ALPINESTARS ANDES V3 DRYSTAR

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εδω και λιγες μερες απεκτησα αυτο το μπουφαν , και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες , ελαφρυ με ωραια εφαρμογη και ζεστο , σε μια λογικη τιμη! σκεφτομαι με την 1η ευκαιρια να παρω και το παντελονι να ειμαι σετακι, αν καποιος ψαχνει μπουφαν σε στυλ adventure και σε καλη τιμη αξιζει!

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Εδω και λιγες μερες απεκτησα αυτο το μπουφαν , και οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες , ελαφρυ με ωραια εφαρμογη και ζεστο , σε μια λογικη τιμη! σκεφτομαι με την 1η ευκαιρια να παρω και το παντελονι να ειμαι σετακι, αν καποιος ψαχνει μπουφαν σε στυλ adventure και σε καλη τιμη αξιζει!

ειναι στο προγραμμα με την πρωτη ευκαιρια,ιδιως το παντελονι
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Το παντελόνι το έχω. Πολύ καλό για τα λεφτά του. Απλά το βάζω σπάνια διότι λυπάμαι να το λασπώνω. :muted:
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Τα έχω δοκιμάσει σε μαγαζί και μου φάνηκαν ότι είναι προσανατολισμένα για χώρες με πιο κρύες θερμοκρασίες.
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Τα έχω δοκιμάσει σε μαγαζί και μου φάνηκαν ότι είναι προσανατολισμένα για χώρες με πιο κρύες θερμοκρασίες.
Εχουν αφαιρούμενη επένδυση αμφότερα. Επίσης και αεραγωγούς.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Τα έχω σετ πάνω κάτω εδώ και ενα χρόνο !
Είμαι ευχαριστημένος θα έλεγα , δεν έχω κάποιο πρόβλημα ως τώρα .
θα έλεγα ότι είναι VFM χωρίς δεύτερη σκέψη
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Είναι αρκετα ζεστό ναι, εδώ και μια βδομάδα που το έχω και κυκλοφορώ κάθε μέρα με μότο δεν κρυώνω καθόλου κάτι που εμένα μου αρέσει, έχει θερμική που βγαίνει και έχει και πολλους αεραγωγούς για πιο ζέστη, με την 1η ευκαιρία θα παρω και το παντελονι.
 

Dimitris Dims

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Tenere 700
Είναι αρκετα ζεστό ναι, εδώ και μια βδομάδα που το έχω και κυκλοφορώ κάθε μέρα με μότο δεν κρυώνω καθόλου κάτι που εμένα μου αρέσει, έχει θερμική που βγαίνει και έχει και πολλους αεραγωγούς για πιο ζέστη, με την 1η ευκαιρία θα παρω και το παντελονι.
καλησπέρα φίλε μου


έχω το V2 συμφωνώ σε όλα όσα είπατε το έχω φορέσει από Άγραφα με 3 βαθμούς και βροχή 2 μέρες μέχρι και Αθήνα πριν πέσει το χιόνι ενα πράγμα μόνο δεν μου άρεσε και με στεναχώρησε λίγο στο παντελόνι ότι στην σελά λόγο του ότι μαζεύετε νερό από το μπουφάν και πέφτει στα ποδιά καθώς οδηγας και εκει δεν καταφέρνει να φύγει με αποτέλεσμα μετα από λιγο να νιώθω υγρασία στα μαλακά μόρια … Οπότε έχω σκοπό να το αλλάξω προσοχή δεν εχει περάσει ποτέ νερό γενικά αλλά νιώθεις υγρασία μονάχα στο συγκεκριμένο σημείο και οι τσέπες που δεν είναι αδιάβροχες το κατάλαβα μόλις βγήκα από εθνική και είδα τις αποδείξεις από τα διόδια να έχουν κολλήσει όλες μετάξι τους … Για μένα θα ήταν κορυφαίο VFM αν μπορούσες να βγάλεις και την αδιάβροχη επένδυση για το καλοκαίρι όχι ότι είναι ακρέα χειμερινό μιας και το καλοκαίρι με το 48 άρια με έπιασε η εβδομάδα εκείνη σε ταξίδι ναι οκ δεν είναι καλοκαιρινό να μην ζεσταθείς πουθενά αλλά την πάλεψα με τους αερισμούς όλους ανοιχτούς και το φερμουάρ εχει τσαχπινιά να μένει ανοιχτό και δεμένο ταυτόχρονα δλδ έχει δυο θυλάκια να κουμπώσεις το μπουφάν οπότε το δεύτερο από μέσα να δουλεύει σαν αερισμός … Από προστασία πολύ καλό μιας και δεν έχει σχιστή πουθενά στο χώμα που έχω πέσει άποψη μου ίσως κοίταζα ένα άλλο παντελόνι


όσο για τον φίλο ποιο πάνω που δεν θέλει να το λερώσει όπως γυρνάς από την βόλτα και πλύνεις την μηχανή η στην πλύνουν εγω ζηταω να μου κανουν και εμένα ένα μπανάκι με το πιεστικό γιατί φωνάζει η γυναικά οπότε μέχρι να πάω σπίτι είμαι στεγνός και καθαρός :friendship:
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Dimitris Dims έχω άλλο παντελόνι για βόλτες με σίγουρο λάσπωμα που δεν το... λυπάμαι. :p

Αλλά όπως και να έχει, αυτή την τακτική ακολουθώ.
-Επιστροφή
-Πιεστικό μια γύρα όλα
-καλό πλύσιμο την επόμενη μέρα
:happy:
 
Top Bottom