Alpinestars Halo Drystar

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Τι γνώμη έχετε για αυτό το μπουφάν;
(Δεν έχει θερμική επένδυση)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Έχω το παντελόνι, είναι πολύ ποιοτικό ,το μπουφάν είναι ιδανικό για adventure αφού βγαίνουν ακόμα και τα μανίκια ανοίγει μπροστά και έχεις φουλ αερισμό και προστασία level 2 .
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Το δοκίμασα γτ ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο sand4. Δεν το πήρα γτ ειχε λίγο κοντό πατρον στα μανίκια και στους ώμους και έπρεπε να ανέβω σε 3xl ένω το 2xl ήταν ήδη φαρδύ. Επίσης το ότι ανοίγει ασύμμετρα στο πλαι το κάνει πολύ άβολο όταν δεν είσαι πάνω στη μηχανή και θες να το ανοίξεις γτ κρέμεται μια τεράστια σαλιαρα στο πλάι.

Μου άρεσε πολύ εμφανισιακά όμως, και φάνηκε σουπερ ποιοτικό. Επίσης μου άρεσε πολύ ότι γίνεται κάμπριο και μάλλον θα είναι απο τα πιο δροσερά της κατηγορίας του.
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
ένα "θέμα" που βλέπω είναι πως δεν γίνεται να φορεθεί χωρίς καθόλου προστασίες στην περίπτωση που θες να φορέσεις ξεχωριστή προστασία από μέσα...
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Το δοκίμασα γτ ήμουν ανάμεσα σε αυτό και στο sand4. Δεν το πήρα γτ ειχε λίγο κοντό πατρον στα μανίκια και στους ώμους και έπρεπε να ανέβω σε 3xl ένω το 2xl ήταν ήδη φαρδύ. Επίσης το ότι ανοίγει ασύμμετρα στο πλαι το κάνει πολύ άβολο όταν δεν είσαι πάνω στη μηχανή και θες να το ανοίξεις γτ κρέμεται μια τεράστια σαλιαρα στο πλάι.

Μου άρεσε πολύ εμφανισιακά όμως, και φάνηκε σουπερ ποιοτικό. Επίσης μου άρεσε πολύ ότι γίνεται κάμπριο και μάλλον θα είναι απο τα πιο δροσερά της κατηγορίας του.
εγώ έχω δοκιμάσει το L που ήταν λίγο μεγάλο και θέλω να δω και το M (δεν ήταν διαθέσιμο στο κατάστημα) ... φοβάμαι πως θα είναι κάπως μικρό...
(ΔεΣτοριΟφΜάιΛάιφ)
 
Top Bottom