Aprilia RS 660

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Aprilia RS 660 , τεχνικά χαρακτηριστικά και πρώτες εντυπώσεις οδήγησης.
Τιμή:11.000€ στην Ιταλία.








Όμορφο...;)
Δικύλινδρο σε σειρά και αυτό...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Η Aprilia τα τελευταία χρόνια εκπλήσσει ευχάριστα με τα μοντέλα που προσφέρει στην αγορά. Συνεχίζει να εκπλήσσει δυσάρεστα με το ελλιπές δίκτυο υποστήριξης σε Ευρωπαϊκό επίπεδο (όχι μόνο Ελληνικό). Ας ελπίσουμε πως θα δούμε και σε αυτό το κομμάτι ευχάριστες εξελίξεις σιγά-σιγά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

doctoras

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Chris
Μοτό
GSX250R
Η Aprilia τα τελευταία χρόνια εκπλήσσει ευχάριστα με τα μοντέλα που προσφέρει στην αγορά. Συνεχίζει να εκπλήσσει δυσάρεστα με το ελλιπές δίκτυο υποστήριξης σε Ευρωπαϊκό επίπεδο (όχι μόνο Ελληνικό). Ας ελπίσουμε πως θα δούμε και σε αυτό το κομμάτι ευχάριστες εξελίξεις σιγά-σιγά.
εγώ την θεωρώ γνησιότερο ιταλικό τέκνο απο την νοτυκάτι(η οποια πέρασε απο την ιδιοκτησία των vw, harley κλπ για να χρηματοδοτηθεί). Ενω η απρίλια υπο την αιγίδα της piaggio(που κάνει χρόνια δουλειά με κινέζικα μοτερ) αλλά αφήνοντας την στην ισυχία της με περιορισμένο lineup λόγω κρίσης αλλά με τα μεγάλα V2 V4 μοτέρ της ανέγγιχτα και σε σύμπραξη aprilia-rotax. Αν παράγει με βαση το sport touring μοντέλο και κάτι σε adve βγει καλό(που έτσι προμηνύεται) και πιάσει εμπορικά θα παρει τα πανω της ολη η εταιρεία και έπεται καλύτερη συνέχεια
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
εγώ την θεωρώ γνησιότερο ιταλικό τέκνο απο την νοτυκάτι(η οποια πέρασε απο την ιδιοκτησία των vw, harley κλπ για να χρηματοδοτηθεί). Ενω η απρίλια υπο την αιγίδα της piaggio(που κάνει χρόνια δουλειά με κινέζικα μοτερ) αλλά αφήνοντας την στην ισυχία της με περιορισμένο lineup λόγω κρίσης αλλά με τα μεγάλα V2 V4 μοτέρ της ανέγγιχτα και σε σύμπραξη aprilia-rotax. Αν παράγει με βαση το sport touring μοντέλο και κάτι σε adve βγει καλό(που έτσι προμηνύεται) και πιάσει εμπορικά θα παρει τα πανω της ολη η εταιρεία και έπεται καλύτερη συνέχεια
Είμαι σίγουρος πως για αυτό που συμβαίνει υπάρχει λόγος. Καμιά εταιρεία δε θέλει να παρέχει ημιτελής υπηρεσίες, προφανώς και υπάρχει λόγος που περιορίζεται. Ήταν λίγο άτοπη έκφραση το "συνεχίζει να εκπλίσσσει δυσάρεστα με το ελλιπές δίκτυο". Εννοούσα σε αντιπαράθεση με τις όμορφες μοτοσυκλέτες που έχει δώσει.
Και εμένα μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τη Ducati, ίσως γιατί τη θυμάμαι όλη μου τη ζωή να το παλεύει απέναντι σε θηρία.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτο το λενε οσοι οδηγουν τιποτα...Ιταλικα κ Αυστριακα....για δικαιολογια...χαχα..!!!!
Η δικιά μας ζωή...
Όχι της μοτο... :roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν εισαι αξιοπιστος "μαρτυρας"...!!!

Εχεις...παπριλια...!!!
Εμβόλιο για τον ιό Kawasaki έχεις κάνει...?:friend:
 
Top Bottom