Attiki χωμtour2 την Τεταρτη 22/01

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Μια βολτα που ξεκινησε αλλα δεν εγινε ποτε λογω του ατυχεστατου ατυχήματος του Σπύρου endtourista ...Έτσι λοιπόν για να κλείνουμε εκρεμμοτητες μεθαύριο την Τετάρτη θα βρεθούμε με τον Ηλία ilias.ali στις 9 το πρωί για ένα γρήγορο καφέ στον Γρηγόρη στην πλατεία Άνω Λιοσίων και μετά θα ακολουθήσουμε την διαδρομή που σχεδίασε ο Σπυρος σε ρυθμούς χαλαρούς για να ξεδωσουμε λίγο...Μόνη μας επιφύλαξη να επαναληφθεί η βόλτα το καλοκαίρι με το καλό που θα γυρίσει και θα είναι ετοιμοπολεμος ο και Σπύρος...Οποιος θέλει να ακολουθήσει θα μας βρει στο σημείο μέχρι τις 9 και μισή όπου μετά θα φύγουμε για την βόλτα...
Το σημείο συναντησης:
Γρηγόρης
Αιγαίου Πελάγους 1 &, Αθηνών, Άνω Λιόσια 133 41
21 3040 0400
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μας πεθανες ρε Τάκη μεσοβδόμαδα...
Φαντάζομαι ΣΚ είσαστε πιασμένοι..
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Μας πεθανες ρε Τάκη μεσοβδόμαδα...
Φαντάζομαι ΣΚ είσαστε πιασμένοι..
Ναι Γιάννη...Και εγώ και ο Ηλίας το ΣΚ είναι αδύνατο λόγω δουλειάς να βολταρουμε αλλιώς θα κανονίζαμε και για Παρνωνα...Οποτε ευκαιρία λόγω ρεπό να ξεμουδιασουμε λίγο την Τετάρτη...Πώς το βλέπεις???Θα μπορέσεις???
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι Γιάννη...Και εγώ και ο Ηλίας το ΣΚ είναι αδύνατο λόγω δουλειάς να βολταρουμε αλλιώς θα κανονίζαμε και για Παρνωνα...Οποτε ευκαιρία λόγω ρεπό να ξεμουδιασουμε λίγο την Τετάρτη...Πώς το βλέπεις???Θα μπορέσεις???
Θα το ήθελα πολύ ρε φίλε αλλά αν έρθω, μόλις γυρίσω θα δω το Tracer να φλέγεται...
Οπότε άστο καλύτερα, αλλά επιφυλασομαι για μέσα στο Φλεβάρη κάποια στιγμή.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Θα το ήθελα πολύ ρε φίλε αλλά αν έρθω, μόλις γυρίσω θα δω το Tracer να φλέγεται...
Οπότε άστο καλύτερα, αλλά επιφυλασομαι για μέσα στο Φλεβάρη κάποια στιγμή.
Οκ φίλος....Εξάλλου έχουμε σεζόν μπροστά ακόμα και το πρόγραμμα από βόλτες τουλάχιστον το βλέπω φουλ φορτωμένο...
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Μια βολτα που ξεκινησε αλλα δεν εγινε ποτε λογω του ατυχεστατου ατυχήματος του Σπύρου endtourista ...Έτσι λοιπόν για να κλείνουμε εκρεμμοτητες μεθαύριο την Τετάρτη θα βρεθούμε με τον Ηλία ilias.ali στις 9 το πρωί για ένα γρήγορο καφέ στον Γρηγόρη στην πλατεία Άνω Λιοσίων και μετά θα ακολουθήσουμε την διαδρομή που σχεδίασε ο Σπυρος σε ρυθμούς χαλαρούς για να ξεδωσουμε λίγο...Μόνη μας επιφύλαξη να επαναληφθεί η βόλτα το καλοκαίρι με το καλό που θα γυρίσει και θα είναι ετοιμοπολεμος ο και Σπύρος...Οποιος θέλει να ακολουθήσει θα μας βρει στο σημείο μέχρι τις 9 και μισή όπου μετά θα φύγουμε για την βόλτα...
Το σημείο συναντησης:
Γρηγόρης
Αιγαίου Πελάγους 1 &, Αθηνών, Άνω Λιόσια 133 41
21 3040 0400
Αν ήμουν Αθήνα, θα ψώνιζα σίγουρα! Ραντεβού το Μάρτιο που θα κατέβω σίγουρα, είτε μια φορά για μια εβδομάδα, είτε δυο φορές από 2-3 μέρες τη φορά! Καλά να περάσετε!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Τελευταία επεξεργασία:

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Γελαω γιατι την Τεταρτη θα πηγαινα μονος μου να τεσταρω τη διαδρομη αλλα τωρα δε θα ειμαι!!! Μεσα και εγω για Τεταρτη.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Εννοείται μέσα. Αλλα ως γνωστόν αποχωρώ νωρίτερα...
Βαγγέλη θα χαρώ να τα ξαναπούμε φίλε...Όσο την ώρα αποχώρησης η διαδρομή περνάει συνέχεια μέσα από χωριά και από άσφαλτο οπότε η έξοδος είναι το μόνο εύκολο...
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Ααααχ ... και γω θαθελα αλλά είμαι Κρήτη φορτζομπς ... αν θέλετε επαναλαμβάνουμε μετά τις 27 που γυρίζω ... αν ξαναπαίξει κενό
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα το ήθελα πολύ ρε φίλε αλλά αν έρθω, μόλις γυρίσω θα δω το Tracer να φλέγεται...
Οπότε άστο καλύτερα, αλλά επιφυλασομαι για μέσα στο Φλεβάρη κάποια στιγμή.
«Ξεμπαρκάρισες και αντί να είσαι μαζί μου, είσαι συνέχεια με τις παλιόμηχανές σου και τους φίλους σου......»
«Θα δεις τι θα σου κάνω...» είπε κρατώντας το μπιτονάκι βενζίνης στα χέρια της!!!!!!!!!! :fun

Κασέτα είναι, μην μασάς!!! :laugh::inlove:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
«Ξεμπαρκάρισες και αντί να είσαι μαζί μου, είσαι συνέχεια με τις παλιόμηχανές σου και τους φίλους σου......»
«Θα δεις τι θα σου κάνω...» είπε κρατώντας το μπιτονάκι βενζίνης στα χέρια της!!!!!!!!!! :fun

Κασέτα είναι, μην μασάς!!! :laugh::inlove:
:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μεταξύ μας, έχουν τα δίκια τους!!!! :ok:
Τα ποια???
Θα σας κάνω ένα μάθημα... Πως χάνουμε τις μικρές μάχες για να πάρουμε τον πόλεμο.
Σου τσου.. Η τέχνη του πολέμου.
 
Top Bottom