arKouDotSarKeS vol.IV #@#GR-ALB#boRdeR

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Ολα τα βιντεο ειναι εκπληκτικα... ενταξει το βουνο δεν υπάρχει.. .τέτοια βλεπω και ολο λεω να δωσω το φειζερ να παρω μια αφρικα και να ξεκινησω μαθηματα προσχολικης αγωγης για το βουνο....

Τι να λεμε και ολα τα like του κοσμου να εδεινα παλι λιγα θα ηταν...
Νικόλα, αφού τελειώσεις με τα τιτιβίσματα των δρόμων, ξεκίνα με τα τιτιβίσματα των χωματόδρομων!
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Ολα τα βιντεο ειναι εκπληκτικα... ενταξει το βουνο δεν υπάρχει.. .τέτοια βλεπω και ολο λεω να δωσω το φειζερ να παρω μια αφρικα και να ξεκινησω μαθηματα προσχολικης αγωγης για το βουνο....

Τι να λεμε και ολα τα like του κοσμου να εδεινα παλι λιγα θα ηταν...
ακομα το σκεφτεσαι??? :thinking:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Το σκφτομε γιατι η αφρικα ειναι βαρυ μηχανακι και αν μου πεση σε κανενα κατδαβραχο χλωμο να το σηκωσω... αλλα ειναι το μοναδικο που μου αρεσει στα λεφτα που θα επερνα με το αν πουλουσα το φειζερ... και ειναι και για ταξιδια

Φετος παντος λογικα ειναι η τελευτεα χρονια του φειζερ μετα το καλοκαίρι μαλον θα χωρισουν οι δρομοι μας...
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Το σκφτομε γιατι η αφρικα ειναι βαρυ μηχανακι και αν μου πεση σε κανενα κατδαβραχο χλωμο να το σηκωσω... αλλα ειναι το μοναδικο που μου αρεσει στα λεφτα που θα επερνα με το αν πουλουσα το φειζερ... και ειναι και για ταξιδια

Φετος παντος λογικα ειναι η τελευτεα χρονια του φειζερ μετα το καλοκαίρι μαλον θα χωρισουν οι δρομοι μας...
Ότι είναι για καλό Νικόλα!
 
Top Bottom