... Δεκτη καθε απαντηση!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποδεκτη λυση και με την ιδια ποδοση (θεωρητικα) σαν να ειχες διανομεα ψηλα στην κατω τιμονοπλακα Μονο μειονεκτημα οτι αν ποτε βγαλεις το φτερο, σε τιποτα λασπες ας πουμε, μπορει να στο αρπαξει ο τροχος Επισης στην δαγκανα απο οπου θα γινεται η διανομη χρειαζεσαι μεγαλυτερη βιδα και με μια επιπλεον τρυπα για το υγρο
Η προτιμοτερη παντως λυση για καλυτερη αποδοση (θεωρητικα παντα) ειναι η διανομη να γινεται απο την τρομπα Και αρα δυο ξεχωριστα σωληνακια Και ετσι παντως χρειαζεσαι μεγαλυτερη βιδα και με μια επιπλεον τρυπα για το υγρο
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ερωτησεις again ..... 1ο πως να βγαλω την κιτρινιλα απο τα πλαστικα μην φανταστειτε πολυ , αλλα να κανω κατι να ασπρισουν ... και 2ο ηλεκτρονικο κοντες κινεζικο του κερατα , να το βαλω η θα βαλει νερα , εχει δοκιμασει κανεις ;;; θα εβαζα τραιλ τεκ αλλα λυπαμαι το 100αρικο...
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Ερωτησεις again ..... 1ο πως να βγαλω την κιτρινιλα απο τα πλαστικα μην φανταστειτε πολυ , αλλα να κανω κατι να ασπρισουν ... και 2ο ηλεκτρονικο κοντες κινεζικο του κερατα , να το βαλω η θα βαλει νερα , εχει δοκιμασει κανεις ;;; θα εβαζα τραιλ τεκ αλλα λυπαμαι το 100αρικο...
δοκιμασε cif χωρς νερο, στα πλαστικα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
δοκιμασε cif χωρς νερο, στα πλαστικα.
Το κανα σκληρουλι!!!! Κατι εγινε αλλα ελεγα μηπως γινουν ολολευκα... Λες να βαλω οραλ β;;;
Χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Το κανα σκληρουλι!!!! Κατι εγινε αλλα ελεγα μηπως γινουν ολολευκα... Λες να βαλω οραλ β;;;
Χαχαχαχα...Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
δοκιμασε απο την μεσα πλευρα ομως.....
με WD 40......
ποτισε ενα κομματι βαμβακι και ξεκινα να τριβεις .....
δεξιοστροφα - αριστεροστροφα....
:wtng:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ρε σεις να ρωτησω αν το εχετε δοκιμασετε..... Θα καταργησω την ντιζα του κοντερ... Το τριπμαστερ θα δουλευει;;;; καθε μπινελικη δεκτο... ΕΠΙΣΗΣ με εψησε ενα φιλαρακι να παιξω με μπροστινο συστημα andreani και φεναιτε τερμα γαματο... Αξιζει να δωσω ενα μισθο εκει, το εχει κανει κανεις;;;

Andreani Adjustabale Hydraulic Cartridge Kit for Honda Xrv 750 Africa Twin 93 02 - 105 H17 - Fork

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ρε σεις να ρωτησω αν το εχετε δοκιμασετε..... Θα καταργησω την ντιζα του κοντερ... Το τριπμαστερ θα δουλευει;;;; καθε μπινελικη δεκτο... ΕΠΙΣΗΣ με εψησε ενα φιλαρακι να παιξω με μπροστινο συστημα andreani και φεναιτε τερμα γαματο... Αξιζει να δωσω ενα μισθο εκει, το εχει κανει κανεις;;;

Andreani Adjustabale Hydraulic Cartridge Kit for Honda Xrv 750 Africa Twin 93 02 - 105 H17 - Fork

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Δεν ξερω απο τεχνικα κ αν αξιζει......ξερω ομως οτι η γυναικα θα σε χωρισει σιγουρα.....ποση υπομονη να εχει......ρισκαρεις πολυ φιλε μου !!!!!!!
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Αξίζει!
Ρώτα τον Μανώλη @Manouel650 που νομίζω έχει βάλει το ίδιο στο 650 να σου πει λεπτομέρειες.
Το σκεφτόμουν κι εγώ πολύ σοβαρά και ήμουν στο τσακ να το πάρω αλλα κάνω υπομονή μπας και πάω για sachs boano ολόκληρο εν τέλει.
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Αξίζει!
Ρώτα τον Μανώλη @Manouel650 που νομίζω έχει βάλει το ίδιο στο 650 να σου πει λεπτομέρειες.
Το σκεφτόμουν κι εγώ πολύ σοβαρά και ήμουν στο τσακ να το πάρω αλλα κάνω υπομονή μπας και πάω για sachs boano ολόκληρο εν τέλει.
Racetech emulators έχω βάλει. Μια χαρά. Το προιστορικό πηρούνι της ΑΤ δεν αξίζει να του βάλεις ούτε ένα Ευρώ παραπάνω. Βάζεις ανάποδο WP από ΚΤΜ και καθάρισες.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Racetech emulators έχω βάλει. Μια χαρά. Το προιστορικό πηρούνι της ΑΤ δεν αξίζει να του βάλεις ούτε ένα Ευρώ παραπάνω. Βάζεις ανάποδο WP από ΚΤΜ και καθάρισες.
Γράψε λάθος!
Για αυτό κοιτάω το ολόκληρο να ξεμπερδεύω.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Racetech emulators έχω βάλει. Μια χαρά. Το προιστορικό πηρούνι της ΑΤ δεν αξίζει να του βάλεις ούτε ένα Ευρώ παραπάνω. Βάζεις ανάποδο WP από ΚΤΜ και καθάρισες.
Ρε συ με δυο λογια μπορεις να μου πεις πως μπαινει και αν του βαλεις και αποστατες στο ελατηριο εχεις θεμα; επισης αυτι ρυθμιζει; ειδα ενα παλιο σχεδιο οτι παει κατω απο το ελατηριο...
 
Top Bottom