Anakee adventure

theokapa

Μέλος
Όνομα
Θεοδωρος
Μοτό
Τriumph Tiger 800
Χαιρετω την αγαπητους φιλους.Ειμαι νεος στην ομαδα και χρειαζομαι τα φωτα σας.Εχω ενα tiger 800 του14 και φοραω τα ελαστικα metzeler tourance next.Σκοπευω να παρω τα anakee adventure.Εχω ομως ενδιασμους επειδη καποιοι συναδελφοι και φιλοι τα θεωρουν καπως θορυβωδη.Παρακαλω πολυ υπαρχουν καποιες αποψεις επι του θεματος?Ευχαριστω πολυ και καλες βολτες σε ολους.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς ήρθες στο advride

Εδώ έχουμε μιλήσει για το συγκεκριμενο
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Θοδωρή...! :ok:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Καλωσηρθες Θοδωρή .
Αν δεν τα δοκιμάσεις ποτέ δεν θα μάθεις
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εγώ στο Tiger φοράω για δεύτερη φορά τα TKC 70 απίστευτο λάστιχο πιστεύω έτσι θα είναι και τα michelin.
+1000. Δεν εχω φορεσει το Anakee Adventure αλλα τα TCK70 ειναι οτι καλυτερο εχω φορεσει στο CRF1000 που ειναι παρομοιο με το Tiger σε βαρος/σιλουετα, ισως σε αλλο μηχανακι σαν το 1200 GS τα πραγματα να ειναι διαφορετικα. Επισης ειναι εντελως αθορυβο και παρα τη σχετικα στρηταδικη χαραξη του πισω, ειναι αξιοπρεπες και στο χωμα.
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Σε tiger 800 το παρέλαβα με τα adventure. Έχουν όντως θόρυβο αλλά τον καλύπτει η εξάτμιση. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετικό λάστιχο. Ζεσταίνεται στα πρώτα 2 χιλιόμετρα, και πλαγιάζει άνετα μέχρι να βρει ο μαρσπιές. Περνάς από φύλλα και χώματα χωρίς να κόψεις. Εμπιστοσύνη και πρόσφυση.
 
Top Bottom