Attika χώμtour #1 - [Κυριακή 4/2/2018]

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
:D
Ε, τουλάχιστον βοηθάς άλλους να αλλάξουν τις σαμπρέλες τους όπως αντίστοιχα άλλοι βοήθησαν εσένα.

Οι λεβιέδες μου λείπουν και το εργαλείο για τη βαλβίδα, μεσ'τη βδομάδα θα βγώ για ψώνια.
Τιπ: πολλά από τα μαύρα πλαστικουλια που έχουν και βιδωνουν στην ακρη αν προσέξεις έχουν μια εγκοπή για να ξεβιδωνεις την βαλβιδουλα τις σαμπρελας


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Τιπ: πολλά από τα μαύρα πλαστικουλια που έχουν και βιδωνουν στην ακρη αν προσέξεις έχουν μια εγκοπή για να ξεβιδωνεις την βαλβιδουλα τις σαμπρελας


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τα συγκεκριμενα πλαστικα καπακια ειτε λογω της ποιοτητας του πλαστικου, ειτε λογω πολυμερισμου του, σε συνδοιασμο και με την πολλες φορες πολυ σφιγμενη βαλβιδα ειναι τις περισσοτερες φορες αχρηστα
Υπαρχουν ομως παμφτηνα (1-2 ευρω η 10καδα τα πηρα απο το ebay) μεταλικα καπακια με εγκοπη που κανουν μια χαρα για το ξεβιδωμα της βαλβιδας
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Τα συγκεκριμενα πλαστικα καπακια ειτε λογω της ποιοτητας του πλαστικου, ειτε λογω πολυμερισμου του, σε συνδοιασμο και με την πολλες φορες πολυ σφιγμενη βαλβιδα ειναι τις περισσοτερες φορες αχρηστα
Υπαρχουν ομως παμφτηνα (1-2 ευρω η 10καδα τα πηρα απο το ebay) μεταλικα καπακια με εγκοπη που κανουν μια χαρα για το ξεβιδωμα της βαλβιδας
Δεν μου έχει τύχη αλλά λογικό ακούγεται


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nikos-trail

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Aprilia Pegaso Train 2008
Διαβαζω ωραία πράγματα και βλέπω και ωραίες φωτογραφίες. Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει την διαδρομή μήπως μπορέσω να την κάνω στο μέλλον; Ευχαριστώ.
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Διαβαζω ωραία πράγματα και βλέπω και ωραίες φωτογραφίες. Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει την διαδρομή μήπως μπορέσω να την κάνω στο μέλλον; Ευχαριστώ.
θα εχεις να λαμβανεις και εσυ
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Διαβαζω ωραία πράγματα και βλέπω και ωραίες φωτογραφίες. Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει την διαδρομή μήπως μπορέσω να την κάνω στο μέλλον; Ευχαριστώ.
Φίλε Νίκο η διαδρομή θα ανέβει στην ενότητα TRAVELINFO– ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ μετά από μερικές μέρες και θα είναι –όπως και άλλες- διαθέσιμη σε όλους.

θα εχεις να λαμβανεις και εσυ
Αγαπητέ μου Κυριάκο το ίδιο ισχύει και για σένα, όσο για το ειρωνικό σχόλιό σου για τη μη ανταπόκρισή μου στο μύνημά σου

«καλησπερα μπορεις να μου στειλεις τους χαρτες να δω που θα κινηθουμε αν ερθω?»

έχω τους λόγους μου που δε σου τους έστειλα προκαταβολικά και χωρίς να συμμετέχεις, παρόλα αυτά το αντιπαρέρχομαι…
Ένα gpx...... Βρεεεεεεε:D:D
...τα παραπάνω.
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Δεν είναι καθόλου ειρωνικό απλά τους ζήτησα και εγώ μια ημέρα πριν πάρτε για να προετοιμάσω το gps και δεν πήρα απάντηση...

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nikos-trail

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Aprilia Pegaso Train 2008
Φίλε Νίκο η διαδρομή θα ανέβει στην ενότητα TRAVELINFO– ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ μετά από μερικές μέρες και θα είναι –όπως και άλλες- διαθέσιμη σε όλους.


]
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν γνώριζα ότι ανεβαίνουν κάπου οι διαδρομές. Στο συγκεκριμένο θέμα έχει αρκετές ενδιαφέρουσες διαδρομές!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Στο καλύτερο τελείωσε η μπαταρία!
Ναι ρε συ.
Και μια σκηνη με 3 συνεχομενες σουζες του Λευκαδιου τωρα ειδα οτι τις εκοψε.
Μου εκανε ενημερωση λογισμικου, οταν τα ειχα ολα κοψει-ραψει.
:pce:
 

Serial

Μέλος
Όνομα
Παύλος
Μοτό
Suzuki bandit 650 και KAWASAKI KLX450R
Μπραβο μαγκες...

Γεια σου Σπυρε με τα ωραια σου...

σε καποια επομενη λογικα μεσα κι εγω.
 
Top Bottom