Airhawk Seat

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Εχει δοκιμασει κανει το airhawk; Βλεποντας το βιντεο και διαβαζοντας την παρουσιαση απο την εταιρεια δειχνει πολυ ενδιαφερον προιον.Υπαρχει καποιος με αποψη επι τουτου;

 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Δεν έχω δοκιμάσει μιας κι όταν είδα το κόστος έκανα πίσω! 120 και 150€ τα θεωρώ πολλά!!
Η γνώμη μου είναι ότι με τόσα χρήματα ξαναφτιάχνεις την σέλα σου με τα καλύτερα υλικά και χωρίς το αντιαισθητικό πρόσθετο μαξιλάρι...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
πονανε οι σιδηροκωλες Λιακο...?:D
δεν εχω αποψη για το προιον αλλα οπως ειπε κ ο Χρηστος μια ανατομικη σελα να ειναι πιο κοντα σε οτι χρειαζεσαι...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το έχω εγώ , κάνει φανταστική δουλειά , κάθεσαι σε ένα στρώμα αέρα που συνεχώς μεταβάλλεται και δεν πιέζεσαι πουθενά .
Κανεις αρκετά χιλιόμετρα χωρίς την παραμικρή κούραση στα μαλακα μόρια .
Εξαιρετικό


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
@StepaS έχω μόνο για τον οδηγό το μέγεθος medium για πίσω θα πρεπει να πάρεις ανάλογα το μέγεθος τις πίσω σέλας αν ειναι διαιρούμενη η ενιαία .

Φαντάζομαι κάνει την ίδια δουλειά .

Επισεις ανεβάζει το σώμα λίγο πιο ψηλά , η γωνία στα γόνατα μειώνεται και έτσι δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τα μασπιε


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
λοιπον παιδες στα μηχανάκια μου εχω βαλει τζελ και δουλεύουνε μια χαρα ,χιλ μεχρι 1500 σε μια μερα χωρις κανενα πρόβλημα για τα μαλακα μορια. όταν πηρα το χοντα εβαλα τζελ,μετα από μιαμιση ωρα αρχισαν να μουδιαζουν τα μορια,οποτε σταση μετα σε μια ωρα ,δηλ πανω από μια ωρα δεν εβγαζα σερι αλλαξα μορφη στην σελλα παλι τα ιδια τελικα εβγαλα το τζελ πηρα το φουσκωτο και βγαζουμε 3ωρο χωρις κανενα πρόβλημα ,ασε που βοηθαει και την μεση.ουτε ζωνες ουτε τιποτα ,συμπερασμα εδωσα τσαμπα λεφτα πανω από 200ευρω να φτιαξω σελλα και με 120 εκανα την δουλεια μου.την συνιστω ..........
 

YANNISBIO

Μέλος
Περιοχή
Χανιά
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS 00'
Και εγω εχω χρονια τωρα, οδηγου συνοδηγου, απλα μου διπλασιασε τα χιλιομετρα, δεν τα αλλαζω! Νομιζω δεν τα βρισκεις τωρα?
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Και εγω εχω χρονια τωρα, οδηγου συνοδηγου, απλα μου διπλασιασε τα χιλιομετρα, δεν τα αλλαζω! Νομιζω δεν τα βρισκεις τωρα?
Προσεξε μην στο πάρω για κανα 25ημερο με αυτά που λες :D
 
Top Bottom